škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero Multimedia SmartLink Özelliğinin Açtırılması

geocy · 72 · 40220

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı geocy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Bolero multimedia sistemi ile gelen aracımda SmartLink özelliği kapalı olarak geldi.
Iphone telefonumu bu multimedia sistemine bağlayıp navigasyon vs. gibi özelliklerinden faydalanmak istiyorum.

Menüde bu özelliği açtırmak için yetkili servise başvurunuz diye bir uyarı çıkıyor. Sultanbeyli deki Çakıroğulları Skoda Servisini aradığımda 650 TL karşılığında bu özelliğin açılabildiğini söylediler.

Ancak başka bir servis bana bu özellik açıldıktan sonra 5km/sa hızı aştıktan sonra multilmedia sisteminin kendiliğinden kapandığını söyledi.

Daha önce SmartLink özelliğini açtıran ve kullanan var ise yorumlarını alabilir miyim? Kapanma vs. gibi sorun yaşıyor musunuz?

Çevrimdışı Hacibumbada

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Konuyla ilgili bişey diyemem de smartlink kullanıyorum ben telefonum HTC10. Telefondan dolayı telefon ekranını komple yansıtıyor dolayısıyla youtube klip izleyebiliyorum, whatsapp, google chrone telefonda aklınıza ne gelirse ekranda görebiliyorum taa ki bahsettiğiniz hız limitine kadar. 5km oldugundan tam emin değilim ama hareket ettikten hemen sonra ekran kapanıyor. Bir ara araştırmıştım güvenlik gerekcesiyle kapanıyormuş.ve emin olun bu şekilde kullanım için 650 tl vermenizi tavsiye etmem ki zaten verilmez.

Çevrimdışı geocy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hacibumbada;611481
Merhaba,

Konuyla ilgili bişey diyemem de smartlink kullanıyorum ben telefonum HTC10. Telefondan dolayı telefon ekranını komple yansıtıyor dolayısıyla youtube klip izleyebiliyorum, whatsapp, google chrone telefonda aklınıza ne gelirse ekranda görebiliyorum taa ki bahsettiğiniz hız limitine kadar. 5km oldugundan tam emin değilim ama hareket ettikten hemen sonra ekran kapanıyor. Bir ara araştırmıştım güvenlik gerekcesiyle kapanıyormuş.ve emin olun bu şekilde kullanım için 650 tl vermenizi tavsiye etmem ki zaten verilmez.

Servisin bana söylediği şu, bu kapanma olayının smartlink ile ilgisi yok diyor, multimedia ekranınız normalde kapanıyorsa, smartlink açık iken de kapanır diyor.

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
iphone'da ekran  kapanması olmuyor, ben herhangi bir sıkıntı olmadan kullanıyorum. Yalnız android telefonunuzdaki gibi  herşey ekrana yansımıyor iphoneda. destekledği uygulamaları http://www.apple.com/ios/carplay/ adresinden bulabililrsiniz. Ek olarak birde direksiyonda ki tuşdan siriyi kullanabiliyorsunuz ki, bence bu güzel bir özellik.

Çevrimdışı geocy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bonjovi0433;611585
iphone'da ekran  kapanması olmuyor, ben herhangi bir sıkıntı olmadan kullanıyorum. Yalnız android telefonunuzdaki gibi  herşey ekrana yansımıyor iphoneda. destekledği uygulamaları http://www.apple.com/ios/carplay/ adresinden bulabililrsiniz. Ek olarak birde direksiyonda ki tuşdan siriyi kullanabiliyorsunuz ki, bence bu güzel bir özellik.

Hocam benim için navigasyon en önemli uygulama, bunu telefondaki gibi kullanabiliyor musunuz? Türkiye için harita desteğini sağlıyor mu?

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: geocy;611598
Hocam benim için navigasyon en önemli uygulama, bunu telefondaki gibi kullanabiliyor musunuz? Türkiye için harita desteğini sağlıyor mu?

İphone kullanıyorsanız Türkiye haritasını da kullanabiliyorsunuz. Android için de 2 durum söz konusu diye biliyorum mirrorlink ve android auto android auto google haritasını kullanabiliyorsunuz en güzel test showroomdaki bir araca takarak test edebilirsiniz.

Alıntı yapılan: geocy;611598

İphone kullanıyorsanız Türkiye haritasını da kullanabiliyorsunuz. Android için de 2 durum söz konusu diye biliyorum mirrorlink ve android auto android auto google haritasını kullanabiliyorsunuz en güzeli showroomdaki bir araca takarak test edebilirsiniz.

