škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ön cam kırıldı garanti ye girermi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracımın ön camına taş geldi ve çatladı, bunu garanti kapsamında değiştirebilirmiyim ?

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
garantilik bir durum yok hocam. kaskodan halledeceksiniz

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Medic

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun eğer çok büyük bir çatlak yoksa bulunduğunuz ildeki camcılara bakın belli bir kısma kadar camı onarabiliyorlar en azından çatlağın ilerlemesini durdurabilirsiniz belki çizme denilen yöntemle.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] fiyat al çok tutuyorsa kasko yaptır sonra kasko dan değiştir

JAZZ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Geçmiş olsun hocam. Yanlış anlamayın ama bu devirde kaskosuz araca binmek büyük cesaret

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sigortalık bir durum yok ki hocam. Cepten yaptıracaksın mecburen. Ya da yukarıda arkadaşın söylediği gibi üstüne biraz daha koyup kasko yaptırdıktan sonra kaskodan değişim yaptırabilirsin. Kasko güvencesi de 1 yıl senin olur.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun samet. Benimde ön camımda aldığımda olan 1 sol 1 sağda ufacık çatlak var. Çözüm bulunca banada yazarmısın ?

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;617304
Aracımın ön camına taş geldi ve çatladı, bunu garanti kapsamında değiştirebilirmiyim ?

Hocam kesinlikle garantiye girmiyor. Benim de yakın zamanda başıma geldi. Ben kaskodan kasko bozulmadan serviste orjinalini taktırdım. İşçilik dahil 700 tl tuttu kasko tamamını ödedi. Ve kasko da bozulmadı. Yaptırmış olduğum kaskonun öle bir özelliği vardı. Yenilediğim zaman kaskoyu o hakkım yeniden doğuyor. Bnece de yukarıda da tavsiye edildiği gibi önce kasko yaptırın sonra camı değişitirin. Çok mantıklı

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
gerçi sizin kaskonuz yokmuş amma... diğerlerini bilmiyorum ancak groupama benim kasko tramere girmeden hasarsızlık indirimini bozmadan senelik far ve cam değişimi hakkı oluyor bu tarz durumlar için.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi niyetleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar, Sabah arabaya bindiğimde çatlak biraz daha ilerlemişti iyice gözüme batar oldu, daha da ilerliyecek gibi gözüküyor. Benimde aklıma kasko olayı geldi, kasko yaptırıp bir hafta sonra falan değiştiririm diye düşünüyorum.

@Uzman24 senin kasko hangi firma ?

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;617345
@Uzman24 senin kasko hangi firma ?

SampoJapan

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kasko 500tl ye kadar hasarsizlik indirimli opsiyondan kaskoyu bozdurmadan yaptirin, sadece bunun icin bile simdi gidip kasko yaptirilir:)