škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

active gündüz farı değişimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turgut220

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba, aracım active ve gündüz farları sarı, led ampul takmak istiyorum fakat birkaç yere gösterdim ampulu sökemeyeceklerini söylediler. değiştiren veya nasıl sökülebileceğini bilen varmı? Teşekkürler

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bendede active var. servisi aradım. olmaz dediler. bende ön farı çıkma bulabilirsem orjınal ledli prestige paketteki farlarla değiştirmeyi düşünüyorum.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Servisle konuştunuz mu? Burada bir paylaşım yapılmıştı, RUSÇA, servis kitapçığı. O kitapçığa göre gündüz farının arkasında bir kapak var, onu açıp değiştirebiliyorsunuz.

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Gündüz farı sökülemiyor. Arkası tamamen kapalı. Ben tüm ampülleri led yaptım bir tek o kaldı. Servise sorduğumda aynı cevabı verdi. Uzun ömürlü bir ampül kullanılıyormuş. Kolay kolay yanmaz dedi. Ama ampül yansa ya far komple değişecek yada arkası kesilip çıkarılacak.

Çevrimdışı turgut220

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;612584
bendede active var. servisi aradım. olmaz dediler. bende ön farı çıkma bulabilirsem orjınal ledli prestige paketteki farlarla değiştirmeyi düşünüyorum.

onu çok araştırdım ama araç kabul etmiyor.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turbonet;612725
Gündüz farı sökülemiyor. Arkası tamamen kapalı. Ben tüm ampülleri led yaptım bir tek o kaldı. Servise sorduğumda aynı cevabı verdi. Uzun ömürlü bir ampül kullanılıyormuş. Kolay kolay yanmaz dedi. Ama ampül yansa ya far komple değişecek yada arkası kesilip çıkarılacak.

Ampülleri nasıl led yaptınız. Ben H7 led ampül aldım ama elektrikçiye götürdüğümde farın arkası bozulur toz ve su alır, yapmayalım dedi, ampül bagajda duruyor. Normal halojen ampüller diğer araçlarda olduğu gibi telli bir mekanizma ile bağlanmıyor, vida falan birşeyler var arkasında o yüzden bende kurcalamadım.

Alıntı yapılan: turgut220;612732
onu çok araştırdım ama araç kabul etmiyor.

Bizim araçlardaki ünite style ve prestijden farklı mı o zaman. Çünkü birçok özellik vag com ile açılıyor ama bu işi yapacak kapasitede adam bulmak lazım.

Çevrimdışı turgut220

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;612736
Ampülleri nasıl led yaptınız. Ben H7 led ampül aldım ama elektrikçiye götürdüğümde farın arkası bozulur toz ve su alır, yapmayalım dedi, ampül bagajda duruyor. Normal halojen ampüller diğer araçlarda olduğu gibi telli bir mekanizma ile bağlanmıyor, vida falan birşeyler var arkasında o yüzden bende kurcalamadım.

Bizim araçlardaki ünite style ve prestijden farklı mı o zaman. Çünkü birçok özellik vag com ile açılıyor ama bu işi yapacak kapasitede adam bulmak lazım.

Evet ünite farklı, deneyen de olmuş ama ne gündüz ledi ne de xenon yanmamış