škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İlanda ki araç hakkında yardımcı olur musunuz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı e.gecin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. Fabia 2 almak üzereyim ancak bir kaç sorum olacak. İlanda baktığım aracın jantları ve direksiyon simidi bana pek elegance modeli değil gibi geldi. Belirleyici olan nedir? İlandaki araç gerçekten de Elegance mi? şimdiden teşekkürler.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-bu-fiyata-boylesi-zor-bulunur-514359383/detay

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk mesajda kendinizi tanıtmanız gerekmektedir. Daha sonra forumdan sorunuzu cevaplayacak arkadaşlar çıkacaktır.

Çevrimdışı e.gecin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Uyariniz için teşekkürler. Ben Emre Geçin. Tokat'da yaşıyorum. Devlet memuruyum.Site ile internette araştırma yaparken karşılaştım.( Malum konuda bahsettiğim aracı araştırırken)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç önden darbe aldığında airbag açtıysa direksiyon değişmiştir. Açmadıysa orjinal direksiyonudur.

Çevrimdışı e.gecin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şundan dolayı sordum. Bazı ilanlarda direksiyonun alt kol kısmının ortası boş ve direksiyon da nikelaj kaplama var. Bu biraz değişik geldi açıkçası??

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın farları dikkatimi çekti farlar mercekli bu özellik sanırım düşük donanımda yok bence araç elegance diğer özelliklerini bilemiyorum fabia sahipleri kullananlar daha iyi yanıtlayacaklardır.