škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

plastik muhafaza koruması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
s.a arkadaşalar aracın kardan dan dolayı muhafazası kırıldı.çelik olanı taktırdım. fakat otomatik viteslerde muhafazadan dolayı ses yaptı. servis plastiğinin 250tl dedi. ..http://urun.n11.com/oem-yedek-parca/volkswagen-polo-6-0914-karter-muhafaza-plastigi-P161661383 .. ben burda polo6 2009-14 arası araçların muhafasını taktım birebir oldu... aynı duruma düşen arkadaşlar alıp takabilir.

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tatar331;612543
s.a arkadaşalar aracın kardan dan dolayı muhafazası kırıldı.çelik olanı taktırdım. fakat otomatik viteslerde muhafazadan dolayı ses yaptı. servis plastiğinin 250tl dedi. ..http://urun.n11.com/oem-yedek-parca/volkswagen-polo-6-0914-karter-muhafaza-plastigi-P161661383 .. ben burda polo6 2009-14 arası araçların muhafasını taktım birebir oldu... aynı duruma düşen arkadaşlar alıp takabilir.

Ses yapması uyumsuz parça takılmasından veya montaj hatası olmasın.
Ayrıca otomatik vites ile muhafaza arasında bağlantı kuramadım. Ses vitestenmi geliyor yazınızda cümle düşüklüğü var.

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet 2016;612576
Ses yapması uyumsuz parça takılmasından veya montaj hatası olmasın.
Ayrıca otomatik vites ile muhafaza arasında bağlantı kuramadım. Ses vitestenmi geliyor yazınızda cümle düşüklüğü var.

çelik muhafaza rapidlerin 2013 sonrası içini taktırdum. fakat bunlar manueller için miş otomatik şanzumanda arabanın sol önünde bir parca zamanla ses yapmaya başlattı...
muhafazayı sökünce araba rahatladı. birde geri vites atarken motorda titreme yapıyordu onuda kesti...plastiğin çelikten çok farklı çelik hem çok ağırdı hemde arada kanallara girmeden vidalanmıştı...orjinal değildi yani....polo6 09-14 ün plastik muhafazasını taktım . birebir uydu seslerde kesildi. ayrıca viraj demir lastikleri de eskimişti onlarda ses yapıyordu onlarıda değiştirdim. birde geri dönüşüm hortumları sabahları soguk havada ses yapıyordu onada dışına izola çektirdim .. şimdi araba pamuk gibi ilk aldığım gün gibi...:gut: