škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Güncel Araç Kamerası İndirimleri

AykutEZER · 209 · 100029

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octa

 • Kahraman Üye
 • *****
  • İleti: 614
  • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;654388
Hocam nedir bu kameranın modeli? Merak ettim.....
Bendeki kamera çalışırken 280ma akım çekiyor. 12v besleme ile çalışıyor.
2 adet seri bağlı 20k power bank ile 3-4 gün çalıştırabiliyorum kamerayı. Akımı doğrudan powerbank içindeki pil grubundan alıyorum, USB'den değil.
Burdaki özellik, olay anı başlangıcı öncesinden görüntü alabilmek.
Başka modellerde de var bu G sensör ile çalışma, ancak G sensör komutu ile çalışınca, zaten olay o anda önce gerçekleşmiş oluyor. Kameranın açılma süresi de en iyi ihtimal 2 saniye oluyor. Dolayısıyla olay bitince kayda girmiş oluyor kamera.


Abi senin çözüm basit ama fiyat yüksek. Gideceksin, bir tane Tesla Model 3 veya Model S alacaksın. Her tarafında kamera var. Aracına kim yanaşırsa 7/24 etrafı gözetliyor. Geçen bir video gördüm, inek (bildiğimiz inek) araçla oyun mu oynuyor feyk mi atıyor, araç hemen uyandı ve kayda aldı. :D


Çevrimdışı Levcho

 • Kahraman Üye
 • *****
  • İleti: 2900
  • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;654389
Kamera şu; https://tr.aliexpress.com/item/32697236571.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4drynpvb

G Sensör için bilgiler doğru. Aslında bu cihazlar tam DVR cihazları gibi bir kayıt yapsa şahane olur. Yazılımsal olarak eklenmeli. Yani sürekli kayıt yapacak, sadece hareket olduğu zaman, ve maskelemeye imkan verecek, hareketin başında ve sonunda belli saniye ekleyerek kaydetmeli. En güvenli kayıt böyle olur.
Bir de ben beklemeye alıp gücü kesiyorum, bataryanın azalmasından dolayı fazla akım çekiyor olabilir. Fakat fazla özellik olduğundan 300mA seviyelerine düşeceğini sanmıyorum.
Güzel bi cihaza benziyor. Teşekkürler.


Çevrimdışı AykutEZER

 • KameraRehberi
 • Tam Üye
 • ***
  • İleti: 223
  • Profili Görüntüle
  • https://www.kamerarehberi.com


JADO D330 Araç Kamerası Tekrar İndirimde
D330 araç kamerasında 48.28 TL'lik satıcı indirimi mevcut. Bu sefer kupon tüm opsiyonlarında da geçerlidir. Uygun fiyata araç kamerası almayı düşünenler kaçırmasın. Görselde işaretlediğim yerden kuponu aldıktan sonra indirim satın alırken otomatik uygulanır. İlk açtığınızda fiyat bu yüzden yüksek görünmektedir. Kargo ücretsiz. 30-50 TL aralığında vergi çıkar. Kapasitörlü modeldir.

Satın al: https://ali.ski/WIUYX

Jado D330 Opsiyon ve Fiyatları

D330 / GPS'siz arka kamerasız başlangıç versiyonu - 153 TL
D330-GD / GPS'li - 210 TL
D330-6MBMD / Arka kameralı - 267 TL
D330-GD-6MBMD / GPS + arka kameralı - 325 TL
D330-PC / Park modu kablolu - 210 TL
D330-GD-PC / Park kablolu + GPS'li - 267 TL
D330-6MBMD-PC / Park kablosu + arka kameralı - 325 TL
D330-GD-6MBMD-PC / Park kablolu + arka kameralı + GPS'li - 382 TL

Tanıtım yazısı ve çekim testleri:
https://www.kamerarehberi.com/jado-d330-wifi-arac-kamerasi/25467


