škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Prejtij Paket & Passat Comfortline

bhdr · 8 · 2540

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bhdr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
Önümüzdeki ay çalıştığım firma bana yeni bir araç kiralayacak. Ortalama fiyat konusunda her ikisi de DSG 1.6 TDI olan superb prestij paket ile passat comfortline arasında kararsız kaldım. Yılda ortalama 30.000 KM yapıyorum. Satış işi ile uğraştığım için gösterişte biraz önemli. Fakat prestij paket opsiyonları ve bagaj hacmi & yükleme aralığı beni cezbediyor. Kıymetli tavsiyelerinizi bekliyorum.
Teşekkürler...
« Son Düzenleme: 21 Nisan 2017, 12:10:13 Gönderen: bhdr »

Çevrimdışı RED SUPERB

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Halojen farlar, ısıtmasız ve elektrikli olmayan kumaş koltuklu passat mı yoksa bixenonlu deri koltuklu elektrikli hafızalı ısıtmalı koltuklu, ambians aydınlatmalı ve daha birçok detaydan artısı olan superb mi.. Tabiki SUPERB

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sürekli yol yaptığınıza göre sürüş destekleri ve donanımları daha fazla olan superb tercih edilir.
ön arka xenon-led'ler ve audi benzerliği de superb'den yani.
ee yani burası skoda forumu, burda olan herkes vw mi skoda mı tercihini yapıp da geldi :)

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben Süperb Style, Passat Comfortline arasında seçimimi Superb den yana kullandım. Hele ki prestij... Tartışılmaz bile

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Prestige paket ile comforline passat arasında mukayese derseniz açık ara Superb tabiki. Zaten kendiniz demişsiniz; eğer daha prestijli görünmek istiyorsanız passat değil tercihiniz superb olmalı. Hem daha donanımlı bir araç hem de daha özel hissettirir.

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Audi A6' ya yakın konfor ve performansta bir araba istiyorsanız tabi ki SuperB Prestige...

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Passat'ın yol tutuşunun daha iyi olduğunu söylüyor herkes. Onun haricinde Superb her konuda daha iyidir.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı donanımlarda dahi tercihim superb iken siz prestige ve comfortline arasında kalmışsınız. Hiç düşünmenize gerek yok kesinlikle Superb.