škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Silecek suyu zamanlaması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2016 mayıs çıkışlı aracım. Bende de önce su geliyor. Sonra silecekler çalışıyor. Sabah test etmiştim.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Simply Clever

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracım 2017 model. Bende de silecekler 1 tur attıktan sonra su ancak gelmeye başlıyor. Tabi bu sırada cam kirliyse silecekler zor ilerliyor. Camın çizilmesine bile yol açabilir bu durum. Silecek deposunun tamamını doldurmadım hiç. Deponun tamamını doldurup deneyeceğim.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç dikkat etmemiştim; bende özellikle denedim bu posttan sonra. Önce su geliyor sonra silecekler çalışıyor.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Suyun geç gelmesi muhtemelen hortumlardaki suyun uzun süre kullanmamaktan kaynaklı geri kaçması ve buharlaşarak hava yapmasından olabilir. Her zaman yapıyorsa fiskiye jet motorunun zamanında devreye girip girmediği kontrol edilmeli.

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim i20'de de önce su geliyor sonra silecekler çalışıyor.

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu akşam aklıma geldi aracı park etmeden deneyeyim dedim.. araç çalışır durumda iken denedim önce su cama fışkırıyor sonra silecek çalışmaya başlıyor..
Umarım video doğru yuklenmistirhttp://cloud.tapatalk.com/s/59ceaa818d480/VID_20170929_205312.mp4

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün yolda aklıma geldi bi deneyeyim dedim bu seferde önce silecek çalıştı sonra su geldi.. geçen önce su gelmişti :)

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu durumu sık yaşayanlardanım. Eğer aracı çalıştırdıktan sonra ilk kez su sıkıyorsanız önce silecek çalışıyor. Ancak 10-15 dakika sonra camı yıkamak istediğinizde önce su geliyor.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Demekki cok ta planlanmis bisey yok, mudahale veya sorun teskil edecek bi sey yok. Ha su once gelmis ha once silecek calismis. İs bitimi camlar temizmi ona bakicaz.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;625198
Ben bu durumu sık yaşayanlardanım. Eğer aracı çalıştırdıktan sonra ilk kez su sıkıyorsanız önce silecek çalışıyor. Ancak 10-15 dakika sonra camı yıkamak istediğinizde önce su geliyor.

Bende herdaim su önce geliyor sonra siliyor. Muhtemelen sizde su bir şekilde geri kaçıyor!

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;625199
Demekki cok ta planlanmis bisey yok, mudahale veya sorun teskil edecek bi sey yok. Ha su once gelmis ha once silecek calismis. İs bitimi camlar temizmi ona bakicaz.

Önce silecek çalışınca iş bitiminde camlar temiz olnuyor işte, sıkıntı o zaten.

Hareket halindeyken cama kuş pisliği, arı, böcek falan yapışınca ve önce su gelmeyince tüm o pislik kuru sileceğin baskı ve sürtmesiyle cama yayılıp yapışıyor. Yıkamaya devam etsen de çıkmıyor sonra.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;625228
Önce silecek çalışınca iş bitiminde camlar temiz olnuyor işte, sıkıntı o zaten.

Hareket halindeyken cama kuş pisliği, arı, böcek falan yapışınca ve önce su gelmeyince tüm o pislik kuru sileceğin baskı ve sürtmesiyle cama yayılıp yapışıyor. Yıkamaya devam etsen de çıkmıyor sonra.

Hocam sırf su değil de cam suyu ile karıştırırsanız çok güzel temizliyorlar. Ben Rossmann'dan Domol marka cam suyu alıyorum konsantre. Uzun yolda sinek vs. ölülerini anında çıkartıyor. Aksi halde sinek ölüleri cama yapışıyor.