Standart özellikleri;
- WiFi,
- 1080P çekim kalitesi,
- Döngüsel kayıt,
- Kapasitör tip batarya,
- 3inç ekran,
- Park modu,(Kablo standart kutu içeriğine dahil değildir.)
- 64 GB kart desteği.
Alıntı yapılan: Levcho;654360
Konu sahibi Aykut genelde mesajlara ya cevap vermiyor yada çok gecikmeli veriyor.
Ne kadar çok araştırırsan, o kadar çok kafan karışır ve karar veremezsin.
Araştırma yaptığına göre, Donanımhaber'deki Olgu Erhan'ın konularına bakmışsınıdır, Olgu'nun anlatımlarını ve yönlendirmelerini daha yapıcı buluyorum.
Evet, bazı ürünler gerçekten hayal kırıklığı oluşturabiliyor. Gerçek o ki, çin'den gelen kameraların %70'ı, ya kararsız yazılım-dengesiz çalışma ya da ürün kalitesi konusunda başarısız. Türkiye'deki kameralar aşırı pahalı ve özelliksiz.
Şu ana kadar 4 araç kameram oldu, 2 sini sattım.

İlk aldığım kamerayı Türkiye'den almıştım ve hala en kaliteli görüntü ve malzeme kalitesi ve kararlı sistemli olarak onu bilirim. Tek dezavantajı, büyük olması ve ekransız olmasıdır. Blacksys CF100.
Son kameram "mini0906", onda da arka kamera ile çalışırken açılmamam problem çıktı ve çözemedim, hala onu kullanıyorum ama artık hevesim geçti ve tükendim.

Cihazı almadan, tam olarak size uyacak mı anlayamıyorsunuz malesef, özellikle çok seçiciyseniz.

Haklısınız, özel mesajlara genelde çok geç görüp dönemiyorum. Araç ve aksiyon kamerası kullanıcıları grubu tüm vaktimi alıyor. Diğer forum, site, grupları takip etmekte çok zorlanıyorum . Bu forumdaki yazıları bile ancak bugün görebildim. Özellikle son dönemde çok büyük ilgi var. Yetişmekte zorlanıyorum.


Çevrimdışı AykutEZER

 • KameraRehberi
 • Tam Üye
 • ***
  • İleti: 223
  • Profili Görüntüle
  • https://www.kamerarehberi.com
Viofo modelleri için indirim kuponları aldım. Bu fırsatı kaçırmayın.

Viofo'nun Türkiye distribütöründen en çok tercih edilen 4 araç kamerası için indirim kuponu aldım. Kuponlar sınırlıdır. Kuponu kullanmak için üye olmanız gerekmektedir. Viofo A119 V3, A129 Duo, A129 Duo IR ve A129 Pro Duo modellerinde kısa süreli geçerli olacaktır.

4 kameranın incelemesi yaklaşık 4 saatlik video izlemek anlamına geliyor. Bu yüzden 4 modeli kısaca tanıtmak daha pratik olacaktır. Öncelikle 4 kameranın ortak noktalarından başlayalım, daha sonra birbirinden ayıran özellikleri ayrı ayrı belirteceğim.

Ortak Noktalar
-- 4 kamera da dahili GPS'e sahiptir. Aracın hızını ve konumunu videonun altında gösterir. GPS takip sistemi gibi algılanıyor. Araç kamerasındaki GPS'le aracınızı uzaktan takip edemezsiniz. Videoları izlerken programıyla harita üzerinden rota ve hız bilgilerini detaylı olarak da görebilirsiniz.

-- 4 kameranın da pili bulunmamaktadır. Kapasitör adı verilen çok az enerji tutan, uzun kullanım ömrüne sahip bataryaya sahiptir. Güneşin altında duran cihazların pilli olmaması avantajdır.