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Samsung A510 model telefonuma LG Mirror Drive ve smartlink programlarını indirdim. mirrorlink vasıtasıyla telefonu araca bağladım. teyp ekranında görünen LG Mirror Drive programına tıkladığımda telefonun ekranı aynen yansımış oldu. Örneğin telefonumda kurulu bulunan İgo Türkiye isimli navigasyonu teypten kontrol ederek sorunsuz kullandım, araç hareket halindeykende sıkıntı olmadı. Ancak sesi teypten alamadım, birde menüler arasında dolaşmakta zorlandım, geri tuşunu bulamadım malesef. (aracım 2015 octavia a7, bu bilgileri facebook grubunda bir arkadaşın anlatımı ile denedim)

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memleketim;611612
Samsung A510 model telefonuma LG Mirror Drive ve smartlink programlarını indirdim. mirrorlink vasıtasıyla telefonu araca bağladım. teyp ekranında görünen LG Mirror Drive programına tıkladığımda telefonun ekranı aynen yansımış oldu. Örneğin telefonumda kurulu bulunan İgo Türkiye isimli navigasyonu teypten kontrol ederek sorunsuz kullandım, araç hareket halindeykende sıkıntı olmadı. Ancak sesi teypten alamadım, birde menüler arasında dolaşmakta zorlandım, geri tuşunu bulamadım malesef. (aracım 2015 octavia a7, bu bilgileri facebook grubunda bir arkadaşın anlatımı ile denedim)

Sesi alabilmeniz için media bağlantısı seçeneğinde bluetoth u seçmelisiniz.

Çevrimdışı hakantuna

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
balıkesir yağcı otoyu aradım ve smartlinki açtırmak için fiyat istedim. smartlinki açmak için 700 TL istediler. ilave olarak android telefonları bağlamak için 200 euro daha vermem lazımmış, apple telefonlar için 200 euro ödemek gerekmiyormuş.
Dedikleri yazılım satın almış olacaksınız.

forumda 600 TL civarı smartlinki açtıranları duydum ve 700 TL çok gelmedi ama ilave 200 euro da eklenince gerçekten değer mi diye düşünmeye başladım.

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam o öyle değildir . İyice araştırın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı geocy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakantuna;611766
balıkesir yağcı otoyu aradım ve smartlinki açtırmak için fiyat istedim. smartlinki açmak için 700 TL istediler. ilave olarak android telefonları bağlamak için 200 euro daha vermem lazımmış, apple telefonlar için 200 euro ödemek gerekmiyormuş.
Dedikleri yazılım satın almış olacaksınız.

forumda 600 TL civarı smartlinki açtıranları duydum ve 700 TL çok gelmedi ama ilave 200 euro da eklenince gerçekten değer mi diye düşünmeye başladım.

Ekstra 200 Euro diye birşey yok benim bildiğim, 600 tl civarı bir fiyata aktifleştiriyorlar.

Çevrimdışı Swift

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
31 Mayıs'a kadar orijinal aksesuarlarda %30 indirim var:

http://www.skoda.com.tr/kampanyalar/servis-kampanya

Bu kapsamda Smartlink'i 396 kusur liraya açtırdım iki hafta önce. (And Otomotiv / Ankara. Bu ücretin yaklaşık 50 lirası işçilik idi.)

Daha fazla isteyenleri umursamayın. Ürünün liste fiyatı, indirimi, birim işçilik ücreti ve işlem süresi sistemlerde bellidir. Yüce Auto'yu arayın konuşun gerekirse.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hacibumbada;611481
Merhaba,

Octavia bolero da video oynatılıyor mu ?
Eğer öyleyse fabia boleroda neden böyle bir özellik Yok ??

Çevrimdışı Hacibumbada

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tugkancelebi;611981
Octavia bolero da video oynatılıyor mu ?
Eğer öyleyse fabia boleroda neden böyle bir özellik Yok ??

Octavia'yı bilmiyorum Fabia sahibiyim araç sabitken HTC10 telefonum ile belli bir hıza kadar evet oynatabiliyorum. SD karttan fln oluyormu yada başka yerden hiç bilmiyorum denemedim.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hacibumbada;612020
Octavia'yı bilmiyorum Fabia sahibiyim araç sabitken HTC10 telefonum ile belli bir hıza kadar evet oynatabiliyorum. SD karttan fln oluyormu yada başka yerden hiç bilmiyorum denemedim.

Telefonum iPhone 6s  bunu kırmanın bir yolu yok mu acaba ?