škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb 3 Gizli Özellik Açtıranlar (Güncel Konu)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün aşağıdaki özellikleri açtırdım. Çok memnun kaldım tavsiye üzerine gitmiştim Ankara Vag Store adlı yere. Şaşmaz'da bulunuyor ve işini çok iyi yapıyor. Kesinlikle garanti ile ilgili sorun olmaz dedi. Çünkü bunun yazılım attırma gibi sayaç vesaire sıkıntısının olmadığını söyledi. Bana da mantıklı geldi. Eğer kafanıza takarsanız gelin açtığımız özellikleri orjinale çevirelim o şekilde gidin servise dedi.

Özellikle sinyal ve dörtlüde arka ledlerin yanıp sönmesi çok şık oldu. Tavsiye ederim kesinlikle. Sormak istediğiniz sorular olursa yanıtlamak isterim.

Ayrıca altta açtırdığım özellikler dışında zaten ben aracı aldığımda bulunan özellikler vardı. Kadran selamlama, geri viteste aynanın aşağı inmesi, virajlarda sislerin yanması gibi. Bunlara ek olarak aşağıdaki özellikleri açtırdım.

1) Kapıları uzaktan kumanda ile kilitlerken ve açarken uyarı sesi (orjinal alarm olan araçlarda buzzerdan öter)(Alarm olmayan araçlarda korna hafif çalar)
2) Coming Home fonksiyonunun otomatik olması (normalde bir kere selektör atılması gerekiyor)
3) Coming home ve leaving home fonksiyonlarının sis farından yanması
4) Yol bilgisayarında araca ilave edilmesi gereken benzinin litre olarak gösterilmesi (türkçe çeviride "ek yakıt" olarak yazıyor)
5) Gündüz sürüş farlarının teyp üzerinden kapatılıp açılabilmesi
6) Şerit değiştirirken verilen kısa sinyalin 3 kereden 4 kereye yükseltimi
7) Far anahtarı "0" veya gündüz "Auto" konumundayken arka parkların da yanması
8) Selektör attığınızda sis farlarının da yanıp sönmesi
9) Tracking modunun car menüsünde açılması. (yol eğimi, direksiyon açısı vs)
10) ESP sport modunun eklenmesi.
11) Sinyal verirken arka ledlerin yanıp sönmesi (sağa sinyalde sağ taraftaki ledler yanıp sönüyor, sola dönerken sol taraftaki)
12) Dörtlüler yanarken arkadaki ledlerin de yanıp sönmesi.
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2017, 20:51:37 Gönderen: fairfight »

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gaz tepkime yapildi 20 bin km dir kullaniyorum degisikligi ya ben hissetmiyorum yada oylesine bi sey

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni Audi A3 ve Golf'lerdeki sinyallerden (hareketli) yapabilsek keşke. Beni benden alıyor resmen :D

Çevrimdışı kaan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;616503
Bugün aşağıdaki özellikleri açtırdım. Çok memnun kaldım tavsiye üzerine gitmiştim Ankara Vag Store adlı yere. Şaşmaz'da bulunuyor ve işini çok iyi yapıyor. Kesinlikle garanti ile ilgili sorun olmaz dedi. Çünkü bunun yazılım attırma gibi sayaç vesaire sıkıntısının olmadığını söyledi. Bana da mantıklı geldi. Eğer kafanıza takarsanız gelin açtığımız özellikleri orjinale çevirelim o şekilde gidin servise dedi.

Özellikle sinyal ve dörtlüde arka ledlerin yanıp sönmesi çok şık oldu. Tavsiye ederim kesinlikle. Sormak istediğiniz sorular olursa yanıtlamak isterim.

Ayrıca altta açtırdığım özellikler dışında zaten ben aracı aldığımda bulunan özellikler vardı. Kadran selamlama, geri viteste aynanın aşağı inmesi, virajlarda sislerin yanması gibi. Bunlara ek olarak aşağıdaki özellikleri açtırdım.

1) Kapıları uzaktan kumanda ile kilitlerken ve açarken uyarı sesi (orjinal alarm olan araçlarda buzzerdan öter)(Alarm olmayan araçlarda korna hafif çalar)
2) Coming Home fonksiyonunun otomatik olması (normalde bir kere selektör atılması gerekiyor)
3) Coming home ve leaving home fonksiyonlarının sis farından yanması
4) Yol bilgisayarında araca ilave edilmesi gereken benzinin litre olarak gösterilmesi (türkçe çeviride "ek yakıt" olarak yazıyor)
5) Gündüz sürüş farlarının teyp üzerinden kapatılıp açılabilmesi
6) Şerit değiştirirken verilen kısa sinyalin 3 kereden 4 kereye yükseltimi
7) Far anahtarı "0" veya gündüz "Auto" konumundayken arka parkların da yanması
8) Selektör attığınızda sis farlarının da yanıp sönmesi
9) Tracking modunun car menüsünde açılması. (yol eğimi, direksiyon açısı vs)
10) ESP sport modunun eklenmesi.
11) Sinyal verirken arka ledlerin yanıp sönmesi (sağa sinyalde sağ taraftaki ledler yanıp sönüyor, sola dönerken sol taraftaki)
12) Dörtlüler yanarken arkadaki ledlerin de yanıp sönmesi.

