škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka kapı cam fiyatı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gazeteci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar...
1.2 tsı octi kullanıcısıyım. Bugün arka camı camını kırmışlar. Fiyatlar ne kadar acaba bilgisi olan var mı?

Çevrimdışı gazeteci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün fiyatlara baktım. Cam fiyatı 320 lira serviste 100 lira kasko anlaşmalı oto camcıda... Servis sömürüyor bizi

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
anlaşmalı servisin orjinal cam mı OEM mi kullanıyor sorun. o kadar fark olmaz.

Çevrimdışı gazeteci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Valla o kadar fark var. Ama gel gör ki hiç bir yerde cam yok. Burada 7-8 camcıya gittim Hiç birinde yok tek bir bayi denizlide bir tane bulabildi... Servis cam yurt dışından gelecek... üç dört gün sürer dedi. Her şeyi geçtim bi arka kapı camı hiç bir yerde bulunmaz mı... Şaşkınım doğrusu...

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
servisteki kaportacı arkadaş bana dediği hocam heryeri kır ana arka kelebek cama dikkat et yeminlen sanki fabrafa araca özel üretiyor gelmiyor birtürlü demişti. sık sirkülasyon u olnayan malzemeler malesef böyle

Çevrimdışı Nitro 37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cam fiyatı sudan ucuz muş. Subaruda bir cam 3500 tl

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yerli camla ithal cam arasında dağlar kadar kalite farkı var. Yan camda sıkıntı olmaz ama Ön ve en arka camlarda ithalden şaşmayın.

Çıkma olarak neden bakmıyorsunuz?

Çevrimdışı gazeteci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çıkma sağlam camda yok maalesef... Benim cam sağ arka kapı camı. Piyasada yok sadece denizlide bulundu. Başka hiç bir yerde yokmuş. Serviste yurt dışından getireceğini söyledi servise verdim aracı bekliyorum... Bi camın bu kadar sıkıntı yaratacağı hiç aklıma gelmezdi doğrusu...