škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ptomatik cam güvenlik

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
otomatik cam kapanması esnasında el sıkşmasını önlemek amacıyla bir sistem var malumunuz.Arka kapıların camlarında yok farkettiniz mi bu durumu

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer camların tek dokunuşla kapanma özelliği varsa
Sıkışma önleyici güvenlik sistemi olmak zorunda.

Çevrimdışı yasinoplz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hyayla24;618412
Eğer camların tek dokunuşla kapanma özelliği varsa
Sıkışma önleyici güvenlik sistemi olmak zorunda.

Merhaba! Bende bunu merak ediyordum. Tek tuşla camı kapatma fonksiyonunu bulamıyorum. Basılı bir kaç sn. tutsam bile parmağımı çekince duruyor. Bu fonksiyon bizim araçta yok mu acaba?

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasinoplz;618717
Merhaba! Bende bunu merak ediyordum. Tek tuşla camı kapatma fonksiyonunu bulamıyorum. Basılı bir kaç sn. tutsam bile parmağımı çekince duruyor. Bu fonksiyon bizim araçta yok mu acaba?

arkadaşlar arka camlarda bu güvenlik sistemi yok diye konuyu açtım ama biraz daha dikkatli incelemem sonucunda tüm camlarda bu sistemin olduğunu fatkettim.Kendiliğinden kapanmaya gelince güzel bir sistem düşünülmüş aslında.Düğmede iki kademe var .Az daha baskı uygulatsanız düğmeye ikinci bir tık yapıyor ki işte o surumda cam otomatik kapanıyor.Lakin bazı durumlarda tek tıkla kapanmayı altif etmekte zorlanıyorum.Forumda bu durumun dile getirildiği bir başka konu vardı

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen.
Yukarı 2 kademe ve aşağı 2 kademe şeklinde.
1. kademeler kesik çalışma. Yani bastığınız veya çektiğiniz sürece camı açar veya kapatır.
2. kademeye kadar basıp veya çekip bırakırsanız, sonuna kadar kapatır veya açar.