škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mart 2017 - Android Auto güncellemesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14285]Hacibumbada[/MENTION]

Indirdiginiz uygulamanin linkini paylasabilir misiniz ?

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Hacibumbada

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Halilpdr;613618
[MENTION=14285]Hacibumbada[/MENTION]

Indirdiginiz uygulamanin linkini paylasabilir misiniz ?

http://www.apkmirror.com/apk/htc-corporation/car/

Link bu şekilde. Ekstra olarak şunu eklemek isterim HTC Car 7.10.612716 versiyonunu kurdum ben onun içinde "noarch" ve "nodpi" olan versiyon sorunsuz çalıştı.Onun linki de http://www.apkmirror.com/apk/htc-corporation/car/car-7-10-612716-release/  bu şekilde.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
iPhone'da bu kadar geniş kapsamlı değil bunun için bir çözüm önerisi olan ? [emoji28][emoji5] bir ihtimal

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı By_Burky

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Video çalıştırma ile ilgili bir şeyler yapabiliyor muyuz? :)

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: By_Burky;614083
Video çalıştırma ile ilgili bir şeyler yapabiliyor muyuz? :)

Telefonun markasına bağlı. LG ve Htc markalarının kendileri için ürettikleri drive link tarzı programları ile telefon ekranını araca bire bir yansıtarak telefondaki veya youtube'daki videoları izlemek mümkün. Samsung ve Apple için böyle bir program yok malesef.

Bir ara Glympse for auto programı yüklü samsung note 5 telefonumu mirrorlink ile araca bağladım. Program araç ekranında açıldı. 5-10 kere geri tuşuna basınca nasıl olduysa telefon ekranı.direkt olarak araç ekranına yansıdı. Youtube facebook videolar vs. her şey sört dörtlük uyumluydu. Telefonu çıkartıp tekrar deneyince olmadı. Defalarca kez tekrar denedim, bazen oldu, bazen beyaz ekranda donup kaldı, bazense hiçbir şekilde olmadı.

Özetle samsung için tam uyumlu bir ekran yansıtıcı program yok. Apple ise kapalı devre bir sistem kullandığı için ekran yansıtmak zaten mümkün değil.

Çevrimdışı oktay1975

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba.  Telefonum artık alarm veriyor. Yakın zamanda sanırım yenisini almam gerekecek.
HTC alasım  var. Bilgi ve Öneri verebilirmisiniz .
Bir de merak ediyorum htc 10 da kullanılan program
htc 11 de kullanılabilecek mi.
Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oktay1975;615097
Merhaba.  Telefonum artık alarm veriyor. Yakın zamanda sanırım yenisini almam gerekecek.
HTC alasım  var. Bilgi ve Öneri verebilirmisiniz .
Bir de merak ediyorum htc 10 da kullanılan program
htc 11 de kullanılabilecek mi.
Şimdiden teşekkürler.

elbette kullanılır. benim htc m8'im var. iki senedir kullanıyorum. çok sağlam. android'i htc arayüzüyle kullanınca çok başka oluyor. bu anlamda memnunun. ancak iki sene sonunda yazılımıyla alakalı kullanımımı engellemeyen birkaç küçük sıkıntı da olmadı değil. müşteri hizmetleri de çözemedi. mesela, bluetooth'un farklı kanalları var araca bağlandığında (telefon sesi, medya sesi, iletiler vs gibi) bluetooth'u kapattıktan sonra tekrar açıp arabaya bağlanınca telefon sesi aktif olmuyor. sistem detayından verileri temizleyip tekrar bağlayınca ancak telefon sesi de aktif oluyor. bunu yapmayınca, bluetooth'la bağlanıp müzik vs. dinlemek mümkün ancak telefon sesi gelmiyor. şimdilik şöyle bir yöntem geliştirdim, eğer bluetooth'u kapatmışsam telefonu yeniden başlatınca da aynı şekilde problem çözülüyor. çok çok ilginç bir yazılımsal sıkıntı oldu gerçekten. resmi rom'u yeniden yüklediğimde bile düzelmedi. bakalım.

iki sene sonra tek sıkıntım bu oldu. htc genelde sağlam iyi telefon yapıyor. android arayüzü bence çok başarılı. htc 11 de çok iyi bir telefon olacak diyorlar. elbette ki android auto'yu da htc 11'in çalıştırmaması düşünülemez. hatta onların usb çıkışları type-c olduğu için android auto kullanımı için çok daha uygun. google android auto sayfasında usb type-c kullanılmasını öneririz demiş, muhtemelen veri aktarım hızı vs. çok hızlı olduğu için.

Çevrimdışı oktay1975

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürer.
Birebir telefon ekranını yansıtıp telefonda çalışan bazı programlar ekrandan izleyebiliyoruz anladığım kadarıyla ile.
Youtube gibi mesela.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oktay1975;615114
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürer.
Birebir telefon ekranını yansıtıp telefonda çalışan bazı programlar ekrandan izleyebiliyoruz anladığım kadarıyla ile.
Youtube gibi mesela.

rica ederim.

android auto için o şekilde değil. android auto'nun kendi arayüzü var. kullanışı kolay bir şekilde menüler geliyor harita, telefon, müzik vesaire gibi. bir de mesaj geldiğinde size okuyabiliyor ya da kısa mesaj yaz diyerek sms atabiliyorsunuz.

dediğiniz şey mirrorlink bağlantısıyla mümkün. telefon ekranını birebir yansıtıyor. ancak ben bunun araba için hiç de kullanışlı olmadığı fikrindeyim. bir de türkiye'ye gelen skoda'larda mirrorlink bir lisans probleminden dolayı yalnızca dururken kullanılabiliyor, hareket halindeyken kullanamıyorsunuz. programla onu açmak mümkün. eski araçta bir ara yapmıştım ben ancak mirrorlink'i zaten kullanmıyorum.

Çevrimdışı oktay1975

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kavih;615203
rica ederim.

android auto için o şekilde değil. android auto'nun kendi arayüzü var. kullanışı kolay bir şekilde menüler geliyor harita, telefon, müzik vesaire gibi. bir de mesaj geldiğinde size okuyabiliyor ya da kısa mesaj yaz diyerek sms atabiliyorsunuz.

dediğiniz şey mirrorlink bağlantısıyla mümkün. telefon ekranını birebir yansıtıyor. ancak ben bunun araba için hiç de kullanışlı olmadığı fikrindeyim. bir de türkiye'ye gelen skoda'larda mirrorlink bir lisans probleminden dolayı yalnızca dururken kullanılabiliyor, hareket halindeyken kullanamıyorsunuz. programla onu açmak mümkün. eski araçta bir ara yapmıştım ben ancak mirrorlink'i zaten kullanmıyorum.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

Çevrimdışı Ndrgrbz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamün aleyküm,
Benim arabamda bluetooth özellik yok. Bluetooth Aparat alsam bu programı kullanabilir miyim?

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ndrgrbz;615305
Selamün aleyküm,
Benim arabamda bluetooth özellik yok. Bluetooth Aparat alsam bu programı kullanabilir miyim?

Bu program bluetooth ile calismiyor usb baglantisiyla calisiyor.

Çevrimdışı Ndrgrbz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yani benim de kullanabilmem için ne yapmam lazım. Kısaca anlatabilir mısın?

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ndrgrbz;615358
Yani benim de kullanabilmem için ne yapmam lazım. Kısaca anlatabilir mısın?

Araciniz da bolero ekran ve usb girisi varsa kullanabilirsiniz.