škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gösterge trim sesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2016 Octavia aracım var. Dişli asfaltta gösterge panelinden(yada o bölgeden) sürekli ve acayip sinir bozucu trim sesi geliyor. Sürekli bir tıkırtı geliyor ve normal yolda ses kesiliyor ayrıca şehiriçindeki yol bozukluklarında da ses yok ama dişli asfaltta resmen gösterge çıldırıyor. Bu sesin tam olarak nerden geldiğini ve çözümünü söyleyen olursa çok sevinirim

Çevrimdışı matmual

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı TATMACA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavix;622608
2016 Octavia aracım var. Dişli asfaltta gösterge panelinden(yada o bölgeden) sürekli ve acayip sinir bozucu trim sesi geliyor. Sürekli bir tıkırtı geliyor ve normal yolda ses kesiliyor ayrıca şehiriçindeki yol bozukluklarında da ses yok ama dişli asfaltta resmen gösterge çıldırıyor. Bu sesin tam olarak nerden geldiğini ve çözümünü söyleyen olursa çok sevinirim

Araç güneş altında kaldıktan sonra klimayı çalıştırınca geliyor olabilirmi?

Çevrimdışı sinankup

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, göstergenin kenarlarını hafifçe aşağı yukarı oynatın orada boşluk, ben araya ince bir şey koymuştum sonra çıkardım daha da genişlemesin diye. Sonradan kendi oturdu, ses kesildi. Arabalardaki plastik yerler hava ısısına göre ses çıkarabiliyor çok dert etmeyin, zamanla ses kesilmesi de oluyor.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Benim 2016 superB de zaman zaman duyuyorum evet gıcık bir ses.