škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia1.6 tdi aracın yakıt tüketimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmozt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aranıza yeni katıldım :) Herkese iyi günler.

Aracım yaklaşık 20 gün önce aldım test ediyorum. Yakıt ortalamam şehir içinde ortalama 8 litrenin altına düşmüyor. Agresif bir kullanım tarzımda yok. Bu aracı kullanan var ise benimle tüketimini paylaşabilirmi?  fabrika verisi 5,1lt gösteriyor şehir içine ucuk bir fark olduğundan araştırmak istedim

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmozt;629726
Aranıza yeni katıldım :) Herkese iyi günler.

Aracım yaklaşık 20 gün önce aldım test ediyorum. Yakıt ortalamam şehir içinde ortalama 8 litrenin altına düşmüyor. Agresif bir kullanım tarzımda yok. Bu aracı kullanan var ise benimle tüketimini paylaşabilirmi?  fabrika verisi 5,1lt gösteriyor şehir içine ucuk bir fark olduğundan araştırmak istedim

Merhaba;

Öncelikle hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Aynı aracın 2011 modeli bende var. İstanbul Merter-Şişli şehir içi trafiğinde 5,5-6 arası ortalama göstermektedir. 8 Lt. değeri fazla görünüyor.

Çevrimdışı ahmozt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim. Aracınızda yazılım falan varmı peki. Bunu daha da düşürmek için sizin bir öneriniz varmı daha bakım yaptıramadım onu yapınca değişirmi sizce?

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmozt;629740
teşekkür ederim. Aracınızda yazılım falan varmı peki. Bunu daha da düşürmek için sizin bir öneriniz varmı daha bakım yaptıramadım onu yapınca değişirmi sizce?

Hayır yazılım yok. Bakım yaptırın sonra tekrar bir test edin.

Çevrimdışı ahmozt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ruyaci;630018
Hayır yazılım yok. Bakım yaptırın sonra tekrar bir test edin.

teşekkür ederim