škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dizel Motor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı utkub

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kodiaq a 1.5 dizel veya 1.6 gelecekmi? Yada 2.0 dizel

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: utkub;618317
Kodiaq a 1.5 dizel veya 1.6 gelecekmi? Yada 2.0 dizel

2.0 dizel temmuz ayında geleceği bildirilmişti. diğer 1.5 ve 1.6 için bildirilen birşey yok

Çevrimdışı EnginT

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
3 hafta onceki bilgilere gore, Turkiye 'ye (dolayisiyla Bayilere) Kodiaq icin verilen kotalar cok dusuk... Bunlarin da zaten siparis kayitlari dolu... Ancak Kasim ayi icin bir ihtimal olabilir. O partide de hangi motor/renk/doseme secenekleri olacagi kesin degil.
 Bana bayiden soylenenleri paylasmak istedim...
 Sevgiler
Engin Tunçay

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kodiaq ın tüm versiyon, donanım ve motor seçeneklerinin ülkemiz bayilerinde efilefil satışa sunulması ancak dünya piyasası kodiaq a doyunca yada ufak bi ihtimalde tıpkı tiguan ilk çıktığında olduğu gibi herhangi bir ileri demokrasi ve vatandalarını ön planda tutan, yolunacak vergi kazı olarak görmeyen bir ülkenin bir parti yada bir seri üretim kodiaq ları geri gönderirse ve onlarda satılacak ülke bulunamazsa gelir.
Benim tavsiyem memleketimiz de satışa çıkan ithal ürünlerde özellikle dünyada çok tutan yada tutacak ürünlerde vede üretimi talebe yetişecek sayıda olmayan mallar konusunda dikkatli olmanızdır, mutlak bi bit geniğine munhasır iş çıkabilir altından.

Hele ki bu gün tavanından yağmur suyu alan kodiaq

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=38813

acil yardım başlıklı konuyu okuduktan sonra...

Daha yeni bir araç durduğu yerde cam tavanından su, hemde yağmur suyu alıyorsa o araç seyir halinde 70 ve üzeri km hızlarda daha ne hale gelir tahayyul edemiyorum.
Bu ve bu tip mallar zannımca üreticininde, ileri demokrasi tüketici ülkelerinde kalite kontrolünden geçemesede çöpede atılamayacağından bize ve bizim gibi acizlere velinimet olarak hem üreten hemde satan (disdiribütör yada bayii) lar tarafından kakalanan şeyler gibime gelmekle kalmıyor çeyrek de geçiyor...
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2017, 09:20:44 Gönderen: MaÇaHeL »