-- 4 kameranın da park modu özelliği bulunmaktadır. Park modunu çakmaklıktan takarak çalıştıramazsınız. Bunun için sigorta kutusundan enerji almaya yarayan özel bir kablosu vardır. (3 kablolu park kiti) Bu kit sayesinde kameraya sürekli enerji sağlayıp, park halinde de video kaydı alabilirsiniz. Park modu kablosunun düşük voltaj koruması vardır. Yani akü değeri düştüğünde kendini kapatır, aküyü bitirmez. Ancak akünüz eskiyse veya aracınızı haftada 2-3 gün kullanıyorsanız kesinlikle park modu kablosuyla bağlantı yapmanızı önermiyorum.

-- Her araç kamerasında olduğu gibi; hafıza kartı dolduğu zaman eski kayıtları silip yeni kayıt yapar. Hafıza kartı dolduğunda elle müdahaleye gerek yoktur.
256 GB'a kadar hafıza kartı desteği mevcuttur. Kart dahil değildir. Ayrıca almak gerekiyor. Kart olarak Samsung Evo Plus u3 modelini öneriyorum. 128 GB kart yeterli oluyor.

Birbirinden Ayrılan Noktalar
Kamera tercihinde önemli olan tek kamera mı, ön+arka kamera mı yoksa ön+iç kameramı almak istediğinizdir. Tercih konusunda yardımcı olacak şekilde kameraları birbirinden ayıracak noktalara değinmeye çalıştım.

Viofo A119 V3 - SADECE ÖN KAMERA - 699.90 TL
# link: https://bit.ly/3ixMjpr
Kupon: kamerarehberi50
A119 V3 modeli tek kameralı cihazdır. Çift kameralı modellere göre daha yüksek kalitede çekim yapar.

Viofo A129 Duo - ÖN+ARKA KAMERA - 1129.90 TL
# link: https://bit.ly/2VQzz3r
Kupon: kamerarehberi70
En çok tercih edilen modeldir. Ön ve arka kameraya sahiptir. Arka kamera arka cama takılır. Ön kameradan arka kameraya kablo çekilir. Extra enerji vermek veya kart takmak gerekmez. Sadece ön kameraya kart takılır ve enerji verilir. WiFi özelliği mevcuttur. Arabanın 10 metre yakınındayken android veya ios telefonunuzla kameraya bağlanıp, ayarları yapabilir veya çekilen videoları telefona aktarabilirsiniz.

Viofo A129 Duo IR - ÖN+İÇ KAMERA - 1219.90 TL
# link: https://bit.ly/38ArdT0
Kupon: kamerarehberi80
A129 Duo modeliyle ön kamerası birebir aynı olup, 2.kamerasında gece görüş özelliği vardır. Bu kamerayı ön+iç çekim yapmak isteyenlere öneriyorum. Ön+arka çekim yapmak isteyince 2.kamerası pembe çekim yapabiliyor. A129 Duo modelinde olduğu gibi WiFi özelliğine sahiptir.

Viofo A129 Pro Duo - ÖN+ARKA KAMERA - 1499.90 TL
# link: https://bit.ly/3e0Zj3r
Kupon: kamerarehberi100
A129 Duo modelinin gelişmiş versiyonudur. Hem A129 Duo hem A129 Pro Duo modelini inceleyen biri olarak A129 Duo modelinin yeterli geldiğini düşünüyorum. A129 Duo ile aynı özelliklere sahip, extra olarak ön kamerası 4K çekim kalitesine sahiptir. Yazılımsal olarak biraz daha geliştirilmesi gerekiyor. A129 Duo modeli daha stabil çalışmaktadır.

Kameranın Yanında İhtiyaç Olacak Ürünler
Park modu kablosu kullanmayacaksanız sadece hafıza kartına ihtiyacınız olacaktır. Çakmaklıktan enerji almak için araç şarjı, kablolar, yapışkanlar vs her şey tüm modellerde kutu içeriğine dahildir. Park modu aparatları kutu içeriğine dahil değildir. Park modu kullanmak için; park modu kablosu ve 2 adet sigorta aparatına ihtiyacınız olacaktır.

