škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2014 Octavia A7 far ile ilgili soru.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TvBurak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle herkese şimdiden iyi bayramlar, aranıza yeni katıldım bir kaç sorum olacaktı. Allah nasip ederse bayramdan sonra 2014 octavia alıcam, araçta bazı özellikler mevcut bolero ekran, 3 kollu spor direksiyon vs. yalnız kafama takılan şuki ön farlar sarı arkalarda normal, ben bunları 2016 kasa gibi önlerde gündüz ledli ve bixenona çevirebilirmiyim. Yani 2013 farı yerine 2016 farı taktırsam uyum saglarmı, kaputta vs oturmama sıkıntısı olurmu? Ne yapmam gerekir, şimdiden çok teşekkür ederim.

Çevrimdışı TvBurak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Optimal paket alıcam elegance paketlere güç yetmiyor, artık bir şekilde farları mercekli alıp değiştiririm. Forumda bir arkadas far degisikliginde yükseklik ayarı yapılamaz iptal olur demiş anlamda veremedim.
Neyse 74 kişi bakmış cevap veren yorum yapan yok ilginize teşekkürler, iyi bayramlar. Hadi eyvallah

Çevrimdışı dr.hsyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TvBurak;622843
Optimal paket alıcam elegance paketlere güç yetmiyor, artık bir şekilde farları mercekli alıp değiştiririm. Forumda bir arkadas far degisikliginde yükseklik ayarı yapılamaz iptal olur demiş anlamda veremedim.
Neyse 74 kişi bakmış cevap veren yorum yapan yok ilginize teşekkürler, iyi bayramlar. Hadi eyvallah

Herkes her konuyu bilmek zorunda mı, bakan 74 kişinin konuyla ilgili bilgisi yoksa da yorum mu yapsın , alın o zaman size cevap evet uyar. ( octaviam yok uzaktan bakınca uyar gibi geliyor [emoji16][emoji16])

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı CanoCan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı bayramlar. konu hk. tenik bilgim olmamasına rağmen octavıa a7 kullanıcısı olarak şunu söylemek isterim ;
bu araçlarda plakalık lambaları bile led  ile değiştirildiğinde araç arıza veriyor iken , yapacağın masraf ve alacağın riskleri de göz önünde tutup , istediğin özellikleri kendinde orj. olarak bulunduran bir octı al derim. çünkü bu araçlar gerçekten çok hassas , ilerde canın sıkılır.

Çevrimdışı TvBurak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2.el 2014 fiyatlarında elegance ve optimal paket arasında yaklaşık 7 8 bin lira oynamasına rağmen dediğiniz gibi riske atmıcam biraz artık bütçeyi zorlayarak elegance alıcam. Yoğun araştırma ve soruşturma sonucunda farlar uyuyor evet yalnız afs yani adaptif far sistemi hakkında kesin bir bilgi hala edinemedim yani gerek virajlardaki mercek hareketleri gerek ise bagaj yüküne ve yol eğimine göre otomatik yükseklik ayarı sonradan değişimde oluyormu olmuyor öğrenemedim. Far yıkama benim için zaten önemli değil herhalde o muayenedede hafif kusur sayılıyor. Bunları düşününce  birde ön ve arka farların değişimi vs derken zaten 5-6 bin lira masraf olucak. Biraz aceleci davranmak yerine 2.elde güzel temiz bir elegance fırsatı yakalamayı beklicem artık.

Çevrimdışı osamanos

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TvBurak;622890
2.el 2014 fiyatlarında elegance ve optimal paket arasında yaklaşık 7 8 bin lira oynamasına rağmen dediğiniz gibi riske atmıcam biraz artık bütçeyi zorlayarak elegance alıcam. Yoğun araştırma ve soruşturma sonucunda farlar uyuyor evet yalnız afs yani adaptif far sistemi hakkında kesin bir bilgi hala edinemedim yani gerek virajlardaki mercek hareketleri gerek ise bagaj yüküne ve yol eğimine göre otomatik yükseklik ayarı sonradan değişimde oluyormu olmuyor öğrenemedim. Far yıkama benim için zaten önemli değil herhalde o muayenedede hafif kusur sayılıyor. Bunları düşününce  birde ön ve arka farların değişimi vs derken zaten 5-6 bin lira masraf olucak. Biraz aceleci davranmak yerine 2.elde güzel temiz bir elegance fırsatı yakalamayı beklicem artık.

Ben de aynı durumdan muzdarip durumdayım. Ben de sizin gibi düşünüyorum.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Farlar uyar. Kodlama ile xenon a uygun halengetirebilirsiniz. Ama otomatik yukseklik ayari ve adaptif ozellikleri calismaz.

Çevrimdışı TvBurak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cevaplar için teşekkür ediyorum, zaten otomatik yükseklik ve afs olmayıncada bildigim kadarıyla xenonlar saglıklı pek olmuyor ve muayenede sıkıntı yaşanabiliyor. Gerçi muayenede adam otomatik yükseklik ayarının olup olmadığını nerden anlıcak onuda bilmiyorum

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Otomatik yikseklik ayari icin dingilde bir sensor var oan bakiyorlardir. Zaten onu goremese de arac icinde manuel yukseklik ayar dugmesini gorunce uyaniyorlardir.