škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia 60bin bakimi.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaslar. 1,4 fabiamin 60 bin bakimini bugun yaptirdim. Yagi motul 8100 x clean fe aldim. Motul hakkinda arastirmalarim sirasinda sahtesinin oldugunu ogrenince adanadaki tek distributorune giderek aldim . Ve Tucel otomotive Hasan Tucele gittim. Diger filtreler bujiler fren hidrolikleri degistirdik. Bogaz kelebegi temizligi yapildi. Toplam 300 tlye maloldu. Hasan ustanin paha biilmez isciligi de cabasi...:)
Motulu merak edenler icin yaziyorum. Alt devirlerde hizlanma artti. Arac daha rahat calisiyor. Tabi buna diger bakimlarinda etkisi buyuktur. Arac daha sessiz calisiyor gibi. İlerleyen gunlerde daha detayli yazarim.

Çevrimdışı SrTyS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayır. Mobil ESP fiyatında. Ama yağ çok kaliteli. Arac ilk çalıştırmadaki vw seslerini duymuyorsun. Pedal tepkisi ve hızlanması iyileşti. Adana distribütöründen aldım. Adamlar yüzde yüz sentetik tam sentetik ten çok daha iyi diyor.

Çevrimdışı cyaxeres

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hunter;623389
Hayır. Mobil ESP fiyatında. Ama yağ çok kaliteli. Arac ilk çalıştırmadaki vw seslerini duymuyorsun. Pedal tepkisi ve hızlanması iyileşti. Adana distribütöründen aldım. Adamlar yüzde yüz sentetik tam sentetik ten çok daha iyi diyor.

Bir önceki yağ değişiminin ne zaman ve kaçıncı km'de yapıldığını biliyor musunuz?

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cyaxeres;623481
Bir önceki yağ değişiminin ne zaman ve kaçıncı km'de yapıldığını biliyor musunuz?

Tabiki arac bes senedir bende. 50bin de ve tam 12 ay once. Tum bakimlarimi yaptigim tarih ve kilometrede...;)