škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Swing Teyp Park Sensörü

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aytun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracımda park sensörü vardı arızalandı bende internette biraz araştırdığımda bazı skoda modellerinde teyp üzerinde park sensörü bağlanıyor... bunun için hangi aparatları almam lazım... Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim... teyp swing modeli....aracım fabia II 1.2 dynamic ambiance...

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız için varsa şayet ops park sensör kitini edinmeniz gerekir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı abdullah_ulusoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende park sensörü seti var fabia 2 için. Yardımcı olabilirim
0532-2206114 numaram

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı sserkan91

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben aracımı yeni aldım 2012 fabia optimal bende park sensörü yok fakat sizin gibi internetde biraz araştırınca teyp ekranına yansıtıldığını gördüm bunun için skoda doğuş otodan fiyatlamak istedim ön park sensörü arka park sensörü ve sizin sorduğunuz olay için ( görüntü aktarıcı convertor ) diye geçiyormuş onlardaki adı toplam hepsine 1.550TL KDV dahil işcilik içinde ücret istediler

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sserkan91;628892
Ben aracımı yeni aldım 2012 fabia optimal bende park sensörü yok fakat sizin gibi internetde biraz araştırınca teyp ekranına yansıtıldığını gördüm bunun için skoda doğuş otodan fiyatlamak istedim ön park sensörü arka park sensörü ve sizin sorduğunuz olay için ( görüntü aktarıcı convertor ) diye geçiyormuş onlardaki adı toplam hepsine 1.550TL KDV dahil işcilik içinde ücret istediler

O kadar fiyat değmez hocam yazıktır. O fiyata renkli ekran alırım Swing yerine ve arka tarafa da kemara taktırarak geri görüş özellikli park sensörüm olur.

Çevrimdışı sserkan91

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende o şekilde yaptırıcam dokunmatik teyip ve geri görüş kamerası bu ara multimedya araştırması yapıyorum kaliteli birsey olsun istiyorum menüsü tuş paneli almısken birkere alayım