škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bagajdaki 12 v güç çıkışı nerede?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sonadanalı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar arabam fabia 3 style paket, fakat bagajda bulunması gereken 12v güç çıkışını bir türlü bulamıyorum, nerede bu yardımcı olabilecek olan var mı?:confused:

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Combi de var sadece. 1 yıldır hiç kullanmadım. Elektrik süpürgesi için belki diyordum ama şarjlı iş görüyor. Gereği yok bence

Çevrimdışı furkankartal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.furkankartal.com.tr
Alıntı yapılan: Bilgic;629539
Combi de var sadece. 1 yıldır hiç kullanmadım. Elektrik süpürgesi için belki diyordum ama şarjlı iş görüyor. Gereği yok bence

Aynen ihtiyaca yönelik birşey sonuçta. İhtiyaç duyanlar için güzel bir aparat belki uzun yolda varsa oto buzdolabı için kullanılır ama onun haricinde kullanım alanı çok yok gibi sanki..

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: furkankartal;629552
Aynen ihtiyaca yönelik birşey sonuçta. İhtiyaç duyanlar için güzel bir aparat belki uzun yolda varsa oto buzdolabı için kullanılır ama onun haricinde kullanım alanı çok yok gibi sanki..

Ankara'da yaşıyorum, bu zamana kadar en uzak Didim'e Ağustos ayında gittim. Tchibo'dan ısı yalıtımlı çanta almıştım, 3 buz aküsü ile problemsiz gittim geldim. 12 V buzdolapları çok büyük ve yer kaplıyor. Bazıları sesli çalışıyormuş. Bir ara niyetlenmiştim çünkü, araştırınca vazgeçtim :)

Combi'de bagaj efsane 530 litre, bana fazlasıyla yetiyor :D

Bu arada Fabia Combi'de arka koltuklar katlanabiliyor, dümdüz bir alan oluşturabiliyorsunuz. Baya fonksiyonel bir araç yapmışlar :gaz:

Çevrimdışı sonadanalı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Firzen;629537
Olmadığı için bulamıyorsundur :)

kullanma kılavuzunda biri bagajda biri ise çakmaklık olmak üzere 2 adet güç çıkışından bahsediliyor, bagajı alt üst ettim bulamadım

Çevrimdışı furkankartal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.furkankartal.com.tr
Alıntı yapılan: Bilgic;629555
Ankara'da yaşıyorum, bu zamana kadar en uzak Didim'e Ağustos ayında gittim. Tchibo'dan ısı yalıtımlı çanta almıştım, 3 buz aküsü ile problemsiz gittim geldim. 12 V buzdolapları çok büyük ve yer kaplıyor. Bazıları sesli çalışıyormuş. Bir ara niyetlenmiştim çünkü, araştırınca vazgeçtim :)

Combi'de bagaj efsane 530 litre, bana fazlasıyla yetiyor :D

Bu arada Fabia Combi'de arka koltuklar katlanabiliyor, dümdüz bir alan oluşturabiliyorsunuz. Baya fonksiyonel bir araç yapmışlar :gaz:

Yeter tabi yetmez mi. Eşim rahat kullansın diye hb tercih ettik ama benim gözüm önce Rapid, sonra Combi'de :) Bir araçtan bekleyeceğin herşeyi karşılıyor..

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu yaz Bodrum ve Çeşme yaptık ailecek giderken gece yola çıktım bagajı full doldurduk arka koltuk 2 li kısmını yatırdım çocuklara yatak yaptım onlar uyuyarak gittiler sabaha kadar eşimde arka sol teklide oturdu Bodrumda son gün depreme yakalandık hemen çocukları yine arabaya yatırdım combi bir başka aracımı çok severek kullanıyorum.