škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka Stop ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bayram GEYİK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar arkadaşlar.

Bugün başıma talihsiz bir olay geldi. İnsan bazen bakargör olur ya bende geri geri gelirken  arka tarafı elektrik direğine vurdum.

Arka stopun cami kırıldı. Sadece cam olarak tamir etme imkanı var mı ? Yoksa eğer sıfırı ne kadardır ve çıkma olarak temiz bir far satan var mı ?

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bayram GEYİK;609983
Merhabalar arkadaşlar.

Bugün başıma talihsiz bir olay geldi. İnsan bazen bakargör olur ya bende geri geri gelirken  arka tarafı elektrik direğine vurdum.

Arka stopun cami kırıldı. Sadece cam olarak tamir etme imkanı var mı ? Yoksa eğer sıfırı ne kadardır ve çıkma olarak temiz bir far satan var mı ?

geçmiş olsun.

eğer kaskonuz varsa, bazı kasko teminatları kapsamında senelik bir defaya mahsus ön cam, ön-arka far gibi parçalar ücretsiz değiştiriliyor.

Çevrimdışı Bayram GEYİK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kavih;609987
geçmiş olsun.

eğer kaskonuz varsa, bazı kasko teminatları kapsamında senelik bir defaya mahsus ön cam, ön-arka far gibi parçalar ücretsiz değiştiriliyor.

Eyvallah hocam.

Kaskom maalesef yok. Kendim yaptıracağım.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bayram GEYİK;609994
Eyvallah hocam.

Kaskom maalesef yok. Kendim yaptıracağım.

benim sol aynaya çarpışlardı, sadece sinyal lambasının dış plastiği kırılmıştı. ayrı parça olarak vardı, 15 liraya değişmiştim serviste, sağolsun kayda da sokmayıp 15 liralık parça için 50 lira işçilik parası vermemiştim.

muhtemelen sadece dış kısmı vardır, servise bir sorun derim.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bayram GEYİK;609983
Merhabalar arkadaşlar.

Sadece  stopun camı olacağını sanmıyorum servis sadece onun satışını yapsa 100 ₺
Far komple değişse 500₺ sizce hangisini satmak ister servis tahmini bir fiyatlama söyledim
Aynısı Mercedes'te başıma gelmişti komple arka stop değişti [emoji28]
Eğer var ise bilgilendirirseniz sevinirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Far ve stop camı ayrı değişmez, kasası ve camı birliktedir, çıkmacılarda orjinal çıkma veya yan sanayisini bulabilirsiniz.

Çevrimdışı Bayram GEYİK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün arka stopu yetkili servisten aldım. Tamir söz konusu değil. İllaki tamamı alınacak. Yedek parça yada çıkma parça satan adamlar yetkili servisten daha fazla para istiyor işin ilginç tarafı. Arka stop tanesi 298 TL yetkili serviste. Bilginize.

Çevrimdışı erkan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bayram GEYİK;610108
Bugün arka stopu yetkili servisten aldım. Tamir söz konusu değil. İllaki tamamı alınacak. Yedek parça yada çıkma parça satan adamlar yetkili servisten daha fazla para istiyor işin ilginç tarafı. Arka stop tanesi 298 TL yetkili serviste. Bilginize.

Beklenilene göre çok iyi bir fiyat bence  
Sizce nasıl bilemedim ama