škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bursa Buluşması-14.05.2017

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese iyi akşamlar ve keyifli forumlar. Bursa ekibi olarak buluşmalara baya ara verdik, kış soğuklarında buluşmayı eksik etmeyen bizler birbirimizide özledik haliyle. 14 Mayıs 2017 Pazar günü 1330da buluşuyoruz.
Eğer hava müsait olursa Atatürk Kent Ormanında mangal sezonunu açıyoruz[emoji51] Eğer hava mangal için uygun olmazsa alternatifimiz Dobruca Değirmen Tesisleri
http://www.burfas.com.tr/tesis-detay/doburca-sosyal-tesisi
Katılım aileli veya tek olabilir. Katılmak isteyen arkadaşlar lütfen konuya yazsınlar ve özel mesaj yoluyla telefon bilgilerini göndersinler. Tüm forumdaşlarımızı buluşmaya bekliyoruz, sağlıcakla kalın...

Çevrimdışı yılmazalev

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İnşallah bir aksilik olmaz ise ailece gelmeyi düşünüyoruz.

Çevrimdışı utkudeniz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba ben utku. aranıza yeni dahil oldum. Bursa orhangaziden. fiat forumlarından forum ortamlarını, arkadaşlıklarını seviyorum. inşallah bir dahaki buluşmada görüşürüz.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: utkudeniz;617297
merhaba ben utku. aranıza yeni dahil oldum. Bursa orhangaziden. fiat forumlarından forum ortamlarını, arkadaşlıklarını seviyorum. inşallah bir dahaki buluşmada görüşürüz.

Tabiiki. Yakın zamanda bir iftar buluşması yapmayı düşünüyoruz. Buluşmalar başlığı altından takip edebilirsiniz. Özelden tel yollarsanız Bursa  whatsup grubuna da ekleyebilirim...

Çevrimdışı Renavatio

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bir daha ki buluşmada beraber olmak isterim , nasipse inşallah.

Çevrimdışı KamCoomb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tüm baja sevenlere merhaba...

Ankara ekibi olarak geleneksel pazar buluşmalarımız devam ediyor..

çarpışmalar, aksaklıklar, sipinler hızz denemeleri ve daha bir çok şeyyy.

Sabah 10dan akşam 5 kadar keyifli bir vakit geçitdik, havanın iyi olması eglenceyi 2ye katladı. resimler videolar hepsi birazdan burada olacaktırr  lütfen sabredinizz..

HobbyRC farklıyaaa