Park modu kablosu yukarıdaki tüm kamera ve arabalar için standarttır. Sigorta kutusundan enerji almak için kullanılan sigorta aparatı araca göre değişmektedir.

Park modu kablosu - 74.90 TL (Kamerayla birlikte alırsanız ücretsiz kargo)
# link: https://bit.ly/3iB3DtO

Fuse Tap Sigorta Aparatları
2 adet Standart Tip Bağlantı Aparatı
# link: http://bit.ly/2OvNac0

2 adet Mini Tip Bağlantı Aparatı

# link: http://bit.ly/2XvlSqq

2 adet Micro Bağlantı Aparatı

# link: http://bit.ly/2Qzy2wQ

Micro2 kullanan araç çok nadirdir. Miniyle karıştırılabilir. Almadan önce dikkat etmelisiniz.

2 adet Micro2 (Ford tip) Bağlantı Aparatı
# link: http://bit.ly/2O0zerE

128 GB Samsung Hafıza Kartı
# link: https://bit.ly/2BHV3c5

Yansıma Engelleyici CPL Filtreler
Konsolun camda oluşturduğu yansımayı kesmek için CPL filtre kullanılıyor. Bu filtreler Viofo tarafından yüksek fiyata satıldığı için yaklaşık 2 yıldır bir çok kameraya özel CPL filtre üretimi yapıyorum. Orjinal filtreyle aynı kalitede, çok daha uygun fiyata sağlıyorum. Bu filtreler için indirim sağlayacağım. CPL filtre indirimi 24 saat süreyle geçerlidir.
# link: https://bit.ly/2Z43I1t

Filtre almadan önce dikkat edilmesi gerekenler;

-- A129 Duo IR modelinin 2.kamerasına CPL filtre takılamıyor.
-- A129 Duo modelinin arka kamerasına da CPL filtre takılabiliyor. Ancak arka camınız renkli cam veya filmliyse CPL filtre kullanılamaz. Bu ön cam için de geçerlidir. Ön cam filmli aracınız varsa CPL filtre almamalısınız.


Çevrimdışı AykutEZER

 • KameraRehberi
 • Tam Üye
 • ***
  • İleti: 223
  • Profili Görüntüle
  • https://www.kamerarehberi.com
VİOFO A129 DUO İÇİN YENİ İNDİRİM KUPONU - FIRSATI KAÇIRMAYIN
DOLAR BİRİM OLARAK ŞUANA KADARKİ EN İYİ FİYAT

Viofo A129 Duo araç kamerasını yurt dışından indirimli olarak 960 TL'ye almak için;

Kupon: BGViofo1101
# link: https://bit.ly/37Maaim

Viofo A129 Duo Montajı ve İncelemesi
https://www.kamerarehberi.com/viofo-a129-wifi-cift-kamerali-arac-kamerasi-incelemesi/20671

SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN TÜM YAZIYI OKUYUNUZ.
- GPS ve arka kamera dahildir.
- Fiyatın düşmesi için yukarıdaki indirim kodunun girilmesi gerekmektedir.
- Kargo ve gümrük seçimleri bilgisayara göre gösterilmiştir.
- Kur farkından dolayı artı/eksi fiyat oynayabilir.
- CPL filtre, park modu kablosu, sigorta bağlantı aparatları dahil değildir. (Çakmaklık şarjı standarttır.)

GÜMRÜK VERGİSİ KONUSU

Banggood'un gümrük vergisi sigortası hizmeti vardır. Siparişi verirken bu sigortayı yaptırırsanız ödediğiniz tüm vergiyi Banggood kartınıza iade eder. Yukarı verdiğim fiyat gümrük sigortası eklenmiş fiyattır. Kamerayı alırken 960 TL ödersiniz, teslim alırken gümrük vergisini ödersiniz. Daha sonra ödediğiniz gümrük vergisini Banggood kredi kartınıza geri yatırır. Yani kamera toplamda 960 liraya gelir.

Gümrük vergisini iade eden seçenek adres/kargo seçimi yapılan sayfada "Tariff Insurance TRY80.28" şeklinde gözükmektedir. Mutlaka işaretlenmelidir yoksa vergi iadesi alamazsınız.

Bu kamera için %20 + 9 TL ücret hesaplasak ortalam 200 TL gümrük vergisi çıkması gerekir. Gümrük sigortası yaptırma maliyeti 80.28 TL. Sigorta yaptırıp gümrük vergisini iade alırsanız 125 TL karda oluyorsunuz. Gümrük vergisi daha fazla veya daha az çıkabilir. Riske girmeden air parcel register kargo seçeneğine gümrük sigortası ekleyerek alabilirsiniz.

--Shipping Insurance, nakliye sigortasıdır. Kargonun başına yolda bir şey gelmesi durumunda ücretsiz olarak yeniden gönderim veya para iadesi almanızı sağlar. İsterseniz ekleyebilirsiniz.


Çevrimdışı AykutEZER

 • KameraRehberi
 • Tam Üye
 • ***
  • İleti: 223
  • Profili Görüntüle
  • https://www.kamerarehberi.com
YILIN SON FİLTRE KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN. Yerli üretim Xiaomi ve Viofo modellerinde geçerlidir.
Kargo ücretsizdir.

Xiaomi 70Mai Pro, Lite ve Mini için CPL Filtre 52.90 TL - Kampanya 3 adetle sınırlıdır.
# AyeStore linki:  https://www.ayestore.com.tr/xiaomi-70mai-70mai-1s-arac-kamerasi-icin-cpl-filtre
# N11 linki: https://urun.n11.com/arac-ici-kamera/xiaomi-70mai-70mai-1s-arac-kamerasi-icin-cpl-filtre-P443556277

Xiaomi 70Mai Pro, Lite ve Mini için CPL Filtre 54.90 TL - Kampanya 10 adetle sınırlıdır.
# Link: https://www.ayestore.com.tr/xiaomi-70mai-pro-lite-ve-mini-icin-cpl-filtre-ucretsiz-kargo

Viofo Araç Kameralarıyla Uyumlu CPL Filtre 54.90 TL - Kampanya 10 adetle sınırlıdır.
# N11 linki: https://urun.n11.com/arac-ici-kamera/a119-a119s-a129-a129-pro-icin-cpl-filtre-P443538719
# AyeStore linki: https://www.ayestore.com.tr/viofo-a119-a119s-a129-a129-pro-icin-cpl-filtre

CPL filtre, konsolun camda oluşturduğu yansımayı minimuma indirerek, daha iyi görüntü kalitesi sağlar.


Çevrimdışı AykutEZER

 • KameraRehberi
 • Tam Üye
 • ***
  • İleti: 223
  • Profili Görüntüle
  • https://www.kamerarehberi.com
70Mai Pro/Lite/Mini araç kameralarıyla uyumlu CPL filtre "70maipro" indirim kuponuyla 59.90 TL.

Xiaomi 70Mai Pro, Lite ve Mini için CPL Filtre
# link: https://www.ayestore.com.tr/xiaomi-70mai-pro-lite-ve-mini-icin-cpl-filtre-ucretsiz-kargo
# Kupon: 70maipro

- Kargo ücretsiz.
- Kampanya 5 adetle sınırlıdır.
Xiaomi 70Mai Pro, 70Mai Lite ve 70Mai Mini araç kameralarıyla uyumlu parlama engelleyici filtredir. Araç konsolunun camda oluşturduğu yansımayı minimum seviyeye indirir. 70Mai Pro, Mini ve Lite araç kamerası için özel olarak tasarlanıp üretilmiştir.
- Kameranın takılı olduğu camda film varsa CPL filtre kullanılamaz.
- 70Mai / 70Mai 1S modelleriyle uyumlu değildir.


