škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 1.6 TDİ DSG Style pk. Şeker Beyaz ile aranızdayım...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhabalar. Yaklaşık 2 aydır sıfır araç arayışım sonucunda SuperB de karar kıldım ve aracımı aldım. Aracı almamda forumun ve DH deki konunun çok etkisi oldu. İlk başlarda 2015-2016 modellerde klima, cam krom çıtaları gibi birkaç sorunun olduğunu ancak 2017 yılından itibaren bu sorunların giderildiğini öğrendiğim için SuperB aldım. Bütçem 140-150 arası idi. Passat, mondeo, superb, talisman ve qashqai arasında çok git gel yaşadım sonucunda SUPERB de karar verdim ve 140000 tl ye aracımı satın aldım. Haftaya Çarşamba aracı teslim alacağım. Şimdi plaka sigorta işlemleri yapılıyor bayiide. SuperB seçmemdeki etmenler: Daha önce 2010 yılında A5 Elegance Octavia ile deneyimim olması, 2 sene 1.4 tsi manuel B6 kasa Passat a binmem, Turkiye'de ki en iyi Dizel Otomatik (TDİ-DSG) kombinasyonunun olması, genişlik, donanım ve güvenlik ekipmanları fazlalığı ve tabi ki de muhteşem görünüşü. Allah herkesin gönlüne göre versin. Allah kaza bela vermesin cümlemize inşallah.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun diyelim o zaman. Kazasız güzel günlerde binmeniz dileklerimle. Teslim sonrası fotolarınızı da bekliyoruz :)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;613280
Hayırlı olsun diyelim o zaman. Kazasız güzel günlerde binmeniz dileklerimle. Teslim sonrası fotolarınızı da bekliyoruz :)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tşk ederim. Teslim sonrası resimleri ve kullanıcı yorumlarımı paylaşırım buradan.:)

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın :) Ben de aracımı haftaya çarşamba veya perşembe teslim alacağım. Style 1.4 Tsi 150HP manuel şeker beyazı aldım aracı. Tekrar hayırlı olsun :)

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;613288
Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın :) Ben de aracımı haftaya çarşamba veya perşembe teslim alacağım. Style 1.4 Tsi 150HP manuel şeker beyazı aldım aracı. Tekrar hayırlı olsun :)

çok iyi seçim. bende ilk olarak 1.4 ACT style düşünüyordum opsiyon ekletip ama servis 2-3 ayı bulur dedi gelmesi ve geldiği zaman ki fiyat ne olursa o dedi. referandum sonrası zam olabileceğini söyledi bende ellerinde bulunan aracımı aldım. Sizin aracınız da hayırlı olsun. Güle güle 1000! :ok:

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;613327
çok iyi seçim. bende ilk olarak 1.4 ACT style düşünüyordum opsiyon ekletip ama servis 2-3 ayı bulur dedi gelmesi ve geldiği zaman ki fiyat ne olursa o dedi. referandum sonrası zam olabileceğini söyledi bende ellerinde bulunan aracımı aldım. Sizin aracınız da hayırlı olsun. Güle güle 1000! :ok:

Teşekkür ederim :) Ben de başta opsiyon ekletmek istedim ama size dedikleri gibi 3 ay gibi bir süre verdiler ve fiyat garantisi olmadığı için vazgeçtim. Ellerinde sadece bu araç vardı Türkiye genelinde. Hemen kaptım ben de :) 18 jant ve arka konfor paketi opsiyonları da var. Siz de güle güle 1000 in :D

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;613334
Teşekkür ederim :) Ben de başta opsiyon ekletmek istedim ama size dedikleri gibi 3 ay gibi bir süre verdiler ve fiyat garantisi olmadığı için vazgeçtim. Ellerinde sadece bu araç vardı Türkiye genelinde. Hemen kaptım ben de :) 18 jant ve arka konfor paketi opsiyonları da var. Siz de güle güle 1000 in :D

iyi denk gelmiş araç size 18 jant +diğer ops. kazasız sürüşler dilerim. Kaputa film, camlara film vs bir şey düşünüyormusunuz? ben kaput filmi konusunda çok kararsız kaldım.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, inşallah kazasız, belasız, cezasız, gönlünüzce süresiniz.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;613335
iyi denk gelmiş araç size 18 jant +diğer ops. kazasız sürüşler dilerim. Kaputa film, camlara film vs bir şey düşünüyormusunuz? ben kaput filmi konusunda çok kararsız kaldım.

Cam filmi, bagaj havuzu ve kauçuk paspası satış müdürü arkadaşım sayesinde hediye aldım. Önlere 1, arkaya 2 numara cam filmi yapılacak aracı teslim almadan önce. 3 yıl servis garantili olacak filmler. Kaput filmini de yaptırmayı düşünüyorum servise. Komple kaput filmi için 450 TL fiyat aldım. Tavsiye ettiler yaptırmamı. O da garantili olacak.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun .kardesim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun bende 2 3 güne alıyorum aracı. Renault da arkadaşım var ve renaultun istanbulda en çok araç satan bayilerinden birinde çalışıyordu 6 ay bir tane talisman satılmadığını gördüm dedi yani talismanı iyiki almamışsınız.

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BLACKSAGAT;615280
Hayırlı olsun bende 2 3 güne alıyorum aracı. Renault da arkadaşım var ve renaultun istanbulda en çok araç satan bayilerinden birinde çalışıyordu 6 ay bir tane talisman satılmadığını gördüm dedi yani talismanı iyiki almamışsınız.

2017 mayıs ayına kadar 573 Talisman satılmış , 1546 Superb .