škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracin butun kapilardan gelen gicirti sesleri

Rache · 38 · 7037

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar parkeli yola girdigim an aaractaki butun kapilar gicirti sesi cikariyor deliriyoum.bir kapidan 4 kapi oldu hepside ses cikariyor bu ses beni cileden cikariyor camlari biraz indirdigim an ses %80 oraninda kesiliyor bu isi anlmadim. Silikon spreyskmmama ragmen bisey degismedi o yetmiyormus gibi sunrofta tikirti sesi cikariyor bukadar para odeyip aldigimiz aracin bukadar gicirti ses cikarmasi gercekten cok uzucu.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13961]Rache[/MENTION] Aracınızla ilgili diğer sorunlar giderildi mi?
En son hatırladığım kadarıyla 180.i geçmiyordu.
İade konusu vardı.
2. El değeri.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ayni dertteyiz

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Malesef giderilmedi doğusu arayi durumu anlattim sikayet ettim servisleri sonra servis yine aradi beni getirin araci dediler bakalim tekrardan ne gerekiyorsa yapilacak dediler. Musait oldugum zaman getirecem dedim.ama.bana ikame arac vereceksiniz dedim adamlar bunca seyin ustune yine gevelediler araclar gunluk musterilerde olabiliyor o yuzden hemen ayarlama yapamiyoruz dediler. Kiralayin ozaman dedim beni magdur ettiniz dedim ve yine magdur edemezsiniz dedim. Simdi 14 bin km olmasini bekliyorum servise goturup hepsini birden yapmayi dusunuyorum .15 bini beklemicem arac suan 12 binde

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ayni sorun bendede var parke taş ta degilde bilhassa tumsekli aracin dengesinin degistigi yerlerde. Misal kaldirima cikicam sag on teker cikinca araba gacir gucur sanki boyle saseden esniyormus gibi oluyor berbat bi duygu.

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sudege malesef bu ses olayi delirtiyor insani silikon sprey bir ise yaramiyor. Birkac ay once adana servisinde sozde sesi yaptilarda bir ise yaramadi sikikonlarida kalitesiz ama gel geleleim adamlara ne diyor en iyisi biziz diyorlar servislerin en iyisi bizleriz ulan daha bir kapi bir sunrof gicirtisini cozemiyon neyin kafasini yasiyon demezmi insan

Celalsn haklisin valla bu ses devam ederse oe audi veya bmw ye yonelmeyi dusunuyorum 2012 2014 model arasi bir arkadasin 2012 model 5.20 bmw si e binden arabada ogle ses yok parke tasinda sadece hafif ses cikiyor benim aracta butun kapilar sanki arabayi saga sola oynatiyon gibi
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2017, 14:55:10 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı yasinoplz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Biz de Allah!a şükür öyle bir durum yok. Kullanıma bağlı olsa gerek.

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Emin olun okadar titiz sakin yavas kullaniyorumki boyle biseyin yasanmasi o yuzden uzuyor beni ve en onemliside son 5 aydir araci benden baska kimse kullanmadi. Cok sansizim.bu konuda servise gittigim zaman hepsini yaptiracam zerre kadar ses birakmicam bakalim ne olacak.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rache;617618
Emin olun okadar titiz sakin yavas kullaniyorumki boyle biseyin yasanmasi o yuzden uzuyor beni ve en onemliside son 5 aydir araci benden baska kimse kullanmadi. Cok sansizim.bu konuda servise gittigim zaman hepsini yaptiracam zerre kadar ses birakmicam bakalim ne olacak.

aracın km si kaç

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maalesef plastiklerin esneme sesi skoda modellerinde cok fazla. Bu da kullanilan yalitimin malzemelerinin yetersizliginden kaynaklaniyor

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
AUDİye bindiğinizde hissettiğiniz o tokluk varya. işte görünmeyen farklar bunlar. bunları bilerek alıyoruz. ama superb 150.000 tl iken (2015 2.0 190bg 4x4) audi 300-350bin tl idi.

Çevrimdışı ottoman32

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benim araçta da spor yay takınca baya arttı.. kapılara izalasyon ve butun klipsleri değiştirdim şuan ses mes yok şükür

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;617628
aracın km si kaç

Arac 12 binde suan

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Maalesef bu seslere yapabileceğimiz bir şey yok arkadaşlar. Sıcaklık farkı, araçtaki malzemenin esnemesinden kaynaklanıyor. Benim aracımda gece ile gündüz bile fark ediyor. Güneşin altında ne kadar bırakırsam o kadar çok ses yapıyor. Aynı bozuk yollardan gece ya da serinlikte geçtiğimde hiç ses yapmıyor. Aracın montajı soğuk iklimde yapılıyor. Sıcak iklime geldiğinde de araba gevşiyor yan gelip yatıyor.

Her ne kadar skoda da malzemelerin bize bakan tarafları bizi kalite olarak tatmin etse de bizim göremediğimiz arka tarafları audi, BMW Mercedes Volvo kadar tatmin edici değil. Hhhaaaaa benim kulağım hassas bir kulak olduğundan ben skoda ile geçtiğim bozuk yollarda audi Mercedes ve BMW de değişik sesler duyuyorum özellikle de lastikleri daha büyük olan modellerde. Ama skoda da bu sesler bir tık daha fazla.

Audi 1. kalite skoda 3. kalite malzemeyi kullanıyor. Dolayısı ile yapacak bir şey yok. Bu fiyata bazı sesleri takmamanızı tavsiye ederim. Sizi bir nebze olsun rahatlatacaksa söyleyeyim 2. kalite olan passat ta da aynı sesler var. İnsignia mondeo 508 c5 te daha fazlası var.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasinoplz;617614
Biz de Allah!a şükür öyle bir durum yok. Kullanıma bağlı olsa gerek.

Kullanima bagli bisey oldugumu dusunmuyorum aracim 3 aylikkende uzun yol yaptigimda ayni sesler mevcuttu simdide. Ve aracida hor kullanan birisi degilim. O zamanki km si 6 bin di