škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kessy anahtar su temasi ve batarya değişimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün talihsiz bir durum yasadim aracimin kessy yedek anahtari ve flash bellegim montun ic cebinde kalmis ve yikanmis anahtarin pilini sokemedim sadece anahtarini cikarip pirinc dolu bir kaba koyup agzini kapadim. bu konu hakkinda oneriniz var midir??

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pili cikarmaniz lazim enerji kisa devre yaptirir, ayrica pil yuvasi bayagi bi su birikmistir onlarinda temizlenmasi gerekir. Cep telefonu gibi sokup takmasi zor bisey degil. Pirinc icine gommek cok isabetli olmus. İnsallah sikinti olmayacaktir.

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;609247
Pili cikarmaniz lazim enerji kisa devre yaptirir, ayrica pil yuvasi bayagi bi su birikmistir onlarinda temizlenmasi gerekir. Cep telefonu gibi sokup takmasi zor bisey degil. Pirinc icine gommek cok isabetli olmus. İnsallah sikinti olmayacaktir.

kessy de sanki farkli gibi kitapcikta baya cetrefilli anlatmis pil kapagini cikarna islemini

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;609247

« Son Düzenleme: 25 Şubat 2017, 13:19:07 Gönderen: semmihabi.msd »

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kitapcik anlattiysa cetrefil yoktur, zaten resimden anladigim cok basit bisey vida bile yok sadece cit cit gecirme kirarim diye korkma saglam plastiktir kirilmaz, yaparsin sen onu , zaten anahtarin basina gelebilecek en kotu sey gelmis daha cetrefilli olan sey nedirki al eline ince uclu saatci tornavidasi veya ince yapili meyve bicagi ayir bacaklarini ikiye.
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2017, 13:21:21 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Resim anlatmisya sok kenarindan tornavidayi ok istikanetinde cevir vallahi cok basit mesajla ugrascana kos anahtarla ugras tornavida bicak ne bulursan dal hemen.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: semmihabi.msd;609256
tamamdir hallettim teşekkür ederim

Varmi problem calisiyormu.

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;609274
Varmi problem calisiyormu.

hocam daha denemedim pirincin icinde alet deneyince haber ederim

Çevrimdışı masah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim anahtar mayonun cebinde kalmış, bir saatten fazla havuzda kaldım anahtarla.
Çıkınca elimi cebime attım şok.
Birkaç saat kızgın güneşin altında bıraktım, problemsiz çalıştı.

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benimde calisiyor suanda hocam ama uzun sureli kullanimda problem cikarmasin diye pirincte bekledi 1 gun

Çevrimdışı masah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bir haftadır anahtarım pil uyarısı veriyor.Kitapçığa ve buradaki bilgilere göre anahtarın pil yuvasını açmaya çalıştım fakat açamadım.
Başka bir yolu mu var bilmediğim?
Anahtarı açabilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum...

Alıntı yapılan: semmihabi.msd;609747
benimde calisiyor suanda hocam ama uzun sureli kullanimda problem cikarmasin diye pirincte bekledi 1 gun