škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Branda hakkinda görüşleriniz nedir

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/guard-premium-skoda-superb-2015-sonrasi-miflonlu-branda-gri-298058910#product-installments

Arkadaşlar merhaba bu ürün hakkındaki fikirlerinize ve varsa branda kullananların yorumlarına ihtiyacım var zira aracım açık alanda kalıyor ve hemen hemen 1-2 günde bir üzerine kuşlar(güvercin) pisliyor. Araç yıkatmaktan gına geldi artık. Kalsa boyayı yakacak. Kapalı garaj şansım yok keşke olsa.

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Brandayı 90 lı yıllarda doğan slx imize örterdik . o zamanlar bizim gibi arabasını örten çoktu . şimdi nasıl  üşenmemişiz diye düşünüyorum .

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mojaverock;630052
Brandayı 90 lı yıllarda doğan slx imize örterdik . o zamanlar bizim gibi arabasını örten çoktu . şimdi nasıl  üşenmemişiz diye düşünüyorum .

Aracımı çok sık kullanmıyorum haftada 1 kez bazen 10 günde 1 kez gibi. Bu yüzden aracın üzerinin kapalı olmasını istiyorum. Bulunduğum yerde kapalı garj vs imkanım yok.

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aracı kullanmıyosanız mantıklı . Ya da kuş pisliğiyapıştırmayan cila , şampuan vs varsa onlarda kullanılabilir . benimde otoparkta elektrik telleri olan yere koymak zorunda kaldığımda sabah 1 kilo kuş pisliği oluyor .

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Branda kuş pisliğinden daha fazla zarar verir bence. Boyanın yanması da biraz şehir efsanesi. Ben en son 9000km iken kapı fitilleri için servise gittiğimde orada yıkamışlardı. 15k bakımında da bir sorun oldu yıkamadan veriler. Şimdi araç 20binde bu hafta sonu 1 yıl, 11bin km sonra ilk defa yıkandı boyada hicbir sorun yok.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;630060
Branda kuş pisliğinden daha fazla zarar verir bence. Boyanın yanması da biraz şehir efsanesi. Ben en son 9000km iken kapı fitilleri için servise gittiğimde orada yıkamışlardı. 15k bakımında da bir sorun oldu yıkamadan veriler. Şimdi araç 20binde bu hafta sonu 1 yıl, 11bin km sonra ilk defa yıkandı boyada hicbir sorun yok.

Doğru mu okudum diye mesajı 2-3 defa okudum. 11000km'de sadece 2 defa yıkanan araç var deseler inanmazdım :) :gut:

EK: "branda araç temizken örtülmeli, brada ile boya arasında kalan kum, toz ve pislik ufak hareketler ile zımpara etkisi yapıyor"  diye duymuştum...

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;630066
Doğru mu okudum diye mesajı 2-3 defa okudum. 11000km'de sadece 2 defa yıkanan araç var deseler inanmazdım :) :gut:

EK: "branda araç temizken örtülmeli, brada ile boya arasında kalan kum, toz ve pislik ufak hareketler ile zımpara etkisi yapıyor"  diye duymuştum...

Bende mesajı bıikaç defa okudum sonra sizin mesajıda bırkac defa okudum [emoji4]

Onu bende duydum araç uzun süre cıkarılmayacak ise örtülebilir

Ayrıca oturduğum mahallede araçlarını senede 15 gün sadece memleketlerine gitmek için kullanan insanlar var
Sat arabayı gideceğin zaman araba kirala vergi sigorta aynı para diyorum kendi araban gibi olmuyor diyor [emoji4]

İnsanoğlu garip

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;630049
https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/guard-premium-skoda-superb-2015-sonrasi-miflonlu-branda-gri-298058910#product-installments

Arkadaşlar merhaba bu ürün hakkındaki fikirlerinize ve varsa branda kullananların yorumlarına ihtiyacım var zira aracım açık alanda kalıyor ve hemen hemen 1-2 günde bir üzerine kuşlar(güvercin) pisliyor. Araç yıkatmaktan gına geldi artık. Kalsa boyayı yakacak. Kapalı garaj şansım yok keşke olsa.

Bu brandayı tavsiye etmem naylon tarzı brandalar boyaya zarar verebiliyor. Branda ve tente imalatı yapan bir yere gidip çok güzel branda kumaşlarından bir desen seçin ve aracınıza prova yapıp dikiyorlar çok sağlıklı boya hava alabiliyor ve kesinlikle boyaya hiç bir zarar vermiyor.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Değerli yorumlariniz için teşekkür ederim arkadaşlar. En nihayetinde bir karar vereceğim ve bu kararda sizlerin yorumlarina itibar edeceğim. Şuan ki fikrim aracin branda ile cizilebileceği yönünde, bakalim hayirlisi

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;630060

http://www.detailturkey.net/

Sen burayi takip ediyormusun. Sakin duymasinlar.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15299]erharp32[/MENTION] Pazar günkü İstanbul buluşmamızda 2014 aracımı arkadaşlar gördüler aracımın boyası ilk günkü gibidir bu bahsettiğim özel dikim kumaş brandayı İzmirde kullanıyorum aracı temiz bir şekilde örtersen kesinlikle boyayı çizmez ve zarar vermez vermiyor kumaş gözenekli ve yağmur yağdığında kaç kez üstünde kurumuştur daha sonrasında aracı açtığımda bıraktığım gibi tertemiz duruyor dışarıdan gelebilecek ufak tefek sürtünmede vs kaportayı ve boyayı koruyor. Tek tavsiye edeceğim bu tür özel dikim brandalardır.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;630084
[MENTION=15299]erharp32[/MENTION] Pazar günkü İstanbul buluşmamızda 2014 aracımı arkadaşlar gördüler aracımın boyası ilk günkü gibidir bu bahsettiğim özel dikim kumaş brandayı İzmirde kullanıyorum aracı temiz bir şekilde örtersen kesinlikle boyayı çizmez ve zarar vermez vermiyor kumaş gözenekli ve yağmur yağdığında kaç kez üstünde kurumuştur daha sonrasında aracı açtığımda bıraktığım gibi tertemiz duruyor dışarıdan gelebilecek ufak tefek sürtünmede vs kaportayı ve boyayı koruyor. Tek tavsiye edeceğim bu tür özel dikim brandalardır.
Bulunduğum yerde bir brandaci ile görüşeceğim. Dediğinizi anlatacağim. Sonucu bildiririm

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15299]erharp32[/MENTION] Bu resim bir fikir verir.

« Son Düzenleme: 19 Aralık 2017, 12:48:50 Gönderen: rocky62 »