škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Audi, mercedes vs, gibi araçlardaki subwoofer'ın konumu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dünden beri Audi'deki müzik sistemi parçalarını araştırıyorum.Adamlar BOSE sistemi kullanmışlar hep, müthiş bir marka..

Şimdi çeşitli satılık subwoofer'lar var.Audi modellerine göre..

Please wait
Image not available

Peki bu subwoofer'lar araçta nereye konumlandırılıyor? Mercedes E200 serilerinde arka koltuğun altında idi sanırım.Peki 'lerde nerelere konumlandırılıyor?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eski a3 lerde bagajda idi yanılmıyorsam ama diğer modelleri bilmiorm.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çakma audi seat exeo'dakini buldum :)

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Baktım herifler Renault'a bile sistem üretiyorlar :O: Koleos ve laguna coupe..Zaten saysanız 15 tane lüks markaya üretim yapıyorlar.İçlerinde ferrari ve maclaren mercedes bile var..

Mazdanın en sevdiğim modeline bile koyuyorlarmış.

Mazda3 Hatchback                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Mazda3 Saloon                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Mazda6                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Mazda MX-5                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Mazda RX-8                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Mazda CX-7

Gördüğüm kadarıyla en fazla mazda otomobillerinde BOSE kullanıyor orta sınıfta..Hatta orta sınıfta bu ürünleri kullanan tek marka diyebilirim..Bu yüzden gözümde daha da büyüdü mazda..

İşte çok sevdiğim mazdanın rengi ve mazda 3

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;59747
Baktım herifler Renault'a bile sistem üretiyorlar :O: Koleos ve laguna coupe..Zaten saysanız 15 tane lüks markaya üretim yapıyorlar.İçlerinde ferrari ve maclaren mercedes bile var..

Mazdanın en sevdiğim modeline bile koyuyorlarmış.

Mazda3 Hatchback                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Mazda3 Saloon                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Mazda6                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Mazda MX-5                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Mazda RX-8                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Mazda CX-7

Gördüğüm kadarıyla en fazla mazda otomobillerinde BOSE kullanıyor orta sınıfta..Hatta orta sınıfta bu ürünleri kullanan tek marka diyebilirim..Bu yüzden gözümde daha da büyüdü mazda..

İşte çok sevdiğim mazdanın rengi ve mazda 3

mazda harika araçlar üretiyor en çok beğendiğim japon üretici. ancak kullandıkları bose sistemleri audilerdeki kadar kalite değil :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;59750
mazda harika araçlar üretiyor en çok beğendiğim japon üretici. ancak kullandıkları bose sistemleri audilerdeki kadar kalite değil :)

Bose olsun çamurdan olsun dermişim :D

VW grup'un hiç bir modeli BOSE kullanmıyor.Belki harman kardon vs başka marka olabilir. Ama eski fabiamdaki ses kalitesi yeni aracımda yok...Kötü değil ama daha iyi olsun beklerdim..

Şu renk mazda bizim şirketin önünden geçiyor, her geçişinde ne hikmetse yola bakıp görüyorum..Renkten dolayı sanırım ..VW grup dışındaki markalardan orta sınıfta beğendiğim ender bir model M3...

Neyse konumuza dönelim..Gerçi ben öğreneceğimi öğrendim gibi :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;59751
Bose olsun çamurdan olsun dermişim :D

VW grup'un hiç bir modeli BOSE kullanmıyor.Belki harman kardon vs başka marka olabilir. Ama eski fabiamdaki ses kalitesi yeni aracımda yok...Kötü değil ama daha iyi olsun beklerdim..

Şu renk mazda bizim şirketin önünden geçiyor, her geçişinde ne hikmetse yola bakıp görüyorum..Renkten dolayı sanırım ..VW grup dışındaki markalardan orta sınıfta beğendiğim ender bir model M3...

Neyse konumuza dönelim..Gerçi ben öğreneceğimi öğrendim gibi :)
evet yenilerdeki ses kalitesi eskilerdeki gibi değil. mesela toledodaki sistem audilerdekilerin aynısı sadece adı bose değil :D canavar gibiydi leon ise onun gibi değil. ama genede kötü değil. bir çok modelden daha tatminkar ses veriyor.

mazda konusuna katılıyorum. tsi gibi bir motoru olsaydı yada dizel seçeneği şimdiye kadar almıştım.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracının fotoğraflarını daha önce paylaşmışmıydın? Avatarından gördüğüm kadarıyla güzel görünüyor :) Gerçi Google'dan bakabilirim ama senin aracı merak ettim..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;59756
Aracının fotoğraflarını daha önce paylaşmışmıydın? Avatarından gördüğüm kadarıyla güzel görünüyor :) Gerçi Google'dan bakabilirim ama senin aracı merak ettim..
evet paylaştım. linki bulayım. hatta bugün konu güncellendi film yaptırdıktan sonraki resimleri eklemiştim.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=3602
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2010, 21:16:39 Gönderen: mayham85 »

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamam şimdi hatırladım zaten bakmıştım :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP