škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda OneApp

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;637117
Sayın @özdil e-mail ve şifremle giriş yapıp Start Car Mode yi seçtiğimde;
''Connect to Car Via WİFİ or a USB'' şeklinde bir uyarı mesajı ile karşılaşıyorum 1-2 dk kadar sürüyor kurulumun sağlanamayacağını düşünerek skip tuşuyla çıkıyorum. CAR MODE u nasıl kurabilirim? Kurulum ne kadar sürüyor araç çalışırken ve araca bağlıyken mi kurulum yapmalıyım? Nerede hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

car mode her samsung modelinde playstoredan indirilemiyor. misal s7 serisi için var. diğer serilerden emin değilim. en kötü kendiniz apk olarak indirip yüklersiniz. kurulumu yapıp öyle bağlanmayı deneyin.

Çevrimdışı daka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;637117
Sayın [MENTION=11488]özdil[/MENTION] e-mail ve şifremle giriş yapıp Start Car Mode yi seçtiğimde;
''Connect to Car Via WİFİ or a USB'' şeklinde bir uyarı mesajı ile karşılaşıyorum 1-2 dk kadar sürüyor kurulumun sağlanamayacağını düşünerek skip tuşuyla çıkıyorum. CAR MODE u nasıl kurabilirim? Kurulum ne kadar sürüyor araç çalışırken ve araca bağlıyken mi kurulum yapmalıyım? Nerede hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

bende de aynı sorun var direk tel üzerinden oneapp çalışmıyor. ama telefonu bağlayınca araç ekranından android auto değil de mirrorlink seçince araç ekranından one app çalışıyor ama üstte arkadaşın gönderdiği kadar detaylı bilgi gösterilmiyor. bir de mirrorlink ile bağlanınca telefon ekranı tamamen kapanıyot

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Handsome;633116
Arkadaşlar, aralık 2017 üretim aracım var. Apple carplay e usb ile bağlanıyorum fakat carplay e kablosuz bağlantı mümkün mü? Teşekkürler.

Mümkün ama bu bizim araçlardaki Style ve üzerinde standart gelen Bolero ile mümkün değil. Amundsen ve Columbus ile oluyor. Veya aracı alırken opsiyonel olarak eklenen wifi dağıtıcıyı almış olmanız gerekiyordu.

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada kabloyla bağlantı hatası alan iOS kullanıcıları orijinal ve sağlam bir Lightning kablosu kullanmayı denesinler. Yan sanayi kabloda bu sorunu ben de yaşadım. Orijinal kablo kullanınca sorun ortadan kalktı.

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.skoda-motorsport.com/
Kendi kullandığım uygulamanın linkini paylaşıyorum.

Dosyaya buradan erişebilirsiniz:
skoda-oneapp-1-6-0-apkplz.com.apk
https://yadi.sk/d/bKsXmyLz3SkSyM
Alıntı yapılan: cenk_139;637133
Hocam playstore da bu öğe ülkenizde kullanılmıyor hatası alıyorum, apk sı varsa paylaşabilir misiniz veya nereden bulabiliriz.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;637192
Kendi kullandığım uygulamanın linkini paylaşıyorum.

Dosyaya buradan erişebilirsiniz:
skoda-oneapp-1-6-0-apkplz.com.apk
https://yadi.sk/d/bKsXmyLz3SkSyM

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkürler

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
herkese merhaba,

bugün bakımda bolero yazılımını güncellettim. önceden çalışmıyordu şimdi açılması gerekir sanıyorum ama olmuyor :)

Android auto da listede bir yerlerde çıkması gerekmiyor mu? nasıl açacağım bu meredi? android kullananlar one app i nasıl.kullaniyorsunuz?

Çevrimdışı EminDolmacı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Shadows_Judge;626211

USB ile bağlıyorum burda kalıyo burayı geçebilen yok mu şimdi ?

Ben de aynı sorundan müzdaribim. Bilen birisi varmı? Yardımcı olabilecek?

Çevrimdışı EminDolmacı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Shadows_Judge;622663
Usb kabloyla bağlanıp Oneapp uygulamasını açınca "wifi ya da usb ile bağlanın" ekranını geçebilen var mı ?

Ben de geçemedim bir türlü geçebileniniz?

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Orijinal kablo ile bağlanın. Kullandığınız kablo yeni değilse yeni bir orijinal kablo ile bağlanın. MFI çipi ile ilgili kablodaki. Bir de telefon ilk seferde kilitli olmazsa bazen daha kolay bağlanıyor. Ayrıca diğer uygulamaların çalışmasında bir sıkıntı var mı? Yoksa sadece OneApp mı sıkıntılı?

Çevrimdışı EminDolmacı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sadece oneapp uygulazımda problem var diğer uygulamlar sorunsuz çalışıyor

Çevrimdışı EminDolmacı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ckeskin;639586
Orijinal kablo ile bağlanın. Kullandığınız kablo yeni değilse yeni bir orijinal kablo ile bağlanın. MFI çipi ile ilgili kablodaki. Bir de telefon ilk seferde kilitli olmazsa bazen daha kolay bağlanıyor. Ayrıca diğer uygulamaların çalışmasında bir sıkıntı var mı? Yoksa sadece OneApp mı sıkıntılı?

Kablom telefonun kutusundan çıkan kablo. Telefon ilk seferde kilitli olsa bile aynı hatayı veriyor. Diğer uygulamalar da bir problem yaşmıyorum. Sadece OneApp de bu hatayı alıyorum.

Çevrimdışı EminDolmacı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Kabloyu da değiştirdim hala aynı ekran aynı ekran. Bu ekrandan öteye geçmiyor.

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de bir iki defa böyle sorun verdiği oldu. Bütün uygulamaları kapatıp telefonu yeniden başlatıp bağlandıktan sonra ilk uygulama olarak OneApp i açınca ortadan kalktı. Belki sizde de işe yarar. Yoksa ben gerçekten de fikir yürütemiyorum. Başka telefonlara OneApp yükleyerek de denediniz mi?

Çevrimdışı EminDolmacı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ckeskin;639677
Bende de bir iki defa böyle sorun verdiği oldu. Bütün uygulamaları kapatıp telefonu yeniden başlatıp bağlandıktan sonra ilk uygulama olarak OneApp i açınca ortadan kalktı. Belki sizde de işe yarar. Yoksa ben gerçekten de fikir yürütemiyorum. Başka telefonlara OneApp yükleyerek de denediniz mi?

Birde onu deneyeceğim Teşekkür ederim aklıma gelmemişti.