škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gözümüz aydin millileşmek önemli

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Türk Telekom'un yıllardır hizmeti olan WIROFON artık Anlık Mesajlaşma servisi olarak güncellenmiştir..Whatsap'a teşekkür edip her Türk'ün Türk Telekom'un %100 Yerli yazılımı olan Wırofon ürününü  yükleyip artık Mesajlaşmalarımızı ve HD görüntülü KONUŞMALARIMIZI WIROFON üzerinden yapalım..Bu durumu tüm çevremize duyuralım ve en kısa sürede 65 Milyon Cep telefonu kullanıcısına çok kısa sürede ulaşalım..Amerika'nın yazılımı olan Whatsap'ı bırakıp , WIROFON'u kullanalım.Teşekkürler..

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Türk Telekom Türk mü ki? Lübnanlılar almamışmıydı?

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;609010
Türk Telekom Türk mü ki? Lübnanlılar almamışmıydı?
Doğrudur ama yarısı da bizimdir. Ama wirofon tamamı yerli yazılımdır whatsapp ise tamamı abd'nin.

Türk Telekomünikasyon A.Ş. hisselerinin yüzde 55’i Oger Telekomünikasyon A.Ş., yüzde 30’u Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’na aittir. Geriye kalan yüzde 15’lik hissesi halka arz edilmiştir.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şirketlerdeki hisse payı yabancıların olabilir. Önemli olan bu başarıya kimlerin imza attığıdır. Eğer türk yazılım mühendislerinin eseriyse ben şirketteki ortaklık paylarına bakıpta ön yargılı davranmam. Açıkçası yazılımı indirmedim konuyu da burada gördüm.

Ama benim konuya eleştirim, bu yazılım milli bir yazılımsa ve insanlara bu yazılımı kullandırtmak için milli olmasından dem vuruluyorsa, ismi neden ingilizce?

Çevrimdışı Arai

• Bahtsız
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
veri gizliliği konusunda hiç güvenli olduğunu sanmıyorum, kullanmayıda düşünmüyorum. %100 olarak tüm veriler depolanacaktır

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güvenli olan; ağzınızdan çıkmayan söz ve parmaklarınızın yazmadığı kelimelerdir! Yoksa bunca hizmeti kim hayrına yapsın?!