Çevrimdışı AykutEZER

 • KameraRehberi
 • Tam Üye
 • ***
  • İleti: 223
  • Profili Görüntüle
  • https://www.kamerarehberi.com
Viofo araç kameralarıyla uyumlu CPL filtre "aye55" kupon koduyla 55 TL. Kargo ücretsiz.

A119, A119S, A129, A129 Plus, A129 Pro için CPL Filtre
Kupon: aye55
# link: https://www.ayestore.com.tr/viofo-a119-a119s-a129-a129-pro-icin-cpl-filtre

#  Kampanya 15 adetle sınırlıdır.

CPL filtre, konsolun camda oluşturduğu yansımayı minimuma indirerek, daha iyi görüntü kalitesi sağlar.

Sipariş vermeden önce dikkat edilmesi gerekenler;
- A118, A118C ve B40D modelleriyle uyumlu değildir.​
- A129 Duo IR modelinin arka kamerasıyla uyumlu değildir.
- Kameranın takılı olduğu camda cam filmi varsa kullanılamaz.


Çevrimdışı AykutEZER

 • KameraRehberi
 • Tam Üye
 • ***
  • İleti: 223
  • Profili Görüntüle
  • https://www.kamerarehberi.com
Uzun zamandır forumlarda aktif olamıyordum. Konuları yeniden güncel tutmaya çalışacağım. Sorularınızı mesaja etiketleyerek sorabilirsiniz.
Uzun süredir Viofo modelleri tedarik edilemiyordu. Viofo araç kameraları yeniden satışta.

Viofo araç kameraları stokta

Viofo A119 V3 GPS'li Araç Kamerası
# link:
https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a119-v3-gpsli-arac-kamerasi

Viofo A129 Duo Çift Kameralı GPS Modüllü Araç Kamerası
# link:
https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-duo-cift-kamerali-gps-modullu-arac-kamerasi

Viofo A129 Plus Duo Quad HD WiFi GPS Ön Arka Araç Kamerası
# link:
https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-plus-duo-quad-hd-wifi-gps-on-arka-arac

Viofo A129 Pro Duo 4K Gps'li Ön Arka Araç Kamerası
# link:
https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-pro-duo-4k-gpsli-arac-kamerasi

AKSESUARLAR

Viofo Araç Kameraları Park Modu İçin Akü Bağlantı Kablosu
# link:
https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-arac-kameralari-park-modu-icin-aku-baglanti-kablosu

Viofo A129 / A139 Bluetooth Uzaktan Kumanda
# link:
https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-bluetooth-uzaktan-kumanda

Viofo A119, A119S, A129, A129 Pro için Orjinal CPL Filtre
# link:
https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a119-a119s-a129-a129-pro-icin-orjinal-cpl-filtre

Viofo A129 Araç Kamerası GPS Modülü
# link:
https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-arac-kamerasi-gps-modulu?page=2

FUSE TAP BAĞLANTI APARATLARI

Fuse Tap Sigorta Kutusu Bağlantı Aparatı 4'lü
# link:
https://www.ayestore.com.tr/viofo/fuse-tap-sigorta-kutusu-baglanti-aparati-4-lu

Fuse Tap MİCRO Tip Sigorta Kutusu Bağlantı Aparatı - 2 Adet
# link:
https://www.ayestore.com.tr/viofo/fuse-tap-micro-tip-sigorta-kutusu-baglanti-aparati

Fuse Tap Micro2 (Ford) Tip Sigorta Kutusu Bağlantı Aparatı - 2 Adet
# link:
https://www.ayestore.com.tr/viofo/fuse-tap-micro2-ford-tip-sigorta-kutusu-baglanti-aparati

Fuse Tap Mini Tip Sigorta Kutusu Bağlantı Aparatı - 2 Adet
# link:
https://www.ayestore.com.tr/viofo/fuse-tap-mini-tip-sigorta-kutusu-baglanti-aparati

