škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Fabia Monte Carlo Ekleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bayram GEYİK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar ;

2015 model Fabia aracım için Monte Carlo ekleri almak istiyorum. Getirme imkanı var mı ?

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yetkili servise gidip ilgili ürünleri sipariş üzerine getirtebilirsiniz. Eğer gümrük işlemleri ile uğraşırım derseniz de aşağıdaki sitelerden temin edilebilir.

http://www.superskoda.com/

https://skodadop.com/

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam arka difuzoru umraniye sanayide spoiler centerdan alip taktiran arkadasimiz var. bende yakin zaman gidip yaptirmayi dusunuyorum forumlara bakarsaniz fotograflari bulabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Bayram GEYİK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam sadece difizör ile iş bitmiyor. O zaman benim görüşüm de yamalı bohçe gibi kalıyor o zaman. Tam set istiyorum. Mante Carlo logoları kadar...

Dün Avek'e gittim. Ürünleri sordum, soranın çok olduğunu ama skodanın getirmediğini söylediler. Birde gelirse ortalama ne kadardar gelir dedim, biz hesaplamıştık yaklaşık 5 bin TL gibi fiyat tutar dediler. Uzaklaştım, hemde direk. 5 bin TL çok uçuk rakam gerçekten. Yurtdışından getirmeyi düşünüyorum. Set olarak toplam 590 Euro olarak buldum. Onundan gümrük sıkıntıları düşündürüyor şu an için.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bayram GEYİK;611662
Hocam sadece difizör ile iş bitmiyor. O zaman benim görüşüm de yamalı bohçe gibi kalıyor o zaman. Tam set istiyorum. Mante Carlo logoları kadar...

Dün Avek'e gittim. Ürünleri sordum, soranın çok olduğunu ama skodanın getirmediğini söylediler. Birde gelirse ortalama ne kadardar gelir dedim, biz hesaplamıştık yaklaşık 5 bin TL gibi fiyat tutar dediler. Uzaklaştım, hemde direk. 5 bin TL çok uçuk rakam gerçekten. Yurtdışından getirmeyi düşünüyorum. Set olarak toplam 590 Euro olarak buldum. Onundan gümrük sıkıntıları düşündürüyor şu an için.

Gümrük sıkıntısı dediğiniz eğer ürünler AB'den gelrise %18 vergi ödeyeceksiniz. Bunu zaten yaptığınız tüm alışverişlerde ödüyorsunuz. Bence uygun fiyat almışsınız.

Ancak aracınızda cam tavan yoksa monte carlo parçaları da sırıtacaktır :)

Çevrimdışı Bayram GEYİK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şu görüntü cam tavansızda çok güzel hocam. Cam tavan olsa güzel olur ama ben arabayı aldığımda acele ettim ve stokdaki aracı aldım. Cam tavanlı olması bende istiyorum ama bir sonraki Skodaya kısmetse.

Çevrimdışı Umtaytm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: -CND-;611329
Yetkili servise gidip ilgili ürünleri sipariş üzerine getirtebilirsiniz. Eğer gümrük işlemleri ile uğraşırım derseniz de aşağıdaki sitelerden temin edilebilir.

http://www.superskoda.com/

https://skodadop.com/

Merhabalar,

Gumruk islemi nasil oluyor? Belli bir ucrete kadar gumruksuz urunleri getirtebiliyor muyuz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Umtaytm;611666
Merhabalar,

Gumruk islemi nasil oluyor? Belli bir ucrete kadar gumruksuz urunleri getirtebiliyor muyuz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son gelen düzenleme ile sınır çok aşağı çekildi. Bu ürünlerden bir tanesini bile getirmeniz halinde sınırın çok üzerinde kalacağınız için vergiye tabi olacaksınız.

Birer adet alır ve alım işlemini ruhsat sahibinin ismi üzerinden yaparsanız tek kalem vergi ile karşılaşıyorsunuz diye hatırlıyorum.

Ancak ilgili kuralların sürekli değiştiği ve dönem dönem memurların insafına kalındığı göz önüne alınarak böyle bir işleme girilmeli.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Eğer devlet postası ile geliyorsa 590+%18 KDV 15-20 tl de pul vergisi gibi birşeyler alıyorlar toplam maliyetiniz bu şekilde olur UPS vs ile gelirse ekstra konşimento parası bekletme ücreti vs ekliyorlar.

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

590 € karşılığı alacağınız ürünler tam olarak neler? Orjinal mi? Super skoda sitesinde neredeyse 1k € karşılığında lip+spoiler+difüzör+yan etekler alınabiliyor ki buna kargo ve gümrük masrafları dahil değil.

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kim demiş getirilemiyor [emoji846] benim yan marşpiyeller kaldı sadece o da yolda. Tabi fiyat dedikleri gibi 5 bin değilde 3 bin filan oldu.

Çevrimdışı Bayram GEYİK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9210]Sathoriani[/MENTION] hocam hangi servis getirdi ? 3 bin tl rakam montaj dahilse çok iyi. Hemen yaptırmayı düşünüyorum.

Benim de ebay üzerinden satış yapan çek cumhuriyetinden skoda orijinal aksesuar satan kişi.

http://www.ebay.ie/sch/spoilercentrum/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bayram GEYİK;611722
[MENTION=9210]Sathoriani[/MENTION] hocam hangi servis getirdi ? 3 bin tl rakam montaj dahilse çok iyi. Hemen yaptırmayı düşünüyorum.

Benim de ebay üzerinden satış yapan çek cumhuriyetinden skoda orijinal aksesuar satan kişi.

http://www.ebay.ie/sch/spoilercentrum/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=

Elazığ Servisi yardımcı oldu bana da sen de Tekirdağ Yüncüler ile görüşebilirsin. Tabi ben alırken Euro bu kadar yüksek değildi...

Çevrimdışı as8366

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
fabia larınız için yurtdışından temin etmek istediğiniz tavan üsü  spoyler , marşpiye , difüzer ve tampon altı spoyler çek cumhuriyetinde bu adresten temin edebilirsiniz size tavsiyem ürünü satın aldıktan sonra posta yoluyla getirtin hava yoluyla gelmesi halinde ardiye , konişmento ücreti gibi masraflar maliyeti artırabiliyor
http://www.spoilercentrum.cz/

Çevrimdışı Chatoon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar, ben bu supersukoda.com adresinden birşeyler aldım. 126 euro tuttu hepsi, karşı taraftan rica ettim kutu üzerine promosyon ürün yazdılar. Gümrük sıkıntım olmadı. Küçük bir tavsiye.