škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 Rapid Spaceback 1.0

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı burakalkilic

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ali Bey , tabi ben de elimden geldiğince buradaki arkadaşlar için bilgilendirme yapmaya çalışacağım ancak net bir tarih veremiyorum. 480-490 TL bandında bir ücret söylemişlerdi telefonda, Apple kullanıyorum ben de Car Play'i merak ediyorum.

Çevrimdışı burakalkilic

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba, biraz geç oldu ama bende aracımdaki smartlink'i aktif ettirdim. Maltepe'deki Aykan serviste yaptırdım. CarPlay'i sorunsuz kullanıyorum. sormak istediğiniz sorular varsa yardımcı olmaya calısayım.

Çevrimdışı rapid 1.0 dsg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
öncelikle hayırlı olsun. smartlink aktivasyonunun fiyatı nedir. bir de rica etsem carplay videosu yükleyebilir misiniz. saygılar

Çevrimdışı burakalkilic

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı leopar09

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: burakalkilic;638397
arkadaşlar merhaba, biraz geç oldu ama bende aracımdaki smartlink'i aktif ettirdim. Maltepe'deki Aykan serviste yaptırdım. CarPlay'i sorunsuz kullanıyorum. sormak istediğiniz sorular varsa yardımcı olmaya calısayım.

Bende de rapid spaceback 2017 var. Bornova Vosmer servisi smartlink aktif edilemez dedi. siz nasıl yaptırdınız. aracınız 2017 model mi? Yardımcı olursanız sevinirim..
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2019, 14:25:43 Gönderen: leopar09 »

Çevrimdışı burakalkilic

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: leopar09;651365
Bende de rapid spaceback 2017 var. Bornova Vosmer servisi smartlink aktif edilemez dedi. siz nasıl yaptırdınız. aracınız 2017 model mi? Yardımcı olursanız sevinirim..

evet 2017 modeldi, gerçi şu an seat leon'um var rapid'i sattım ama hatırladığım kadarıyla 2017'nin ikinci döneminde üretilen araçlar için aktif edilebiliyordu. Bir de üstteki gönderilerde fotoğraf koymuştum smartlink'ten. Sizin'de ekranınız o şekilde sağlı sollu 3 tuşlu mu ? Onunla da alakalı olabilir.

Çevrimdışı weneorn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: burakalkilic;651372
evet 2017 modeldi, gerçi şu an seat leon'um var rapid'i sattım ama hatırladığım kadarıyla 2017'nin ikinci döneminde üretilen araçlar için aktif edilebiliyordu. Bir de üstteki gönderilerde fotoğraf koymuştum smartlink'ten. Sizin'de ekranınız o şekilde sağlı sollu 3 tuşlu mu ? Onunla da alakalı olabilir.

Ben de bagaj yüzünden leondan rapide geçmiştim:). Evet sağlı sollu üç tuş olan 2017 ve üzerinde aktive edilebiliyor.

Çevrimdışı leopar09

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: burakalkilic;651372

evet sağlı sollu 3 tuşlu. koyduğunuz resmin aynısından..

Çevrimdışı burakalkilic

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: leopar09;651423
evet sağlı sollu 3 tuşlu. koyduğunuz resmin aynısından..

maltepe aykan servisini arayıp, şasi numarası ile aktif edilip edilemediğini kontrol ettirin isterseniz. böylece çift kontrol yaptırmış olursunuz ve aklınızda soru işareti kalmaz. Çünkü bana gittiğim başka bir servis aktif edilemez demişti.

Çevrimdışı burakalkilic

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: weneorn;651373
Ben de bagaj yüzünden leondan rapide geçmiştim:). Evet sağlı sollu üç tuş olan 2017 ve üzerinde aktive edilebiliyor.

bagaj gerçekten büyük nimet ancak biz zaten 2 kişi olduğumuz için şu an bagaj problemimiz yok. Rapid'ten çok memnundum ama hem benzin yormaya başlamıştı (aracı alırken bu kadar çok km yapabileceğimi düşünmemiştim) hem 2017 model sıfır araç almıştım hala halojen farlar vs. bu tarz donanımsal eksikleri vardı hem de scala'ya geçiş yapmıştı üretim olarak. Tüm bunları değerlendirdiğimde dizel otomatik bir leon aldım.