škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 tsi 125 kalkış ve hızlanmalar isteksiz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracım yaklaşık 1 aydır kalkışlarda ve ara hızlanmalarda bayağı isteksiz.atmosferik motor gibi tepkimeleri. Bi fikri olan var mı acaba?

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Wolowow;630252
Aracım yaklaşık 1 aydır kalkışlarda ve ara hızlanmalarda bayağı isteksiz.atmosferik motor gibi tepkimeleri. Bi fikri olan var mı acaba?
Hocam ilk vitesi çok ağır aracın 2. Vitesten sonra topluyor zaten, 3.vitesle beraber söyle abicim ne istiyorsun diyor emrindeyim.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hava ve yakıt filitrelerine bakılabilir. Belki yakıtı değiştirdiğinizdendir, belki de soğuk havayı sevmiyordur.;)

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim ilk aklıma gelen turbo sorunu olabilir ki o motor turbosuz 60 hp civarlarında ara hızlanmalarda o kasa ile hantal kalır.

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;630272
Benim ilk aklıma gelen turbo sorunu olabilir ki o motor turbosuz 60 hp civarlarında ara hızlanmalarda o kasa ile hantal kalır.

Turbo arızası olsa ışığı yakar dimi?

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
eminim ki normal bir durum değil.ne desek boş.mutlaka servis görmeli.cihazdan bakılmalı

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arıza ışığı yakar mı bilemiyorum ama yakması gerekir diye düşünüyorum. Aracınız çekiş ve performans kaybı yaşıyorsa ilk aklıma gelen baskı balata ve turbo sorunudur servise danışın bakalım.

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;630276
Arıza ışığı yakar mı bilemiyorum ama yakması gerekir diye düşünüyorum. Aracınız çekiş ve performans kaybı yaşıyorsa ilk aklıma gelen baskı balata ve turbo sorunudur servise danışın bakalım.

Araç 6000 km de. Bulunduğum ilde servis yok kaldım ölece

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Özel servislerde cihazla varsa arıza kodu sorgulaması yapılabilir.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
şehrinizi yazarsanız belki de size yardımcı olacak birisi çıkabilir.obd2 yoluyla bile arıza görülebiliyor