škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Seyir Esnasında Direksiyon Kitlenmesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
durup dururken üçüncü ayda aküsü boşalan değişmeden önceki ilk arabama servise ilk gittiğinde, baz istasyonu bile akünün boşalmasına sebep olmuş olabilir demişlerdi. :)

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12472]teachtr[/MENTION]

Aracın şase nosu ile birlikte yurt dışına mail yazın bizde bu tarz durumlar normal kabul ediliyor belki onlar olayı ciddiye alır.

Çevrimdışı teachtr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8414]mşah[/MENTION] Doğru diyorsunuz bugün de ciddiye alınmazsa yurt dışına yazacağım.

Çevrimdışı tokaterbaa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun daha önce kullandığım  2001 model fabiam da aynı sorunu yaşamıştık  direksiyon hidroliğinden kaynaklandığı söylendi garanti bittiğinden önce tamir yoluna gittik olmayınca  yenisi ile değişim yapıldı  direksiyon hızla  tam tur çevirdiğinde  bazen  yine  sertleşiyordu  sizde de direksiyon hidroliği değişmesi durumunda direksiyonu tam tur sonuna kadar çevirip denemenizin iyi olur tekrar geçmiş olsun

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Genelde yurtdışından da bir yardim gelmiyor yerel distribütör e başvurun diye otomatik mail geliyor. Umarım yardımcı olurlar

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba benım fıat punto evo 1.3 multıjet dynamıc  aracım vardı ayno sorun bende olustu ALLAH C.C. korudu benı ara sokaktan ana caddeye hızlı cıkıs yaptım ve bırde dıreksıyon yok resmen kıpırdamadı sonra tekrar calıstım servıse goturdum aracınız star stoplu dedı aku ayıf olabılır dedı ve degısım yaptı sonra yıne yaptı ama bende aracı galerıye sattım sonrası ne bılmıyorum ama sunu demek ıstedım bu ısın sonucu aku fılan da degıl bılgın olsun

Çevrimdışı teachtr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba 10 - 15 gün önce tekrar  hızım ortalama 80 km civarıydı yoğun bir yoldayken gene direksiyonu kitlendi. Yaptık güvenle binebilirsiniz dediler fakat gene oldu. Şimdide direksiyon sistemini değiştirdiler. Bakalım ne olacak ne gibi bir yol izlemeliyim. Soğudum artık marka ve araçtan. Ayrıca direksiyon sistemini değiştiriyorlar rot ayarı yapmadan aracı veriyorlar , klimayı bozdular pis bir koku geliyor klimadan liste uzuyor böyle :)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servis kayıtlarını alıp mahkemeye verin hatta taksirle adam öldür teşebbüsünden. Ciddi bir sorun peşini bırakmayın iyi bir avukata gidin. Hakkınızı fazlasıyla alır. Servise vermeden direksiyonun kitli olduğunu da video ile ispatlayın.

Çevrimdışı teachtr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba kitlenme şöyle oluyor . 1 santim sağa veya sola dönüyor ama fazlası olmuyor kazaya sebep olabilir tabiki. Ekranda da uyarı ışıkları , esc veya esp hatası yazıyor tam emin değilim. Direksiyon ünlem işareti yanıyor ve orta ekranda da "park pilot şuanda hizmet dışı" hatası verip araba ikaz sesi çıkartıyor.

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam büyük geçmiş olsun. Bu nasıl bir saçma durumdur akıl sır ermiyor. İnşallah sorununuz biran önce çözülür. Konuyu merakla ve duayla takip ediyoruz.