škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

23 Kasım Tarihli Zamlı Fiyatlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yine zam geldi. ayrıca daha önceki zamlı fiyatları da aşağıda topladım.

Yalnız en acı veren ambitionun vergi diliminin değişmesi oldu.
3000 TL ye yakın bir zam geldi.

Aşağıda daha önceki zamlı fiyatları tarihe göre görebilirsiniz.  

16 KASIM 2017

9 KASIM 2017

20 EKİM 2017

9 EKİM 2017

25 EYLÜL 2017

2 MAYIS 2017

« Son Düzenleme: 22 Kasım 2017, 18:03:37 Gönderen: irfun4ever »

Çevrimdışı Mehmedow

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ülkede büyük ekonomik kriz var ve kur fiyatları da ortada haliyle krizi gene vatandaşın sırtına bindirerek atlatmaya çalışıyorlar . Krizden çıkmamız durumunda belki yakıtta ve araç fiyatlarında ki vergi oranını ( ötv ) düşürürlerse fiyatlarda düşüş yaşanır. Ben ocak ayını bekliyorum esas o zaman zam şampiyonları çıkacak meydana.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hale bak ya. Bizim 1.2 TSI motorlar hala üretiliyor olsaydı fiyatı 80-85 bin falan olurdu herhalde.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;628430
İrfan hocam gene mi zam haberi :D

inanır mısın doviz kuru işim dolayısı ile her gün açık ekranda. bakıyorum fırlamış , şu skoda.com.tr ye bir gireyim diyorum :D

Çevrimdışı furkankartal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.furkankartal.com.tr
9 Eylül'de aracımı teslim aldım, neredeyse 3 ay olacak ve 6 kere zam geldi. Ben aracı aldığımda liste fiyatı 72.900'dü ve şu an 77.800 olmuş, arada 5 bin lira gibi fark var ve çok büyük rakamlar.

Bunun yanısıra aynı segmentteki Yeni İbiza 75.000'den 83.000'e çıkmış. Bu kadar farklar nasıl oluşuyor bu kadar kısa sürede aklım ermiyor.

İrfan hocamda zaten her hafta zam haberi veriyor :) Önümüzdeki hafta görüşmek üzere..

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: furkankartal;628438
9 Eylül'de aracımı teslim aldım, neredeyse 3 ay olacak ve 6 kere zam geldi. Ben aracı aldığımda liste fiyatı 72.900'dü ve şu an 77.800 olmuş, arada 5 bin lira gibi fark var ve çok büyük rakamlar.

Bunun yanısıra aynı segmentteki Yeni İbiza 75.000'den 83.000'e çıkmış. Bu kadar farklar nasıl oluşuyor bu kadar kısa sürede aklım ermiyor.

İrfan hocamda zaten her hafta zam haberi veriyor :) Önümüzdeki hafta görüşmek üzere..

Hahahah :D

Ben de 72900 fiyat olduğunda 69100 fiyattan almıştım. hatta aldığımda 1.0 yeni motorlar yeni gelmişti ve fiyat listelerinde hala 1.2 motorlar vardı. Tabi mağaza mağaza bakmak gerekecekti.

Bu arada yaklaşık 2 aydır kur seviyesi yüksek ve bu da artık bayilerin büyük indirimler yapamayacağı anlamına geliyor. zaten stoklar da çok az. artık eskisi gibi fahiş indirimler yapamazlar.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bakım için de Aralık'ta kampanya olur diye Aralık ayı içerisinde almıştım. Her an kendi kaleme gol yiyebilirim. Kampanya beklerken zamlı fiyattan servise gidebilirim :)

Bir zam haberi de benden gelsin. Bu gece yarısından sonra benzine 8-10 Kuruş zam bekleniyor :D

2 gün önce 7 Kuruş indirim olmuştu. Zaten inmesine de anlam verememiştim, artık çıkmasına da veremiyorum :D
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2017, 11:00:58 Gönderen: Bilgic »

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Birkaç ay içinde dizel otomatik bir fabia 100.000 'i görecek bu gidişle.Şaka gibi bir ülke olduk.

Çevrimdışı sedatss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
9 ay önce dsg style + (çift renk ve spor koltuk opsiyonuyla) 62500'e aldığımda b segmenti için aslında ne kadar yüksek bir para diyordum. Ama beklesek cebimizden çok daha fazlası çıkacakmış. Nihayetinde bu zamlar hepimiz için çok üzücü....

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmedow;628411
Ülkede büyük ekonomik kriz var ve kur fiyatları da ortada haliyle krizi gene vatandaşın sırtına bindirerek atlatmaya çalışıyorlar . Krizden çıkmamız durumunda belki yakıtta ve araç fiyatlarında ki vergi oranını ( ötv ) düşürürlerse fiyatlarda düşüş yaşanır. Ben ocak ayını bekliyorum esas o zaman zam şampiyonları çıkacak meydana.
merhaba
hocam doğru ekonomik kriz var ama heralde bu kriz sadece bizi etkiliyor skoda bayisin de satış müdürü arkadaşım var gecen konuştuk dedim araç satabiliyormusunuz bana dediği kelime şu anda hangi model araç olursa olsun en erken 3 ay sonrasına gün verebiliyorum dedim heralde şaka yapıyorsun bana dediği kelime gel sana satışları göstereyim millet almaya devam ediyor abi

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Euro dün gece 4.73 TL oldu, 30 Kasım da bir zam daha bekleniyor.

Çevrimdışı kblbn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mart 2015'te Fabia 3 ilk geldiğinde 1.2 TSI Style DSG 50.900 idi. 50.400'e almıştık vay be nereden nereye.

Çevrimdışı Mehmedow

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15910]fatih_buyuk[/MENTION] hocam şaşırmıyorum ve bu zamlara da açıkçası üzülmüyorum ama sadece ARABA KATAGORİSİNDE sebebi ise bu kadar zamlı fiyatlara rağmen hala o kadar araç satılıyor İstanbul da gidecek yol yok artık her saat trafik kaza vs yorulduk bittik tükendik iş mi yapalım trafiği mi düşünelim hayat mücadelesi mi verelim Allah korusun acil birşey olsa ambulance gelene kadar ölürüz herhal ek olarak bizim türk vatandaşlarımız da çok arabaya merak var parası olmayan da krediye abanıyor dayanağı da olmasa araba olsun da aç gezeyim borçlu olayım uykusuz geceler geçireyim düşüncesindeler hocam. Velhasıl kelam ötv olmasa inanın adım atacak yerimiz kalmazdı.