škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Grand atiker lpg kiti montajı ve sonrası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bluenight

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İyi günler arkadaşlar 2013 model 1.4 elegance  aracıma Grand atiker yağlamalı  kit taktırdım.proje masrafı hariç 1700 1(1500 lpg kiti 200 yağlama sistemi ) tuttu.  Montajdan sonra aracım benzine lpg geçer iken aracı sarsmaya  başladı . Usta ilk başlarda havalar soğuk ondan dolayi dedi. Sonrasında ise lpg kiti nin beyni arızalı olabilir dedi . Yaklaşık 20 gün parça bekledim. Igdir ilinde ikamet etmenin de verdiği hadikap  sayesinde. Yedek parça geldi aynı hatayi vermeye devam etti araç.  Usta ilk defa karşılaşıyorum böyle bi problem ile dedi sen aracı bırak baştan sona tekrar kontrol edeyim dedi.

Neyse arkadaşlar problem bujilerden  çıktı. Şuan  problem  yok .
Sizinde başınıza gelebilir diye paylaşmak istedim. Biraz uzun oldu sanki -:)

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Paylaşım için teşekkürler.  Bilgilendirme amaçlı yazilar ihtiyaç sahiplerine yardimci olacaktir.

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun. öncelikle aracınızın km si kaç? ve neden grand atiker ? aynı motora sahip aracıma 3 sene önce normal atiker sıralı lpg sistemi taktırdım. allaha şükür hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Çevrimdışı bluenight

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hunter;609719
hayırlı olsun. öncelikle aracınızın km si kaç? ve neden grand atiker ? aynı motora sahip aracıma 3 sene önce normal atiker sıralı lpg sistemi taktırdım. allaha şükür hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Km 44 binde   gittiğimiz usta Grand takalim  dedi .internette de olumlu yorumlar okudum bu kit hakkında grand taktik