Geri viteste sağ yan aynanın aşağı inme özelliği aktif edilebiliyor mu

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: kaan22;640085
Geri viteste sağ yan aynanın aşağı inme özelliği aktif edilebiliyor mu

Ediliyor, geçen Ender Elektronikte sormuştum. Karoq ve Golf aracımda orada açtırdım bu özelliği.

Madem donanım olarak araç hazır, neden aktif etmezler anlamıyorum fabrikasyon olarak :dede:

Çevrimdışı kaan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;640108
Ediliyor, geçen Ender Elektronikte sormuştum. Karoq ve Golf aracımda orada açtırdım bu özelliği.

Madem donanım olarak araç hazır, neden aktif etmezler anlamıyorum fabrikasyon olarak :dede:

Alt yapısı araçta var ama aktif değil çok ilginç
Sadece bu özelliği aktif etme ne kadara mal olur?
Uygulamadan memnun kaldınız mı?
Aynanın tam aşağı göstermediği, orjinali gibi olmadığını söyleyenler var..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: kaan22;640114

Aynanın tam aşağı göstermediği, orjinali gibi olmadığını söyleyenler var..

Golfteki kadar inmiyor Skoda'larda. Adam baştan söyledi ama dikiz aynam oldukça büyük, kaldırımı gösterecek kadar indiriyor. İşimi gördü özetle.

Laptopu araca bağlaması 60 TL nakit. İster 1 işlem ister hepsi dedi.

Ben ek olarak açtırdığım:

Kadran selamlama, konfor sinyalini 5'e çıkarma, ani frende 4lülerin otomatik yanması, gösterge ekranı parlaklığı ayarlama aktifleştirildi, ESP orta kuvvetten güçlüye getirildi, kontağı kapattığında uzunca süre camların içeriden açılabilmesi, araç kilitlerken bipleme, rain-closing (yağmurda açık kalan cam ve varsa sunroof otomatik kapanması), selektör yapınca uzunlarla beraber sislerin de çakması, ek yakıt miktarını gösterme, bir de klima ile ilgili 1-2 ayar.

Bunlar alıştığım özelliklerdi, gelmesi iyi oldu. Açtırmadığım ama ek olarak yapabilecekleri daha fazlası da var aslında. Web sitelerinde ek bilgi mevcut.

Çevrimdışı kaan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;640118
Golfteki kadar inmiyor Skoda'larda. Adam baştan söyledi ama dikiz aynam oldukça büyük, kaldırımı gösterecek kadar indiriyor. İşimi gördü özetle.

Laptopu araca bağlaması 60 TL nakit. İster 1 işlem ister hepsi dedi.

Ben ek olarak açtırdığım:

Kadran selamlama, konfor sinyalini 5'e çıkarma, ani frende 4lülerin otomatik yanması, gösterge ekranı parlaklığı ayarlama aktifleştirildi, ESP orta kuvvetten güçlüye getirildi, kontağı kapattığında uzunca süre camların içeriden açılabilmesi, araç kilitlerken bipleme, rain-closing (yağmurda açık kalan cam ve varsa sunroof otomatik kapanması), selektör yapınca uzunlarla beraber sislerin de çakması, ek yakıt miktarını gösterme, bir de klima ile ilgili 1-2 ayar.

Bunlar alıştığım özelliklerdi, gelmesi iyi oldu. Açtırmadığım ama ek olarak yapabilecekleri daha fazlası da var aslında. Web sitelerinde ek bilgi mevcut.

Açtırdığın uygulamalar bnce en işe yarar ve kullanıllı olanlar, not alıyorum tesekkürler

Çevrimdışı Adil kandaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
slmlar 2016 kasa super b lerde gizli özelliklerde yağmur yagdıgında sunroof ve cam kapama varmı kesin aktif olarak kullanan varmı  bu nu

G8341 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bydenizinan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;616571
Yeni Audi A3 ve Golf'lerdeki sinyallerden (hareketli) yapabilsek keşke. Beni benden alıyor resmen :D

+1 :)

al benden de o kadar.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2016 model aracimda yagmurda camlar ve sonruuf kapanmasi yapilamadi malesef .modul farkliymis.ama 2014 eski kasa prestij de standart vardi bu durum.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bir de yaptirdigim ozwllikleri listeledim .onuda atayim
(ilgilenenlere)

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ek olarak audi stil sinyal verme olayinida yaptirdim.
-su an arastirmamda hafizali koltukta stop edip aractan inince oturagin geri dogru gitmesi var.
-lastik basinc sistemleri ile ilgilendim daha once dijital olrak gosterme ama hrr janta farkli sensor takilmasi gerekiyor .baya maliyetli olcsk vazgectim.