škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb 3 ön panjur krom uygulaması

Wolowow · 41 · 12298

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

7.5 liraya http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/5cmx5metre-krom-nikelaj-bant-291572130 bu ürünü aldım  0.4 cm genişliğinde 19 parca kestim ve uyguladım.
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2017, 21:10:32 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
buradan bakınca orjinal gibi duruyor ama bir mt yakınından nasıl durur acaba.Uzun ömürlü olur mu yağmur güneş yıkama sonucu dayanır mı

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;622374
buradan bakınca orjinal gibi duruyor ama bir mt yakınından nasıl durur acaba.Uzun ömürlü olur mu yağmur güneş yıkama sonucu dayanır mı

Şuan için süper oldu yakından bile ayırt edilmiyor orjinalinden. Tazikli suda çıkmadı 10. Yıkama. Alt tampon ızgarasınada uyguladım.

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın. Tampon çıtalarına da uyguladığınızı söylemişsiniz. Onun da fotoğraflarını görmemiz mümkün mü acaba?

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ofe7;622383
Güle güle kullanın. Tampon çıtalarına da uyguladığınızı söylemişsiniz. Onun da fotoğraflarını görmemiz mümkün mü acaba?

Tesekkürler. Yarın çekip atayım.

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yılmazyılmaz;622390
güzel görünüyor,hayırlı olsun

Tesekkürler

Çevrimdışı Ugur79

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Wolowow;622363

7.5 liraya http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/5cmx5metre-krom-nikelaj-bant-291572130 bu ürünü aldım  0.4 cm genişliğinde 19 parca kestim ve uyguladım.

Bence de guzel olmus. Bir de kalici, dayanikli olabilecekse super olur. Acaba yan cam cercevelerine de uygulanabilir mi? Dusunuyor musujuz?

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ugur79;622398
Bence de guzel olmus. Bir de kalici, dayanikli olabilecekse super olur. Acaba yan cam cercevelerine de uygulanabilir mi? Dusunuyor musujuz?

Cam çıtalarına olmaz.onun için titizkromun fiyatı düşürmesini bekliyorum.

Çevrimdışı erhun1988

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Güzel olmuş güle güle kullanın.
Nerde yaptırdınız kaça mal oldu

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erhun1988;622407
Güzel olmuş güle güle kullanın.
Nerde yaptırdınız kaça mal oldu

Tesekkürler Fotoğrafta aldığım ürünün linki var kendim uyguladım.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Altura sordum panjur nıkelajı uygulamasız 360 tl.Tek tek yapışıyormuş.Kendimde uygularım..

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;622412
Altura sordum panjur nıkelajı uygulamasız 360 tl.Tek tek yapışıyormuş.Kendimde uygularım..

Orjinalde olan krom boya şeklinde.360 liraya yapısma almak çok maliyetli. Benim yaptığım bu uygulama kesmesiyle yapıstırmasıyla yarım saatimi aldı üstelik 7.5 lira. Ürünün yapısma tarafı çok güçlü.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: Wolowow;622414
Orjinalde olan krom boya şeklinde.360 liraya yapısma almak çok maliyetli. Benim yaptığım bu uygulama kesmesiyle yapıstırmasıyla yarım saatimi aldı üstelik 7.5 lira. Ürünün yapısma tarafı çok güçlü.

Aldığınız ürün birkaç yıkama sonrası soyuluyor,Çin malı kullandığım için biliyorum.Servisteki çok farklı..

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cin mallarini bu kadar kotulemeyelim elimizde kullandigimiz telefon tv hepsi cin mali. Bende genis olanlarindan alip cam citasinin sadece alt kismina ve on tampona yapistirdim. 1 yildir kar yagmur camur birsey olmadi.