škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda citigo hakkinda

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sevdamavi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba ;

bende aranıza bugun katılanlardanım . citigo aracım var bunun hakkında bilgisi olan varsa destek rica edicem. yakıt olarak , şehir içi ve hatta uzun yolda bence gayet başarılı bir araç 1.0 motor olmasına rağmen. fakat kullanan ve aracı olan kişilerden fikir almak istedim özellikle rampa çıkarken çok fazla otomatik kısmında zorlanıyor, manuel aldığınızda araba daha mı rahatlıyor? konuyla ilgili deniyen varsa fikir almak isterim. teşekkürler ,

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Citigo en son n zaman satıldı? son 4-5 aydır sitede yok sanırım artık geetirmiyorlar.

Çevrimdışı sevdamavi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben haziran ayında aldım , ikinci el olarak var .

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sevdamavi;628711
merhaba ;

bende aranıza bugun katılanlardanım . citigo aracım var bunun hakkında bilgisi olan varsa destek rica edicem. yakıt olarak , şehir içi ve hatta uzun yolda bence gayet başarılı bir araç 1.0 motor olmasına rağmen. fakat kullanan ve aracı olan kişilerden fikir almak istedim özellikle rampa çıkarken çok fazla otomatik kısmında zorlanıyor, manuel aldığınızda araba daha mı rahatlıyor? konuyla ilgili deniyen varsa fikir almak isterim. teşekkürler ,

Dik Yokuşlarda 2 viteste çabuk boğulabilir, bu durumda bire manuel almak daha mantıklı, aracınızı otomatik olarak değil otomatize şanzımanı varmış gibi değerlendirirseniz daha rahat edersiniz. Vites ileri ve geri dokunuşlarla kolayca bir alta ya da üste geçiyor.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uzun zamandır foruma girmiyordum mesajı yeni gördüm. Evimizin 2 aracından biri olan citigomuzu, şirket aracı almam sebebiyle 2 ay kadar önce sattım.

Araçtan genel anlamda çok memnun kaldık. İç hacmi boyutuna göre inanılmaz ferahtı. Yakıt tüketimi en yoğun trafikte 6 litreyi geçmiyordu. Bazı ufak tefek eksikleri alışınca sorun olmuyor.

Ama vitesi gerçekten kötüydü bu aracın. Çoğu zaman manuel kullanmaya dikkat ederdim. Abuk subuk geçişler yapardı bazen.