škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 6.5 Bolero Güncelleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tugkancelebi;619663
Full kapanma olayını aktivasyon derken forumda birisi bir kit takıp halletmişti onun gibi mi Yoksa vag kodlama ile mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mirrorlink'in hareket halindeyken çalışmama durumunu elimde obdeleven denilen telefon üzerinden kullanılan bir vag türü cihaz var. on saniyede halledilebiliyor program üzerinden. vag kabloyla yapılabiliyor mu bilmiyorum ancak yapanlar/yaptıranlar var galiba.

Alıntı yapılan: Firzen;619665
Anladığım kadarıyla bu uygulama, arabanda var olan ama sana göstermediği (tork, fren kuvveti vs.) bilgileri çekip hem telefonuna hem de bolero ekranına yansıtmayı sağlıyor, bu bilgileri kayıt altına alıyor. Ve evet mirrorlink bağlantısı yapması lazım. Bunun için de mirrorlink destekleyen telefonun olması lazım. Android tarafını bilmiyorum. Apple için Carplay ile bağlanıyorsun, ikon diğer apple uygulamarı ile birlikte ekranda beliriyor. Normalde tıklayınca uygulamayı açması lazım ama bende uygulamaya tıklayınca wifi ya da usb ile bağlantı kurun diyor. Salak alet, bağlantı kurmuşuz ki carplaydeki uygulamalar ekrana gelmiş. Daha ne hala bağlantı kurun diyorsun!

Aracın üretim haftasıyla ilgili bi durum olabilir diyeceğim ama bildiğin 2017 model gösteriyor. Sanırım 2016 nın son aylarında üretildiği için.

Neyse bi saçmalık var bakalım umarım yakında zamanda çözülür.

eyvallah, yorumunuz için teşekkürler. ancak apple car play/android auto birbirine tekabül eden şeyler. mirrorlink ayrı bir durum. mirrorlink üzerinden bağlantı kuruluyorsa apple car play aynı anda kullanılamaz. ikisinden birini ancak açmak mümkün, malûm.

Çevrimdışı Firzen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;619529
Telefonun ne hocam?. Ben Çek cumhuriyeti hesabımdan indirdim sonra kendi normal TR hesabıma çevirdim öyle bağlandım sorun olmadı. Apple Car play başta tanımıyor ama Mirrorlink seçiyorsun Bolero menüden oradan bağlanıyor, başka da özel hiçbirşey yapmadım. Skoda OneApp ana konusu bak forumda aratırsan ordan da daha detaylı öğrenebilirsin ama sanıyorumki bağlanamayan arkadaşların çoğu telefon sebebiyle sorun yaşıyor yoksa benim araç Haziran 2017 çıkışlı ve Bolero ekrana hiç update vs yapmadım bugüne kadar. Cihazım Iphone 7, ios 10.3.2

"Bolero menüsünden Mirrorlink seçiyorsun" demişsin hocam da bu seçim ekranı bende çıkmıyor. Apple Carplay direkt bağlanıyor. Sen onu kastetmiyor musun? Şu apple uygulamalarının olduğu ekrana ek olarak Oneapp uygulaması da geliyor. Sende de öyle değil mi? Ama uygulamaya tıkladığında Wifi veya Usb ile bağlanın diyor bende.

Ek olarak bir video koyabilir misin rica etsem?
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2017, 03:13:21 Gönderen: Firzen »

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Firzen;619673
"Bolero menüsünden Mirrorlink seçiyorsun" demişsin hocam da bu seçim ekranı bende çıkmıyor. Apple Carplay direkt bağlanıyor. Sen onu kastetmiyor musun? Şu apple uygulamalarının olduğu ekrana ek olarak Oneapp uygulaması da geliyor. Sende de öyle değil mi? Ama uygulamaya tıkladığında Wifi veya Usb ile bağlanın diyor bende.

Bugün olmasa da yarın bir video yükleyecem hocam hanımın telefonunu alayım evden çünkü Mirrorlink ile bağlandığımda telefon kullanım dışı kalıyor ekranı Bolerodan kontrol ediyorum ama tabiki her uygulama için değil. Telefon Mesah Muzık Vıdeo Spotify ve Skoda Oneapp için. O nedenle video için bir telefon daha göturecem arabaya bu sefer. Çekip yüklerim.

