škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yurt dişi sitelerden güvenli alişveriş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı oluleci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Gearbest'ten 2 ay kadar önce küçük bir sipariş verdim ve halen gelmiş değil. Sanıyorum ki bir şekilde postada kayboldu. Normal şartlarda böyle bir durumu telafi etmeleri gerekiyor. Amazon gibi bir kurumdan alışveriş yaptığınızda, taahhüt ettikleri süre sonunda halen ulaşmadıysa bir şekilde sizi memnun etmeye çalışırlar. Fakat Gearbest müşteri temsilcisi gayet sallamaz bir şekilde "bekleyin gelir, bizden çıktı" şeklinde yaklaştı. Ne bir ilgi ne bir memnuniyet. Alışveriş yaptığınız kurumun kalitesi böyle durumlarda ortaya çıkıyor.

Haliyle, böyle durumlarda kredi kartı ile alışveriş yaptıysanız bankanız aracılığı ile harcama itirazı yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir form doldurmak ve sipariş formunuzu da (email çıktısı gibi) bununla birlikte bankanıza iletmek. Sonrasında alışveriş yaptığınız firma yasal süreçten geçip bankanız ile muhatap oluyor. Akabinde de haklıysanız alışveriş bedeli kartınıza geri ödeniyor.

Çevrimdışı Gearbest

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oluleci;615750
Arkadaşlar Gearbest'ten 2 ay kadar önce küçük bir sipariş verdim ve halen gelmiş değil. Sanıyorum ki bir şekilde postada kayboldu. Normal şartlarda böyle bir durumu telafi etmeleri gerekiyor. Amazon gibi bir kurumdan alışveriş yaptığınızda, taahhüt ettikleri süre sonunda halen ulaşmadıysa bir şekilde sizi memnun etmeye çalışırlar. Fakat Gearbest müşteri temsilcisi gayet sallamaz bir şekilde "bekleyin gelir, bizden çıktı" şeklinde yaklaştı. Ne bir ilgi ne bir memnuniyet. Alışveriş yaptığınız kurumun kalitesi böyle durumlarda ortaya çıkıyor.

Haliyle, böyle durumlarda kredi kartı ile alışveriş yaptıysanız bankanız aracılığı ile harcama itirazı yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir form doldurmak ve sipariş formunuzu da (email çıktısı gibi) bununla birlikte bankanıza iletmek. Sonrasında alışveriş yaptığınız firma yasal süreçten geçip bankanız ile muhatap oluyor. Akabinde de haklıysanız alışveriş bedeli kartınıza geri ödeniyor.

İyi forumlar, sorun yaşamış olduğunuz sipariş numaranızı özel mesaj yoluyla bizimle forum üzerinden paylaşır mısınız?

Çevrimdışı Gearbest

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oluleci;615777
Özel mesaj olarak gönderdim.

Mesajınıza cevap verildi :)

Çevrimdışı touran06

• Yönetici
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oluleci;615750

Bu gibi durumlar için para iade prosedürleri var, taahhüt ettikleri süre 2 ay. Zaten 2 ay sonra sipariş gelmezse kartınıza iade yapılıyor ayrıca bankanız ile itiraz etmenize gerek yok. ben bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadığım için bu prosedürü hiç kullanmadım ama tam 2 ay sonra itiraz edin bakalım ne cevap verecekler.

Çevrimdışı oluleci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: touran06;615840
Bu gibi durumlar için para iade prosedürleri var, taahhüt ettikleri süre 2 ay. Zaten 2 ay sonra sipariş gelmezse kartınıza iade yapılıyor ayrıca bankanız ile itiraz etmenize gerek yok. ben bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadığım için bu prosedürü hiç kullanmadım ama tam 2 ay sonra itiraz edin bakalım ne cevap verecekler.

Gearbest'ten yaptığım alışverişin üzerinden 2 ay geçmesine birkaç gün kaldığı doğrudur. Umarım bu birkaç gün içerisinde bir süpriz olur. Yazdığım banka aracılığı ile itiraz gearbest özelinde, genel bir bilgilendirmedir. Herhangi bir siteden alışveriş yapıldığında bu yollar takip edilerek iade alınabilir.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar silikon anahtar kiliflari 13 günde geldi. Gercekten arabayi ilk aldiğimda sipariş etmedigim icin pişmanim. Cok harika ürün. Cuk diye oturdu. Herkese tavsiye ederim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15299]erharp32[/MENTION] ben de uzun süredir kullanıyorum gerçekten çok şık ve kullanışlı. Hem anahtara zarar gelmiyor hem de spor görüntü katıyor.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;616909
[MENTION=15299]erharp32[/MENTION] ben de uzun süredir kullanıyorum gerçekten çok şık ve kullanışlı. Hem anahtara zarar gelmiyor hem de spor görüntü katıyor.
[emoji106]

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ürünü almayı düşünüyorum ( Android Endoskop ) yararlı olabilir, telefonla çalışması daha kullanışlı.  http://www.gearbest.com/microscopes-endoscope/pp_229387.html

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;616953
Bu ürünü almayı düşünüyorum ( Android Endoskop ) yararlı olabilir, telefonla çalışması daha kullanışlı.  http://www.gearbest.com/microscopes-endoscope/pp_229387.html

Ben de merak etmiştim bu ürünü görünce. Bence iş görür.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar gearbest sitesinden aldığım A118C B40 modeli ve GPS modülü siparisimden 1 ay sinra elime ulaştı. Ürünü alunca yazilim güncelleme yaptim ve aracima montajini gerceklestirdim. Gercekten 10 numara kapasitörlü bir ürün.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ön ve arka koltuklar için kilif aldim geek den.

Çevrimdışı touran06

• Yönetici
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;616975
Ben de merak etmiştim bu ürünü görünce. Bence iş görür.

O endoskopik kameralar çok bulanık gösteriyor. Kameraları hiç kaliteli değil. Hiçbir işinize yaramaz tavsiye etmem.