škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Değişik bir kaza, tavsiyeleriniz önemli

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bekomach

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selamlar,

Bugün talihsiz bir kaza yaşadım. Kavşağa yaklaşırken iki araç yol kesişiminde çarpıştıktan sonra araçlardan biri benim şeridime geçti, sağımdan sürterek kaldırıma çıktı ve durdu. Tutanaklar tutuldu daha sonra olay yerinden ayrıldım.

Size sorum şimdi ne yapmalıyım? Araçtaki hasar küçük görünse de direksiyonda problem var. ESP devre dışı ve lastik uyarısı sürekli yanıp sönüyor. Sürtme esnasında lastikten aldığım hasar ne kadar ciddi olabilir? Sol lastiğim düzken sağ lastik 15 derece açıyla dışarı bakıyor.

Fotoğrafları da yolluyorum

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun.Aracınızın ön takımında sıkıntı var büyük ihtimalle salıncak yamulmuş ondan dolayı bu şekilde duruyor aracınız.Esp uyarısıda bundan kaynaklı olabilir.Yada sensör,kablo ekipmanlarında sıkıntı olmuş olabilir.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle geçmiş olsun. aracın sürüşünü etkileyen bir kaza olduğu için 2. elde değer kaybı yaşayabilirsiniz. bu sebepten dolayı karşı tarafın sigortasından değer kaybınızı temin etmeyi unutmayın.

konu hakkında daha detaylı bilgisi olan arkadaşlar vardı, kısa sürede yazacaklardır zaten.