škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracı garaja sürerken sürttüm masrafı ne kadar olur ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octavia46

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
dar yerden dönerken aracı sürttüm araç babamın görürse bana kızabilir masrafı ne kadar olur sizce

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Boya çıkmış komple. Boyanacak artık ilgili parçalar. Cana geleceğine mala gelsin.

Çevrimdışı emrsln

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
200 boya tutsa 100-150 de tamponu sokme takma ıvır zıvır tutar.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı octavia46

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrsln;616320
200 boya tutsa 100-150 de tamponu sokme takma ıvır zıvır tutar.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O kadar tutarmı ya

Çevrimdışı emrsln

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sen kaportacılar ve boyacılar için en güzel müşterisin şuan babasının arabasını çarpmış yada sürtmüş evlat

Çevrimdışı octavia46

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrsln;616324
Sen kaportacılar ve boyacılar için en güzel müşterisin şuan babasının arabasını çarpmış yada sürtmüş evlat

Söylemedim arabayı

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
boyacıyı bul. lokal boya ile tampon cıkmadan sisleri çıkart  200 250 cıvarı temiz boyanır

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence durumu babana söyle ona sormadan araca işlem yaptırma. Sonra daha çok sıkıntı olabilir. Örneğin aracı baban satacak olur boyasız bilir satarken ortaya çıkarsa o zaman daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Çok abartılacak bir hasar yok kızmaz belki de ama şunu söyleyim büyüklerden gizli saklı iş asla yapılmamalı

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;616342
Bence durumu babana söyle ona sormadan araca işlem yaptırma. Sonra daha çok sıkıntı olabilir. Örneğin aracı baban satacak olur boyasız bilir satarken ortaya çıkarsa o zaman daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Çok abartılacak bir hasar yok kızmaz belki de ama şunu söyleyim büyüklerden gizli saklı iş asla yapılmamalı

Arkadaşa katılıyorum zamanında benimde başıma seninki gibi benzer bi olay geldi ben açık açık söyledim gizlenecek bir durum değil çünkü herkesin başına gelebilir.Olan mala olsun:ok:

Masraf konusunda sök tak boyama dahil bi 300 tl si var.

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arka tamponda benzer bir hasar vardı, geçen 100-TL ye boyattım Şaşmaz'da. Seninkinde sadece biraz macun atmak gerekebilir, en fazla toplamda 2 saat sürecek bir operasyon.

Bu arada satarken ekspere gösterilirse tampona bakmıyorlar zaten o anlamda sıkıntı olmaz ama tampon hasarı için de çok azar yememen lazım :)

16 sında arabayı gecenin bir yarısı kaçırıp, kuzenini kıramayıp o da sürsün diyerek, 4 kişi alt yola uçan birisi olarak çok hafif geldi bana :) Ne cahillik ama.

Bununla geçmiş olsun genç dostum.

Çevrimdışı octavia46

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ozan SARAÇ;616358
Arka tamponda benzer bir hasar vardı, geçen 100-TL ye boyattım Şaşmaz'da. Seninkinde sadece biraz macun atmak gerekebilir, en fazla toplamda 2 saat sürecek bir operasyon.

Bu arada satarken ekspere gösterilirse tampona bakmıyorlar zaten o anlamda sıkıntı olmaz ama tampon hasarı için de çok azar yememen lazım :)

16 sında arabayı gecenin bir yarısı kaçırıp, kuzenini kıramayıp o da sürsün diyerek, 4 kişi alt yola uçan birisi olarak çok hafif geldi bana :) Ne cahillik ama.

Bununla geçmiş olsun genç dostum.

Seninki dah kötüymüş gene buna şükür

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence de babana soyle. Arabayi surtmen kazadir olur. Ama arkasindan is cevirmen kasitlidir. Asıl buna kizar baban. Alti ustu tamponu surtmussun. Hepimizin basina geliyor.

Çevrimdışı Zafer5959

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ercan87;616361
Bence de babana soyle. Arabayi surtmen kazadir olur. Ama arkasindan is cevirmen kasitlidir. Asıl buna kizar baban. Alti ustu tamponu surtmussun. Hepimizin basina geliyor.

Yerinde cevap olmuş.. +1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi