škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia 2004 special

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KaraderiLi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
iyi günler bugün 2004 1.4 skoda special bi araç buldum pazarlığını yaptık ancak aracın motor arıza lambası yanıyor galerici bunların %90 da var lpg takıldığı için yanıyor dedi sizce doğrumudur

Çevrimdışı Anilx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
her zaman lpg den dolayı yanmaz. makinaya bağlatmak lazım . ne problem çıkacak acaba? bendede var aynı modelden arada yanıp sönüyor. kafasına göre :)

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
genelde lpg den yanar ama, yinede bilgisayara bağlatmak lazım.

Not: ilk mesajınızda kendinizi tanıtmanız gerekiyor, lütfen forumdan daha iyi yararlanmak için kuralları okuyup gerekliliklerini yerine getirin.

İyi forumlar...

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı diagnostic e bağlatıp arıza kodunu paylaşırsanız net bir cevap verebiliriz benim aracımda da lpg var ama arıza lambası yanmıyor.

Çevrimdışı KEBUTER

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle baktırmanız gerekiyor.

GT-I9060I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı yapılan: KaraderiLi;623452
iyi günler bugün 2004 1.4 skoda special bi araç buldum pazarlığını yaptık ancak aracın motor arıza lambası yanıyor galerici bunların %90 da var lpg takıldığı için yanıyor dedi sizce doğrumudur
Egr valfine baktiriniz

GT-I9060I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2017, 19:17:28 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Aixtron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KaraderiLi;623452

Dostum aracı hala almadıysan. 2005 model 98.500 km'deki Choice aracımı satılığa çıkardım. İlgini çekerse özelden ulaşabilirsin bana.