škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ülkenin geldiği durum.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar muhtemelen bir çoğunuz TV den izlemişsinizdir. Adana da cono aşireti tarafından bir şantiye yağmalandı. O şantiye bizim, yağmalanan mallarda tamami ile bize ait idi. Ve son aldığım haberlere göre halen devam ediyor yağma.

biz senelerce çalışalm emek edelim kalleşler gelip babasının malı gibi el koymaya çalışanlarımıza engellemek isteyince silah çekmeye hiç bir şeyi yada kimseyi umursamadan yağmalamaya kalksınlar. ve ülkemin polisi hiç bir şey yapmadan seyretsin. ve hepsinin üzerine şuan orada sorumlu olarak çalışmakta olan ve olayları bizzat engelleme çalıştığında silahla tehdit edilen kuzenimi olayı sen tezgahladın diyerek suçlasın.

arkadaşlar çıldırmak üzereyim. o mallarn hepsi son molekülüne kadar helal para ile alınmış mallar. ciğeri 5 para etmez conolara nedne hibe edeyim eşkiyanın yalanı bizim sözümüzden daha değerli olmuş :(

http://www.kanalahaber.com/adanada-inanilmaz-yagma-haberi-39901.htm

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.batan geminin malları  sergileniyor sanki...

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şaşırmadım.adananın nadide pislik semtlerındendir.yavuzlar,akıncılar,kiremithane ve kazımbaşer.bu son ıkı yazdıgım mahallelere polıs bıle gırmeye çekinir.her 10 metre arasında kahve vardır.içindede böyle conolar kırolar ve çakallar doludur.çoğu hırsız oldukları için böyle bir şey yaptıklarını görmek beni şaşırtmadı.sizin adınıza üzüldüm.umarım yapılması gerekenleri emniyet güçleri bir an önce yapar.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
durum gerçekten çok vahim.ihale alındıktan sonra biraz geç kalınmış ve polis müdahalede geç kalmış diyor.Ülkenin durumu ve bu hale gelmesi gerçekten içler acısı olmuş.Gerçekten üzüldüm gelecek adına.Çok geçmiş olsun ama suçluların yakalnaması adalet önüne getirilmesi söz konusu değil mi şu aşamada?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.... :(
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı sagacity

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.. :( üzücü  vahim bir durum..
Çırak Ustayı Sollamazsa Sanat Ölür,  Hatalı Sollarsa Çırak Ölür..

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;61567
durum gerçekten çok vahim.ihale alındıktan sonra biraz geç kalınmış ve polis müdahalede geç kalmış diyor.Ülkenin durumu ve bu hale gelmesi gerçekten içler acısı olmuş.Gerçekten üzüldüm gelecek adına.Çok geçmiş olsun ama suçluların yakalnaması adalet önüne getirilmesi söz konusu değil mi şu aşamada?

o cümle yalan. geç kama falan yok. malımın üzerine konmak için söyledikleri yalan.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şerefsizlik bazılarının kanına işlemiş

adam kırık tahtayı falan alsınlar demiş hırsız hepsini götürmeye çalışıyor.

yapmayacaksın bunlara iyilik miyilik
toplaycan hurdayı ortaya yakacan kibriti ısınsın tüm mahalle

hemşerim geçmiş olsun çok üzüldüm ama küfretmekten başka şey gelmiyor elimden dilimden

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu haer ajansına telefon açıp durumu anlatıp müdahalede bulununuz.Kanal A'nın internet editörü amcaoğlu idi ama bırakmış sanırım künyesinde bulamadım.o olsa düzelttirme yapardım.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;61564
batan geminin derken?

sahibi olmayan kimi kimsesi olmayan ve fiyatı düşük ürünler için kullanılan terim.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmaka;61581
sahibi olmayan kimi kimsesi olmayan ve fiyatı düşük ürünler için kullanılan terim.
yanlız mal sahibi olarak orada olan şantiye sorumlusu ve çalışanlara silah tehdidi ile yapıyorlar olayı.