škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2010 Octavia AUX Projesi

ebay · 14 · 12124

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ebay

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Değerli abilerim merhabalar,malumunuz Ambiante octavialarımızda aux yada usb girişleri yok bende bu konudan oldukça muzdarip olduğum için bir araştırmaya girdim ve bazı şeyler buldum ancak bunların bağlantılarının nasıl olacağı konusunda tam bilgi sahibi değilim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum video linkleri aşağıda eğer bu projeyi gerçekleştirirsek birçok kişinin derdine derman olacağımızı düşünüyorum :)

https://www.youtube.com/watch?v=Lr-_ZFKbRrg
https://www.youtube.com/watch?v=Z4RbIAAavO0

Çevrimdışı ebay

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam sağolun,onları bende araştırdım ancak paylaştığım ilk videoya bakarsanız orada aşağıdaki linkteki kablodan var ben tek kablo ile daha az bağlantı ile yapmak istiyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

https://tr.aliexpress.com/item/AUX-AUDIO-CABLE-MP3-INPUT-ADAPTER-FOR-VW-TIGUAN-SKODA-OCTAVIA-RCD510-RCD310/1867907854.html?spm=2114.49010608.4.45.SBncFT

Çevrimdışı Fzt26

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı araçtan bende de var;) ben transmitter alarak sorunu çözdüm büyük şehir değilse boş frekanslar mevcutsa tavsiye ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı mfeker89

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bendede 2011 kasa octavia ambiante var. daha once aux ve kolçak uygulamalarini yaptim.aux olayini ben bolero teyp alarak ve videodaki 12 pinli kabloyu çinden sipariş alarak çozdum. çunku bizim araçlardaki swing teyplerde aux menusu bulunmamakta. bundan dolayi kablo elinde olsa bile yazilimsal olarak aktif olmadiği için swing teybe aux ekleyemediğim için bolero teyp ile problemi çozdum.

Çevrimdışı ebay

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fzt26;614643
Aynı araçtan bende de var;) ben transmitter alarak sorunu çözdüm büyük şehir değilse boş frekanslar mevcutsa tavsiye ederim

Biraz orjinal olsun istediğim için bunu düşünüyorum,ancak bende trasmitter alıcam galiba aldığınız transmitterin markası nedir ne kadardır kullanıyorsunuz?

Çevrimdışı Fzt26

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ebay;614708
Biraz orjinal olsun istediğim için bunu düşünüyorum,ancak bende trasmitter alıcam galiba aldığınız transmitterin markası nedir ne kadardır kullanıyorsunuz?

Hocam markayı hatırlamıyorum 1,5yıldır sorunsuz kullanıyorum usb girişi aux girişi mevcut vatandan almıştım yarın foto yüklerim isterseniz

Çevrimdışı ebay

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mfeker89;614648
bendede 2011 kasa octavia ambiante var. daha once aux ve kolçak uygulamalarini yaptim.aux olayini ben bolero teyp alarak ve videodaki 12 pinli kabloyu çinden sipariş alarak çozdum. çunku bizim araçlardaki swing teyplerde aux menusu bulunmamakta. bundan dolayi kablo elinde olsa bile yazilimsal olarak aktif olmadiği için swing teybe aux ekleyemediğim için bolero teyp ile problemi çozdum.

Bolero biraz maliyetli oluyor hocam bu yöntemle hem orjinallik hemde maliyeti düşürmeyi amaçlıyorum,12 pinli olanlardan hangisini alacaktınız? Kolçak projemde var onu nasıl yaptınız acaba?

Çevrimdışı ebay

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fzt26;614709
Hocam markayı hatırlamıyorum 1,5yıldır sorunsuz kullanıyorum usb girişi aux girişi mevcut vatandan almıştım yarın foto yüklerim isterseniz

Araca takılıyken yükleyebilirseniz iyi olur teşekkürler.

Çevrimdışı hebelup

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
MErhabalar bende de 2010 Octavia var benimki elegance bende aux girişi var ancak usb girişi yok. Aux girişinden mp3 çalar bağlayabilirim ancak bu durumda sürekli sök tak şarj et sıkıntıları yaşamamak için usb bağlantısı yapabilmeyi istiyorum bu nedenlle linkteki ürünü sepetime ekledim indirim veya kupon araştırıyorum daha ucuza alabilmek için. Cihazın güzelliği teybinize cd changer üzerinden bağlanabiliyor olması ve swing teypler de dahil olmak üzere tüm teypleri destekliyor olması. Fiyatı da çok uygun indirimle tadından yenmez.

https://www.aliexpress.com/item/Original-Patented-Car-USB-AUX-Audio-Mp3-Adapter-CD-Changer-Adaptor-for-Skoda-Octavia-2007-2011/32792720976.html?spm=2114.13010308.0.0.9rZ2Pd

Çevrimdışı Fzt26

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ürün budur gayet memnunum.

Çevrimdışı hibo46

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sözkonusu usb changeri ben aliekspresden siperiş ettim ürün geldi 2012 octavia ambiente optimal aracıma uyguladım lakin ses kalitesi düştü hoşuma gitmedi.transmitterdan iyi swinden kötü ses olarak.  isteyen olursa 50 tlye satıyrm. eskici737@gmail.com   mesaj atn olursa dönüş yaparım

Çevrimdışı ebay

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ürünü biliyorum başka konuda da mesajları okudum ancak torpidoyu delmek istemiyorum onun için başka çözümlere yöneleceğim

Çevrimdışı hibo46

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sözkonusu usb changerı 2012 octavia ma heves edip aliekspresden sipariş ettim ürün geldi taktım çalıştı lakin kafamdaki ses kalitesini yakalayamadığım için satıp multimedya ekran almayı düşünüyorum.ilgilenen arkadaşlara 50 tlden bırakabilirim...eskici737@gmail.com