Fuse Tap Standart Tip Sigorta Kutusu Bağlantı Aparatı - 2 Adet
# link:
https://www.ayestore.com.tr/viofo/fuse-tap-standart-tip-sigorta-kutusu-baglanti-aparati


Çevrimdışı AykutEZER

 • KameraRehberi
 • Tam Üye
 • ***
  • İleti: 223
  • Profili Görüntüle
  • https://www.kamerarehberi.com
Viofo T130 ve A129 Plus Duo IR Ön Satışta
Ön satışta olan cihazlar 3 Şubat 2022 tarihinde kargoya verilir. Stokta olan cihazlar saat 15:00'a kadar sipariş verilirse aynı gün kargoya verilir.

Viofo T130 3 Kameralı WiFi GPS Modüllü 2K Araç Kamerası - ÖN SATIŞ

3499 TL | Kargo Ücretsiz
# link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-t130-3-kamerali-wifi-gps-modullu-2k-arac-kamerasi
-- Ön+iç+arka çekim yapabilir. Ön kamera 2K, iç ve arka kamera 1080p çözünürlükte kayıt yapar. İç kamera gece görüş ledlerine sahiptir.
Çekim Testleri
https://www.youtube.com/watch?v=ZWrbP2woJn8

Viofo A129 Plus Duo IR Ön+İç Kameralı GPS'li Araç Kamerası - ÖN SATIŞ
3499 TL | Kargo Ücretsiz
# link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-plus-duo-ir-on-ic-kamerali-gps-li-arac-kamerasi
-- Ön+iç çekim için uygundur. İç kamera gece görüş ledlerine sahiptir.

Viofo A119 V3 GPS'li Araç Kamerası
-- 1699 TL | Kargo Ücretsiz
# link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a119-v3-gpsli-arac-kamerasi
-- 1600P ön kameraya sahiptir.

Viofo A129 Duo Çift Kameralı GPS Modüllü Araç Kamerası
-- 2649 TL  | Kargo Ücretsiz
# link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-duo-cift-kamerali-gps-modullu-arac-kamerasi
-- 1080p + 1080p ön+arka çözünürlükte kayıt yapar.

Viofo A129 Plus Duo Quad HD WiFi GPS Ön Arka Araç Kamerası
-- 2999 | Kargo Ücretsiz
# link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-plus-duo-quad-hd-wifi-gps-on-arka-arac
-- 2K + 1080p ön+arka çözünürlükte kayıt yapar.

Viofo A129 Pro Duo 4K Gps'li Ön Arka Araç Kamerası

-- 3599 | Kargo Ücretsiz
# link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-pro-duo-4k-gpsli-arac-kamerasi
-- 4K + 1080p ön+arka çözünürlükte kayıt yapar.


Çevrimdışı AykutEZER

 • KameraRehberi
 • Tam Üye
 • ***
  • İleti: 223
  • Profili Görüntüle
  • https://www.kamerarehberi.com
Viofo araç kameralarında geçerli indirim kuponları aktif.
- 27.01.2022 - 31.01.2022 tarihleri arasında geçerlidir.
- İndirimli fiyatların geçerli olması için, indirim kuponunun eklenmesi gerekmektedir.

Viofo A119 V3 GPS'li Araç Kamerası
-- Kargo Ücretsiz | 20 TL İndirim Kuponu
Kupon: A119G-20
# link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a119-v3-gpsli-arac-kamerasi
-- 1600P ön kameraya sahiptir.

Viofo A129 Duo Çift Kameralı GPS Modüllü Araç Kamerası
-- Kargo Ücretsiz | 25 TL İndirim Kuponu
Kupon: A129DG-25
# link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-duo-cift-kamerali-gps-modullu-arac-kamerasi
-- 1080p + 1080p ön+arka çözünürlükte kayıt yapar.

Viofo A129 Plus Duo Quad HD WiFi GPS Ön Arka Araç Kamerası
-- Kargo Ücretsiz | 35 TL İndirim Kuponu
Kupon: A129PDG-35
# link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-plus-duo-quad-hd-wifi-gps-on-arka-arac
-- 2K + 1080p ön+arka çözünürlükte kayıt yapar.

Viofo A129 Pro Duo 4K Gps'li Ön Arka Araç Kamerası
-- Kargo Ücretsiz | 40 TL İndirim Kuponu
Kupon: A129PD-40
# link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-pro-duo-4k-gpsli-arac-kamerasi
-- 4K + 1080p ön+arka çözünürlükte kayıt yapar.


Çevrimdışı AykutEZER

 • KameraRehberi
 • Tam Üye
 • ***
  • İleti: 223
  • Profili Görüntüle
  • https://www.kamerarehberi.com
A129 Plus Duo'da geçerli 35 TL indirim kuponu | Kargo bedava | 2 yıl garanti

Viofo A129 Plus Duo Quad HD WiFi GPS Ön Arka Araç Kamerası
 ► # link:
https://www.ayestore.com.tr/viofo-a129-plus-duo-quad-hd-wifi-gps-on-arka-arac
Kupon: A129PDG-35
-- 2K + 1080p ön+arka çözünürlükte kayıt yapar. GPS dahildir. Park modu kablosuyla, park halinde de kullanılabilir.


Çevrimdışı AykutEZER

 • KameraRehberi
 • Tam Üye
 • ***
  • İleti: 223
  • Profili Görüntüle
  • https://www.kamerarehberi.com
Tüm VIOFO araç kameralarında geçerli 20 TL indirim kuponu
Kupon: AYE20TL
-- link: https://www.ayestore.com.tr/viofo

Viofo T130 3 Kameralı WiFi GPS Modüllü 2K Araç Kamerası
-- link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-t130-3-kamerali-wifi-gps-modullu-2k-arac-kamerasi

Viofo A129 Plus Duo Quad HD WiFi GPS Ön Arka Araç Kamerası
-- link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-plus-duo-quad-hd-wifi-gps-on-arka-arac
 
Viofo A119 V3 GPS'li Araç Kamerası
-- link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a119-v3-gpsli-arac-kamerasi
 
Viofo A129 Duo Çift Kameralı GPS Modüllü Araç Kamerası
-- link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-duo-cift-kamerali-gps-modullu-arac-kamerasi

Viofo A129 Plus 2K Quad HD WiFi GPS Araç Kamerası
-- link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-plus-2k-quad-wifi-gps-arac-kamerasi

Viofo A129 Pro Duo 4K Gps'li Ön Arka Araç Kamerası
-- link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-pro-duo-4k-gpsli-arac-kamerasi

Viofo A129 Plus Duo IR Ön+İç Kameralı GPS'li Araç Kamerası
-- link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-plus-duo-ir-on-ic-kamerali-gps-li-arac-kamerasi

Viofo A139 WiFi 3 Kameralı 2K Araç Kamerası
-- link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a139-wifi-3-kamerali-2k-arac-kamerasi


Çevrimdışı AykutEZER

 • KameraRehberi
 • Tam Üye
 • ***
  • İleti: 223
  • Profili Görüntüle
  • https://www.kamerarehberi.com
VIOFO A139 3 kameralı araç kamerasında geçerli 50 TL indirim kuponu
Kupon: A139-50TL
Kampanya 10 adet kamerayla sınırlıdır. Ücretsiz kargo.

Viofo A139 WiFi 3 Kameralı 2K Araç Kamerası
# link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a139-wifi-3-kamerali-2k-arac-kamerasi

VIOFO A129 Plus araç kamerasında geçerli 35 TL indirim kuponu
Kupon: plusduo-35
Kampanya 10 adet kamerayla sınırlıdır. Ücretsiz kargo.

Viofo A129 Plus Duo Quad HD WiFi GPS Ön Arka Araç Kamerası
# link: https://www.ayestore.com.tr/viofo/viofo-a129-plus-duo-quad-hd-wifi-gps-on-arka-arac