škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Pirelli Cinturato p1 vs Continental Premium Contact 5

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Yaz lastiği bakıyorum Fabia için. Pirelli Cinturato p1 ve Continental Premium Contact 5 arasında kaldım.

Daha önce Cinturato ve Contact 5 kullanan ya da şuan kullanmakta olan varsa tecrübelerini paylaşırsa memnun olurum.

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Emre Ak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende Nexen in yaz lastiklerinden N BLUE HD PLUS deseni var, pirelliden geçmiştim gayet konforlu lastikler. Şahsen öneririm.
« Son Düzenleme: 11 Mart 2017, 10:32:01 Gönderen: Emre Ak »

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Iki lastigi de kullandim ve bitirdim. Basindan sonuna.

Secimim kesinlikle conti premium contact olur.

Iki lastigi de karsilastirmak gerekirse ikiside guzel lastik bastan onu soyleyeyim. Hatta p1 islam zeminde bir tik daha guzel ancak 25000 km den sonra o efsanevi tutusunu kaybetmeye basliyor.

Cpc5 ise islakda iyi bir lastik. Kuruda hakikaten efsane. Panik frende inanilmaz tepkiler alabiliyorsunuz ve bu efanevi halledi 35000 km kadar devam ediyor.

P1 in kuru hava tutusu normal bir lastik kadarken islktaki tutusu hakikaten extra. Bir gece sagnak yagmurda mezitlerin eski halinde bi mondeo tokatlamisligim var anlatsam inanmazsiniz.

Ikisinden de birer takim eskitmis biri olarak tercihim tekrardan conti ;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;610523
Iki lastigi de kullandim ve bitirdim. Basindan sonuna.

Secimim kesinlikle conti premium contact olur.

Iki lastigi de karsilastirmak gerekirse ikiside guzel lastik bastan onu soyleyeyim. Hatta p1 islam zeminde bir tik daha guzel ancak 25000 km den sonra o efsanevi tutusunu kaybetmeye basliyor.

Cpc5 ise islakda iyi bir lastik. Kuruda hakikaten efsane. Panik frende inanilmaz tepkiler alabiliyorsunuz ve bu efanevi halledi 35000 km kadar devam ediyor.

P1 in kuru hava tutusu normal bir lastik kadarken islktaki tutusu hakikaten extra. Bir gece sagnak yagmurda mezitlerin eski halinde bi mondeo tokatlamisligim var anlatsam inanmazsiniz.

Ikisinden de birer takim eskitmis biri olarak tercihim tekrardan conti ;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aradığım tam da böyle ikisinin kıyaslandığı bir cevap idi. teşekkürler...