škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yetersiz Bagaj Aydınlatması

kaan · 41 · 12335

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar,

Aracın devasa arka bagajında akşamları eşya alıp koyarken orjinal aydınlatmaları(Çok komik şekilde iki tane dandik park lambası çıktı) bana yeterli gelmiyordu. Servise sordum bunun daha kuvvetlisi varmı diye ama bulamadım.

Daha sonrasında aliexpress de alltaki linkteki ürünü sipariş ettim, şu an bu büyüklükteki bir bagaja yakışan aydınlatma ancak oluştu. Benim gibi bu durumdan rahatsız olan arkadaşlarlada paylaşmak istedim.

https://tr.aliexpress.com/item/2x-Error-Free-LED-Luggage-Under-Door-Courtesy-Light-for-Audi-A4-A6-S6-A8-S8/1433377495.html?spm=2114.13010608.0.0.ItWW8u

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaan;619249
Merhaba arkadaslar,

Aracın devasa arka bagajında akşamları eşya alıp koyarken orjinal aydınlatmaları(Çok komik şekilde iki tane dandik park lambası çıktı) bana yeterli gelmiyordu. Servise sordum bunun daha kuvvetlisi varmı diye ama bulamadım.

Daha sonrasında aliexpress de alltaki linkteki ürünü sipariş ettim, şu an bu büyüklükteki bir bagaja yakışan aydınlatma ancak oluştu. Benim gibi bu durumdan rahatsız olan arkadaşlarlada paylaşmak istedim.

https://tr.aliexpress.com/item/2x-Error-Free-LED-Luggage-Under-Door-Courtesy-Light-for-Audi-A4-A6-S6-A8-S8/1433377495.html?spm=2114.13010608.0.0.ItWW8u
Foto var mi? Iyiyse bende aliyim. Birde adet olarak 1 secince 1 takim(2 adet) mi geliyor?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet bir takim iki adet geliyor.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2017, 22:02:19 Gönderen: kaan »

Çevrimdışı kaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence çok şık olmuş ve epey farketmiş elinize sağlık. Birebir çıkardığınız lamba formu ve kablo soketi ile aynı mıdır? Tak çalıştır yapabiliyor muyuz?

Çevrimdışı kaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hemen takçalıştır olarak kullanabiliyoruz, herşey tamamen uyuyor eskiyi sağ tarafından tutup çıkartıp soketi takıp aynı yerine takıyoruz. Araçta hethangi bir hata kodu yakmıyor.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaan;619258

Guzel gunlerde kullanın. Tesekkurler cvplar icin bende siparis edecegim inşallah.

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;619302
Guzel gunlerde kullanın. Tesekkurler cvplar icin bende siparis edecegim inşallah.

Acaba octavialar içinde uygun olur mu dediğiniz gibi bagaj aydınlatmaları benim aracımda derinde de değil arkaya konumlanmış birşey görünmüyor sarı ışıkta

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: e.atakan;619329
Acaba octavialar içinde uygun olur mu dediğiniz gibi bagaj aydınlatmaları benim aracımda derinde de değil arkaya konumlanmış birşey görünmüyor sarı ışıkta

Sitenin urun aciklamalarinda uygun oldugu yazıyor.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaan;619258

Resimi açamadım ,açılmıyor.

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Siz tecrübe edince ürünü, ben de bir takım sipariş ettim. Gelince montajını yapacağım. İyi günlerde kullanın.

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu muhabbeti arkadasima açtım sizinki gibi komple sete ihtiyac olmadığını sadece icteki ampülu degismenin mümkün olduğunu soyledi siz acaba soktugunuz parcalarin da fotografini atabilir misiniz ya da icindeki ampülün cikma degisme gibi bir durumu varsa AliExpressten 45 gun malzeme gelmesini beklemek yerine alip led ampulu koyalım elektirikciden

Çevrimdışı kaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trblsl;619457
Bu muhabbeti arkadasima açtım sizinki gibi komple sete ihtiyac olmadığını sadece icteki ampülu degismenin mümkün olduğunu soyledi siz acaba soktugunuz parcalarin da fotografini atabilir misiniz ya da icindeki ampülün cikma degisme gibi bir durumu varsa AliExpressten 45 gun malzeme gelmesini beklemek yerine alip led ampulu koyalım elektirikciden

Dediğinizi sadece ampül değiştirerek parçayı kullanmayı denedim ama park ampülleri için kullanılan ledler çok hoşuma gitmedi ve basit durdu. Bu yüzden ben aracımda komple değiştirmeyi tercih ettim. Yinede söktüğüm parçaların resimlerini ekliyorum bide siz deneyin belki hoşunuza gider. Bu arada sipariş verdikten sonra 22. gününde ürünü kullanmaya başladım gayet hızlı geldi.

« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2017, 20:53:26 Gönderen: kaan »

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinallik açısından sadece ampülleri değiştirmek daha iyi. Ben iç sağ-sol tavan ampüllerini uygun led ampül ile değiştirdim ışık artışı ile gayet şık oldu.