Not: Başka bir mail adresiyle Çek cumhuriyetinden account almak 3-4 dakikalık iş arakdaşlar Iphone için gözünüzde büyütmeyin sonra direk TR hesabınıza geçin sorun olmuyor.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Opera indirin bilgisayarınıza. VPN ile Google Play hesabınıza giriş yapın. Uygulamayı aratın, ve yükle diyin. Bu sayede Google Play'e yurtdışından bağlanmış oluyorsunuz :D

5-10 saniye sonra telefonunuza otomatik olarak uygulama yükleniyor zaten. Hiç APK siteleri ile uğraşmayın ;)

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Firzen;619673

Telefon kabloyla bağlanınca Android Auto ya da AppleCarPlay'e direk bağlanır, eğer telefonunuzda yüklüyse. Apple için zaten ilave bir yükleme gerekmiyor. Sağ alt kısımdan "Ana ekrana dön" gibi bir ifade olacaktı, oradan ortadaki  "bağlantıyı kes" menüsüne basacaksınız. Daha sonra elle Mirrorlink'e bağlanabilirsiniz.

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;619686
Arkadaşlar Opera indirin bilgisayarınıza. VPN ile Google Play hesabınıza giriş yapın. Uygulamayı aratın, ve yükle diyin. Bu sayede Google Play'e yurtdışından bağlanmış oluyorsunuz :D

5-10 saniye sonra telefonunuza otomatik olarak uygulama yükleniyor zaten. Hiç APK siteleri ile uğraşmayın ;)

Evet bu sekilde uygulama bulunuyor fakat yukle dedigimizde uygun cihaz bulunamadi diyor. Sanirim google play ayarlariyla da ilgili bir durum var

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tugkancelebi;619662
İphone da bu one app var mı aradım ama tam olarak birşey bulamadım ?

Full kapanma olayını aktivasyon derken forumda birisi bir kit takıp halletmişti onun gibi mi Yoksa vag kodlama ile mi
Birde iphone da hangi uygulamaları ekrana yansıtıyorsunuz ? Bende sadece extradan spotify var başka hiç birşey Yok

O arkadaş benim:) evet vag Com ile kullanıyorum, iphone a gelince car play sınırlı sayıda aplikasyon calıştırıyor harita mesajlar telefon müzik ve şu ekrandaki 3. Partiler.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Fabian

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar oneapp'i nasil kullanacağız bir arkadaş ayrıntılı anlatabilir mi? Kablo ya da wifi ile baglayin diyor.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabian;619789
Arkadaşlar oneapp'i nasil kullanacağız bir arkadaş ayrıntılı anlatabilir mi? Kablo ya da wifi ile baglayin diyor.
http://www.skoda-auto.com/en/experience/mobile-apps/oneapp/

Çevrimdışı Fabian

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;619791
http://www.skoda-auto.com/en/experience/mobile-apps/oneapp/

Sorunun çözümü maalesef orada yok hocam.

Sevgiler.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabian;619792
Sorunun çözümü maalesef orada yok hocam.

Sevgiler.
[MENTION=15303]Fabian[/MENTION] kardeş, linkteki isterleri karşılıyorsan (aracın üretim tarihi vb.) one app sürümünü ve aldığın hata mesajını yazarmısın

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
programı android auto daki gibi mi yüklüyoruz arkadaşlar malum türikye de yok

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;619819
programı android auto daki gibi mi yüklüyoruz arkadaşlar malum türikye de yok
Evet evet

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;619831
Evet evet

Android için Google Play'de çıkıyor, Android Auto gibi APK ile yüklemeye gerek kalmıyor. Ben de önce arama kısmında bulamadım ancak daha sonra Oneapp diye bitişik yazınca buldum.

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kavih;619833
Android için Google Play'de çıkıyor, Android Auto gibi APK ile yüklemeye gerek kalmıyor. Ben de önce arama kısmında bulamadım ancak daha sonra Oneapp diye bitişik yazınca buldum.
Her kombinasyonla denedim ama cikmyor. Ki tarayicilardan bulup yuklemeye calistiginda da ya ulkenizde kullanilamamakta ya da uygun cihaz bulunmamakta diyor.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi