škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bakım zamanı sorunsalı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı temmuzda aldım. Suan 6000 km de yalnız araçta bakıma kalan süre uyarısı 90 gün görünüyor. Mart ayının başları gibi. Teknik olarak ya 15000 km yada temmuz ayında bakıma girmem gerekmiyormu ? Arac 1.4 tsi

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın üretim tarihiyle ilgili , servise gidip ayarlatabilirsiniz , rahatsız etmiyorsa dikkate almayın . 15000 ya da aldığınız tarihten itibaren 1 yıl dolunca bakıma gidersiniz .

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
5-6 ay kontağı her çevirmende ıyarı sesi vermiş olacak o da mesele.Servis varsa şehrinizde en mantıklısı servis yoksa telefonda sorup ikazı iptal ettirmek.Km sıfırlama çubuğundan bişeyler yapıyorlardı

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Uyarı sıfırlamayı kendiniz de yapabiliyorsunuz. İnternette arayınca çıkıyordu.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;629550
Uyarı sıfırlamayı kendiniz de yapabiliyorsunuz. İnternette arayınca çıkıyordu.

http://www.skodaturkey.com/showpost.php?p=629397&postcount=10

Ayrıca VAG-COM kablosu varsa VCDS.exe 'nin ilk ekranında SRI seçeneği ile sıfırlanabilir.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de aynı sorun oldu. Aracım nisanda bakıma girmesi gerekirken 2 şubat için bakım uyarısı verdi. İnternetten izlediğim videolardan yola çıkarak araç kontağını çevirmeden set tuşuna basılı tuttum. Kontağı çevirip yağ değişimine şu kadar gün kaldı ekranından sonra Yağ değişimi sıfırlansın mı türünden bir yazı geliyor. O yazı gelince basılı tuttuğum set tuşunu bırakıp tekrar set tuşuna bastım ve yağ değişimi uyarısı sıfırlandı. Artık uyarı çıkmıyor. Bilginize.

Çevrimdışı MUZKENTLİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aracım eylül 2017 üretim. kasımda trafiğe çıktı. yolbilgisayarında bakım zamanı için ilk aldığımda 29900 km veya 651 gün yazıyordu. şuanda 3800 km oldu. bakım zamanı için 26000 km yazıyor