škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

roomster 1.4 tdi arızası.acil

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nusret37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese iyi akşamlar diliyorum.burada yeniyim.  beni kabul eden site yönetimine teşekkür ederim. böyle bir konu açmayı düşünüyordum.internette sitelerde gezmediğim ve sormadığım usta kalmadı. aracım 2008 model skoda roomster style 1.4 tdi 80 beygir.195.000 km. de. aşağı yukarı 30 aydır bende.hep hayalim de olan bir arabaydı.nasib oldu aldık.aracımın arızası şudur.ramazan ortasında başladı. motor sıcakken tekrar çalıştırmak istediğimde marş almıyor. kontağı kapatıp tekrar çalıştırmak istediğimde zorla çalışıyor.arıza ışıklarından herhangi birisi yanmıyor. yolda gitmesinde hiç bir sıkıntı yok.birazda çok yakmaya başladı. ustalar motor kısmında yeralan mazot pompası dediler başkada birşey demediler.internette araştırdım çok farklı arızalardan bahsetmişler. servise gitme şansım olmadı.en yakın servis samsunda. böyle birşey başına gelen varsa ne yapmam konusunda yardımcı olursa çok sevinirim.

Çevrimdışı abdullah_ulusoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Eksantrik ve krang sensörleri var iki adet. Bunlardan bir tanesi kesik sinyal verdiği için yaşıyorsun bu sorunu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Nusret37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok teşekkür ederim abdullah kardeşim. bu parçaları nereden temin edebilirim.tavsiye edeceğiniz yer varmı.

abdullah bey kardeşim daha önce böyle bir sorunla karşılaştınmı

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bosch serviste 30-40 tl ye pc de arıza tespiti yaptırın arızalı parçayı ona göre değiştirirsiniz yoksa boşuna para harcamış olursunuz deneme yanılma ile bu işler masraflı olur

Çevrimdışı Nusret37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese hayırlı günler diliyorum. hafta sonu İstanbuldaydım..aracımın arızasını daha önce yazmıştım. Bulunduğum yerde Mazot Pompa arızası olduğu söylendi. Güngören Sanayi sitesinde çok muhterem bir usta ile tanıştık.aracın arızasını bilgisayara bağlayarak tespit etti.arıza eksantrik sensörü olarak çıktı.ve parça değişti. buradan hem bu siteyi kuranlara, abdullah beye ve fikir veren herkese teşekkür ediyorum ilgi ve alakaları için.