škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

VIOFO A119 GPS araç içi kamera

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kamera gakkında bilgisi olan ya da kullanan atkafaş vat mı.Yurt dışı ditelerinde var sadece.Nasıl alınır hangisi güvenlidir gümrükte sorun çıkar mı

Çevrimdışı SUPERB11

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.6.2.8Wvdrf&orderId=83806718946832&productId=32729342194
Bir sene kadar önce aldım ve hala kullanmaktayım.Ses ve Görüntü kalitesi mükkemmel .Hiç solukluz çalışmakta.Farklı markalar ve modller denedim fakat bunu şiddetle tavsiye ederim.artı birde cihaz katı kapasitörlüdür.
Gümrük problemide yok.
Birde ben gps modüllü aldım tercihen almayada bilrisiniz modülü.
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2017, 14:46:15 Gönderen: SUPERB11 »

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SUPERB11;629372
https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.6.2.8Wvdrf&orderId=83806718946832&productId=32729342194
Bir sene kadar önce aldım ve hala kullanmaktayım.Ses ve Görüntü kalitesi mükkemmel .Hiç solukluz çalışmakta.Farklı markalar ve modller denedim fakat bunu şiddetle tavsiye ederim.artı birde cihaz katı kapasitörlüdür.
Gümrük problemide yok.
Birde ben gps modüllü aldım tercihen almayada bilrisiniz modülü.

gümrük sınırı 30 euro değil mi.Bu ürün gümrüğe de takılır yanlış mı biliyorum

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
BEN de ali expressten sipariş ettim.
 A119 kamera+gps modülü+polarize lens+montaj kablosu+sigorta kutusuna bağlantı kablosu+32gb sd kart
 bugün de montajını yaptım. 15 dakikada bitti. şu anda faal. sadece taktığım sigorta kontak kapanınca akımı kesiyor. park halinde kayıt özelliğini kullanmıyorum. devamlı akım veren bir sigorta üzerinden bağlarsam o da çözülür.
 kullandığım montaj kablosunun üstünde bir ufak kutu var akü voltajı 11.6 nın altına düşünce akımı kesiyormuş. park halinde kayıt yaparken akünüzü bitirmeyecek yani.
 kamerada pil yok kapasitör var. bu da sıcaklarda patlama yanma vs yapmayacak demektir. 1440p 30fps 1080p 60fps kayıt yapabiliyor. ayrıca şeritten ayrılma ikazı da var ama bu özelliği açınca 1080 30fps ye düşüyor kayıt hızı/kalitesi.
 kartı cihazdan bilgisayarda izlemedim. görüntü kalitesini henüz göremedim.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;629378
gümrük sınırı 30 euro değil mi.Bu ürün gümrüğe de takılır yanlış mı biliyorum

çinli kardeş 12$ yazmış gümrük beyanına benimki takılmadı. :gaz:

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;629379
BEN de ali expressten sipariş ettim.
 A119 kamera+gps modülü+polarize lens+montaj kablosu+sigorta kutusuna bağlantı kablosu+32gb sd kart
 bugün de montajını yaptım. 15 dakikada bitti. şu anda faal. sadece taktığım sigorta kontak kapanınca akımı kesiyor. park halinde kayıt özelliğini kullanmıyorum. devamlı akım veren bir sigorta üzerinden bağlarsam o da çözülür.
 kullandığım montaj kablosunun üstünde bir ufak kutu var akü voltajı 11.6 nın altına düşünce akımı kesiyormuş. park halinde kayıt yaparken akünüzü bitirmeyecek yani.
 kamerada pil yok kapasitör var. bu da sıcaklarda patlama yanma vs yapmayacak demektir. 1440p 30fps 1080p 60fps kayıt yapabiliyor. ayrıca şeritten ayrılma ikazı da var ama bu özelliği açınca 1080 30fps ye düşüyor kayıt hızı/kalitesi.
 kartı cihazdan bilgisayarda izlemedim. görüntü kalitesini henüz göremedim.

kaç liraya maloldu gümrükten extra vergi alınmadı mı

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;629386
130,65 $ Tüm saydıklarımla beraber

tşkkrlr gülerek kullanın.ilk defa yurt dışından alışveriş yapacağım güvenli olması ilk akla gelen.Sizin aldığınız aynı satıcıdan almak isterim madem siz memnn kaldınız.Satıcı ismi verme şansınız olur mu.hem belki bize de 12 dolar gösterir ürünü:)

Çevrimdışı SUPERB11

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yukarıda vermiş olduğum link den satın aldım.Benim ürün gümrüğe takılmadı faturasını düşük kesiyor.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;629380
çinli kardeş 12$ yazmış gümrük beyanına benimki takılmadı. :gaz:

ben de sordum bana da 12 $ göstereceğini söyledi.Bu ürün park halinde biri çarpacak olsa kayda geçiyor mu

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Içinde pil yok o yüzden park halinde kayıta geçmez. Elektrik verirseniz sürekli kayıt yapar.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;629422
Içinde pil yok o yüzden park halinde kayıta geçmez. Elektrik verirseniz sürekli kayıt yapar.

içinde pili var

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yukarıda da yazmıştım. Devamlı elektirik veren bir sigortadan güç alırsanız kayıt yapıyor. 11.6 voltun altına düşerse akünüz o zaman kaydı kesiyor. Her gün kullandığınız bir araçta sorun olmaz. Araç darbe anında kayıtları farklı bir klasöre kopyalıyor. misal montaj yaparken elektirik vermiştim. elimden kucağıma düşürmüştüm. o anları kaydetmiş.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;629423
içinde pili var

içinde pili yok. kapasitör var. o da 10sn falan elektirik sağlıyor en fazla. kontağı kapatıyorsunuz biraz daha yanıyor üstündeki kayıt ışığı. güvenli bir şekilde kayıt dosyasını kapatmak için sanırım.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eşimin aracına A118c aldım. Kontağı kapatınca kapanıyor. Daha önce pilli bir model kullandım. Pili bozulunca çöp oldu. O yüzden kapasitorlu model tercih ettim. A119 da kapasitorlu diye biliyorum.