škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

MOTUL Ürünleri Satış

DDŞ · 23 · 23539

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu sabit başlık altında sizlerle orjinal Motul marka ürünlerimizin satış linklerini ve kampanyaları paylaşacağız.

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ruyaci;629499
Kampanyalarınızı bekliyoruz.

e ticaret sitemiz şu an için tadilatta. köklü değişiklikler yapılıyor.
kampanyalardan da kasıt daha çok firmanın verdiği kampanyalardır.
Motul markası çok dikkat edilmesi gereken bir marka. Maalesef piyasada sahtesi bir hayli çok. Orjinal ürünlerinde satış katalog fiyatları bellidir. Satıcıdan satıcıya birkaç TL den fazla değişmemesi gerekir. Ekstra ucuz olan ürünlere dikkat etmek gerekir.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emreogut;629636
Aynen öyle sponsorluk bunun neresinde orjinal istiyorsam gider distribütör bayiden alırım bu kadar basit herkeste alır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

git al kardesim tutan mi var niye ozaman tatava yapiyosun burda?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Polemiğe neden olacak mesajlar silinecektir.

Ayrıca; forum kurallarını okuyunuz.

Genel olarak hatırlatmak gerekirse; forum kurallarının ilk bölümünde belirtildiği üzere; "İş bu forum kuralları tartışmaya açık değildir ve tüm üyeleri üye oldukları andan itibaren bağlayıcıdır. Forum kurallarının herhangi bir maddesinin ihlal edilmesi halinde; üyeye, mesajın silinmesi/mesajın düzenlenmesi/konunun silinmesi/konunun kapatılması/üyeye ceza verilmesi/üyenin süreli veya süresiz olarak forumdan uzaklaştırılması gibi yaptırımlar uygulanabilir; söz konusu yaptırımlardan önce -herkese açık olan bu kurallar hakkında- bahse konu üyeye tekrar uyarı yapılması gerekmez."
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Motul markasını Subaru ile tanıdım ve özellikle binek araçlarda "+" serileri çok düşük kül içeriğiyle dizel partikül filtreli araçlar için çok öneriliyor. 300V serileri daha çok yüksek performanslı ya da modifiyeli araçlarda kullanılıyor.

Motulun bir de şanzuman yağları var ki onları da es geçmemek gerekir. Özellikle ben standart şanzuman/diferansiyel yağı yerine Motul'ün 300 Gear serisini kullandığımda vites geçişlerinin bariz iyileştiğini ve çok soğuk hava şartlarında bile bu yumuşaklığı koruduğunu bizzat deneyimledim.

Abartmadan yazıyorum yeni bir araç alacak olsam ilk yapacağım iş bakım yapıp motor yağını Motul, şanzıman yağını da Motul Gear 300 serisi ile değiştirmek olur.

Yalnız Doğukanın da dediği gibi güvenilir satıcılardan almak gerekir. Şanzuman yağı kısmında değil ancak motor yağında sahte ürün maalesef çok fazla. Düşük fiyatlardan kesinlikle şüphelenmek gerekir.
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2018, 01:02:02 Gönderen: bahcekapiliyavuz »

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;629487
Bu sabit başlık altında sizlerle orjinal Motul marka ürünlerimizin satış linklerini ve kampanyaları paylaşacağız.
Bizim İbiş için hangi Motul' u önereceksin peki bana?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;632265
Bizim İbiş için hangi Motul' u önereceksin peki bana?

Abi tsi di dogru mu?

https://www.motul.com/tr/tr/lubricants/recommendations/7127cc5128498e2316fe63c95bfd8782?type_name=Ibiza+1.2+TSI+%2877+kW%29+%282010-2017%29

X-clean fe fiyat/performans olarak tavsiye ederim abi. Tsi ve tdi da kullanan musterilerim cok memnun.

Yanilmiyorsam yildan oturu dsg yagin ve fren hidroliginin de degisme zamani gelmis olmasi lazim ibisin. Multi dctf ve dot5.1 oneririm onlar icinde ;)

Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;631794
Motul markasını Subaru ile tanıdım ve özellikle binek araçlarda "+" serileri çok düşük kül içeriğiyle dizel partikül filtreli araçlar için çok öneriliyor. 300V serileri daha çok yüksek performanslı ya da modifiyeli araçlarda kullanılıyor.

Motulun bir de şanzuman yağları var ki onları da es geçmemek gerekir. Özellikle ben standart şanzuman/diferansiyel yağı yerine Motul'ün 300 Gear serisini kullandığımda vites geçişlerinin bariz iyileştiğini ve çok soğuk hava şartlarında bile bu yumuşaklığı koruduğunu bizzat deneyimledim.

Abartmadan yazıyorum yeni bir araç alacak olsam ilk yapacağım iş bakım yapıp motor yağını Motul, şanzıman yağını da Motul Gear 300 serisi ile değiştirmek olur.

Yalnız Doğukanın da dediği gibi güvenilir satıcılardan almak gerekir. Şanzuman yağı kısmında değil ancak motor yağında sahte ürün maalesef çok fazla. Düşük fiyatlardan kesinlikle şüphelenmek gerekir.

Aynen abi. Normal yagdan sonra %100 sentetik yaga gecis cok farkli oluyor. Bende keske aracimda bayilik almadan once de kullansaydim :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;632339
...Yanilmiyorsam yildan oturu dsg yagin ve fren hidroliginin de degisme zamani gelmis olmasi lazim ibisin. Multi dctf ve dot5.1 oneririm onlar icinde ;)...
Makina 2014 model. Servis 3. yıl bakımında hiç öyle bir değişimden bahsetmedi. Acaba henüz 12.500km' de diye mi değiştirmek istemediler ki?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;632422
Makina 2014 model. Servis 3. yıl bakımında hiç öyle bir değişimden bahsetmedi. Acaba henüz 12.500km' de diye mi değiştirmek istemediler ki?

Uğur Abi 3 yıl geçtiyse fren hidroliğini de değiştir derim. Ben de Motul Dot 5.1 ile deviştirmiştim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Kardeşim arkadaşımı yönlendirmiştim sana, ilgin tavsiyen ve fiyatlandırmandan çok memnun kaldığını iletti. Çok teşekkür ediyorum onun adına [emoji6]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;632422

Abi sanirim yagli tip olmadigi icin degisim araligi uzun olabilir? Ya da gozden kacirmis olabilirler? Bakim araligina bakmak lazim. Zaten az bisey var. gecen gun ali fuatin tourana verdim 6litrecik :D

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8463]DDŞ[/MENTION]

Doğukan sanırım Petronas satışı da mevcut link verebilir misin, yada fiyat 3000 AV için.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;632668

Doğukan sanırım Petronas satışı da mevcut link verebilir misin, yada fiyat 3000 AV için.

Tabi abi

PETRONAS SYNTIUM 3000 AV 4LT 5-40 PERMORMANS YAĞIİlan No: 521888570https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-petronas-syntium-3000-av-4lt-5-40-permormans-yagi-521888570/detay

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

n11.com da var mı.