škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Oktavia 2017 lerdeki bolero multimedya hakkında ???

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakanist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba 8 inçlik bolero mutimedya da navigasyonu kullanabilmek için kesinlikle apple sahibimi olmak lazım ,yani herhangi bir android telefonla smartlink aracılığı ile navigasyonu kullanabilirmiyiz ??? sizler style bej paket bir araca tam deri koltuk takımından vazgeçip ya yarı deri yada alcatraz deri kullanıp amudsen navigasyonu 8 inç olanımı seçerdiniz??? İlgi bilgi ve görüşlerinize acil ihtiyacım var ,,siparişimi verdim üretilmeden değiştirmek istiyorum şimdiden tüm scoda sever dostlarıma teşekkürler

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Smartlink açıksa eğer android lollipop (versiyon 5 ) ve üzeri telefon ile android auto kullanabilirsiniz. Google maps ve diğer uyumlu uygulamaları kullanabilirsiniz.
Satıştaki arkadaşlar Türkiye’de resmi olarak kullanılamadığından sadece apple diyorlar(mış) [MENTION=16037]Hakanist[/MENTION]

Çevrimdışı Hakanist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hay Allah razı olsun kardeşim bende az daha bej tam deri koltuklardan vazgeciıp yarı deri yaptırmak onun maliyeti amudsen kullanırım diyordum buyuksun ustadım sayende kafam daki sis bulutu dağıldı tekrar tekrar teşekkürler kazasız belasız günler

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hakanist;624062
Arkadaşlar merhaba 8 inçlik bolero mutimedya da navigasyonu kullanabilmek için kesinlikle apple sahibimi olmak lazım ,yani herhangi bir android telefonla smartlink aracılığı ile navigasyonu kullanabilirmiyiz ??? sizler style bej paket bir araca tam deri koltuk takımından vazgeçip ya yarı deri yada alcatraz deri kullanıp amudsen navigasyonu 8 inç olanımı seçerdiniz??? İlgi bilgi ve görüşlerinize acil ihtiyacım var ,,siparişimi verdim üretilmeden değiştirmek istiyorum şimdiden tüm scoda sever dostlarıma teşekkürler

bende s8 var, android auto yu da indirdim google maps kullanıyorum spotify de calişiyor. smsler aramalar whatsapp mesajları geliyor. android auto mesajları da okuyor. yeter zaten.

smartlink de kullanılabiliyor fakat birebir cihaz ekranı gelmiyor. zaten bana yolda facebook twitter youtube çok mantıklı gelmiyor.

aracım fabia 3 bolero 6.5 inc ekran. aynısıdır muhtemelen 8 ile.
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2017, 20:47:31 Gönderen: irfun4ever »

Çevrimdışı Hakanist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
cansın irfan kardeşim saol yanibayıdekı arkadasları egıtmek lazım apple telenunuz olması lazım dedıler ben sadece navigasyon için yandex i verirsem ekrana dunyalar benım olur tekrar teşekkürler irfan kardeşim

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hakanist;624117
cansın irfan kardeşim saol yanibayıdekı arkadasları egıtmek lazım apple telenunuz olması lazım dedıler ben sadece navigasyon için yandex i verirsem ekrana dunyalar benım olur tekrar teşekkürler irfan kardeşim

yandex calişir mi bilmiyorum cihazımda yok, yukleyip akşam bakayım cıkarken android auto menüsünde gözükyor mu.

ama ben her gün google maps i kullanıyoum.

hatta şöyle çalişiyor.

sen dielim telefonda bir yeri arattın buldun ve navigasyona götür dedin ve sonra cihazı bağladın boleroya, direkt ekranda o çıkıyor.

bir başka şekilde şu, cihaz boleroya bağlı, sen açıyorsun android auto yu haritada google maps , mikrofona tıklayıp "akmerkez" diyorsun sana dönüor akmerkez için şu sonucları buldum. basıyorsun ve sana rotayı söylüyor okuyor da. (200mt sonra sağdaki rampadan çıkın) gibi.

bu arada internette araştırma yaptım yandex desteği yokmuş.

Çevrimdışı Hakanist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
cep telefonuma birşeymi indirmem gerekiyor ayrıca ... burda kıtlendım şimdi